PDA

View Full Version : къна за коса ..



pyfpaff
01-31-2009, 15:26
Здравейте!
Косата ми е тъмно кестенява...ии съм решила да си купя черна къна ..Въпроса ми е има ли смисал..ще хване ли и ще може ли да стане черна..
наистина съм незапозната ,затова реши да попитам вас..ще съм благодарна за отговорите ии ако ме насочите към марка цена и т.н. .. :) Благодаря предварително.

varnen4e
01-31-2009, 15:30
Би трябвало да стане. С марките не съм запозната, но не са скъпи.
Успех. :)

tOniTyy
01-31-2009, 15:38
Да ще те хване, но не ти препоръчвам да се къносваш.По-добре с боя.Защото и аз преди се каносвах и после много трудно ми хвана боята.Трябва да ти израсте косата или 1 година да мине някъде, откакто си се каносвала, за да те хване боя, е ако искаш после, разбира се.А иначе не са скъпи - има и по 2 3 лв. и са хубави.Другото лошо нещо на къната, е че в косата ти има после .. как да каже нещо като боклуци, понеже е на билкова основа.И е голяма играчка после да ги махнеш.От къпане не могат да паднат всичките.

SoFarSoG00d
01-31-2009, 16:09
Ще стане черна,обаче вече в каната слагат такива оцветители,че е вредна колкото и боята за коса....после като почне да се отмива и се покажат кафявите корени се получава супер мазано.

shell
01-31-2009, 18:01
Да ще ти хване къната :) Аз съм най-доволна от АФТАБ,в малки пакетчета и едното струваше 0,70лвлКосата ми се подхрани,изглежда супер,много е блестяща и мека :grin: Пробвах и къната на АРОМА,но тя не ми хвана :?

cherrypezz
01-31-2009, 18:08
кЪна

pyfpaff
02-01-2009, 12:51
оо мерси много..днес си взех индийска..каносах се и стана мн якичко..мн се кефя :grin:

shell
02-01-2009, 13:41
оо мерси много..днес си взех индийска..каносах се и стана мн якичко..мн се кефя :grin: :-) :-) :grin: Да ти е честита новата прическа

roshavka
02-02-2009, 17:01
къната не е добро решение защото тя обвива косъма , от там изглежда по = гъста
,от там идват тези ' боклучки' за които говорите ,това е ронеща се къна.
когато се къносаш косъма се запечатва косъма и подхранването не е възможно защото съставките не проникват
отделно че боя не хваща отгоре ...
най-доброто решение е безамонячна боя

FieRy_GirL
02-02-2009, 17:14
ще използвам тази темичка, за да не отварям нова..таа аз съм с тъмно кестенява коса, но искам да я изсветля 1-2 тона.мислите ли, че ако сложа руса къна ще се получи :(

roshavka
02-02-2009, 17:27
няма да стане,къната е подходяща за тон в тон боядисване
вземи си безамонячна боя,която ще запази косата ти здрава
но изрусяването като цяло е специфично
не препоръчвам домашни експерименти :)