PDA

View Full Version : Как да общувам с момичетата?



metalcheto
01-31-2009, 15:38
iskam da mi dadete malko saveti otnosno zapoznanstvoto mi s momichetata. Problema mi e che vaobshte nemoga da obshtuvam s tqh- ne varvi razgovora. naprimer: zdrasti az sam edi koi si , kade uchish i tolkova. natataka mlakvam i ne se sehstam kvo da kaja . pak i s momichetata ot moq klas e taka.


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Enough
01-31-2009, 15:41
скучна си :)

Mi6inka
01-31-2009, 15:52
хм.... то по принцип си е заложено в човека дали ще е общителен или не... явно ти не си от най-общителните (за което не си виновен)..Може би не си срещнал подходящия човек , с който разговора да потръгне... просто... недей мн да разсъждаваш сега това да кажа онова да кажа... питай общи неща... любима музика,интереси...

metalcheto
01-31-2009, 15:56
скучна си :)


az sam momche ue

sasha_90
01-31-2009, 17:46
Предполагам в главата ти няма само "здр аз съм....","къде учиш" или изрази от този род.Нали?

Bellatrix
01-31-2009, 17:48
Говори за по-интересни теми.
ПП. Ако съвсем зацепиш обсъждай хората наоколо.

lulu_13
01-31-2009, 18:03
Ми първо започни разгора с комплимент за да можеш да се върнеш на него, когато стигнеш до къде учиш или нищо подобно. Не се притеснявяй мн защото го усещаме и започваме да се подиграваме (Поне аз, не съ груба, но ми става смешно как се притесняват момчетата като си говорим, все едно ще ги изям :-D ) И винаги включвай чуството си за хумор. гледах на един филм, че ако критикуваш някое момичи, то ще иска да те впечатли, за да го харесаш и май наистина действал Успех!