PDA

View Full Version : нещо като парене...



ice__kiss
01-31-2009, 15:47
....от вчера е и е като парене...снощи се изкъпах и се обръснах от долу и после с приятеля ми правихме секс и ме болеше отдолу мно гадно...и са като пишкам ме пари и е кофти..дали нее от бръсненето или е др...казаха ми с бочко едно такова кремче да се намжа и ще ми мине ама нз вие какво ще кажете?

varnen4e
01-31-2009, 15:49
Отиди на лекар.

kalpazanka
01-31-2009, 16:22
Не разбрах едно- боли те докато пишкаш *отвътре* или е като щипане отвън по срамните устни? Ако е първото- цистит най-вероятно, а ако е второто- може би си се претрила с бръснача.

Иди при GP-то си. Най-вероятно ще ти даде талон за изследване на урина.

varnen4e
01-31-2009, 16:27
Това циститът е най- гадната болест. Аз от време на време го лепвам.. ужасно е.

ice__kiss
01-31-2009, 16:31
ами второто е а и цистит си имам ама го лекувам мерси

reychal69
02-03-2009, 12:41
az imam sa6tiq problem..zabelqzah 4e imam rani4ka kato cepnato ili porqzano to4no na vhod4eto..i zatova me e bolqlo..Vij moje i ti da ima6 nekoi rani4ka tam ot po gryb sex

kris4uuuu
02-03-2009, 13:04
Отиди на лекар.
+1

titinkaa
02-03-2009, 17:03
Знам кво е и мен в неделя ми се появи такъв проблем много ме пареше отдолу и нещо като лек сърбеж.Наложи ми се да ида на лекар,защото съм болна от грип,казах на лекарката за този проблем и тя ми каза да си правя промивки с Смрадлика(това е билка има я в аптеките),сода за хляб.Вариш билката в около 2л вода за около 15мин.,прецеждаш я направо в лехена,слагаш малко сода половин кафена лъжичка,оставяш малко да изтине и после се миеш с това,но после без да се миеш с вода,измиваш се с билката която си я сварила и това е полсе няма да се изплакваш.Пък ако се къпеш,след като си се изкъпала си направи това и пак се измий.Пък ако не ти се занимава с тези билки и т.н.,мога да ти кажа едно пак прочистващо за отдолу(препоръчано е от гинеколог преди на майка ми за бялото течение),мн е готино и мирише сладко казва се LACTACYD от аптеката се купува,разстваря се във вода г/д сипваш малко на око ама не мн и се миеш и после недей да се подсушаваш чак да ти е сухо отдолу,само леко попий и си готова,аз сега го ползвам и ми спря и паренето и сърбежите.Дори ти препоръчвам да не се миеш със сапуни,а по-добре си вземи Интимен гел :)

Nadelina
02-03-2009, 17:55
Kato se izbrysna i vednaga sled tova kato pravq sex imam sashtoto useshtaneto kato tebe, ama posle mi minava. Obqsnqvam si go, che kojata sled brysnene e nejna i moje dori da e porqzana i posle se protyrkva pri sex. Prosto kato sym go zabelqzala izbqgvam da pravq sex vednaga sled brysnene, ama ponqkoga ne se vyzdyrjam za Boga.