PDA

View Full Version : Св.Валентин, alone, за кой ли преден път... :(



FunnYboY
01-31-2009, 17:39
Какъв ли карък ме е потгонил, че все връзките ми се разваляха около зимата, преди св.Валентин.

Нима, с какво съм го заслужил? :? :( :( :(


Толкова исках да подаря нещо искренно на нечие съкровище, да прекарам един звезден миг... Всъщност май никога не е съвпадало досега, да има с коя :x


Такъв ли ми е късмета? :( :( :(

nicolepcd
01-31-2009, 17:42
Е, то можеш да подариш на момичето си нещо и да прекараш "звезден миг" с нея, дори и да не е Св. Валентин. Не знам защо трябва да дойде тоя "празник" и чак тогава всички се сещате колко се обичате :) Не е правилно това. За мен тоя ден си е обикновен и не го свързвам с нищо, освен със стотиците теми в тийнпроблем :D

Axe_vs_Sword
01-31-2009, 17:43
Е, ти поне си изпитал любовта, а на някои дори тя не се усмихва.

ThinkPink
01-31-2009, 17:46
еми кофти шанс ... ама и аз съм така и ми е мн мн мн мн мн тъпо :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Bellatrix
01-31-2009, 17:50
Хах, а аз имам гадже (като за първи път на Св. Валентин) и точно на тоя ден моичкия има изпит. :x

FunnYboY
01-31-2009, 17:53
Е, то можеш да подариш на момичето си нещо и да прекараш "звезден миг" с нея, дори и да не е Св. Валентин. Не знам защо трябва да дойде тоя "празник" и чак тогава всички се сещате колко се обичате :) Не е правилно това. За мен тоя ден си е обикновен и не го свързвам с нищо, освен със стотиците теми в тийнпроблем :D
Не съм от хората, които подаряват само по повод.


Бялата роза, когато се събудиш, или плюшката докато спинкаш, целувката по време на залез на морето... мисля че не са за пренебрегване :)

Не оставяй с грешно впечатление за мен :-)

Просто искам един различен Св.Валентин 8)

fuckUall
01-31-2009, 17:57
еми явно такъв ти е късмета.. :?

ivcheto0o
01-31-2009, 17:57
еми кофти шанс ... ама и аз съм така и ми е мн мн мн мн мн тъпо :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

to i az sam taka ama ne mi e tapo we4e sam swiknala :P sqka godina e edno i sa6to :-P be den kat seki drug :lol:

nicolepcd
01-31-2009, 17:58
Е, то можеш да подариш на момичето си нещо и да прекараш "звезден миг" с нея, дори и да не е Св. Валентин. Не знам защо трябва да дойде тоя "празник" и чак тогава всички се сещате колко се обичате :) Не е правилно това. За мен тоя ден си е обикновен и не го свързвам с нищо, освен със стотиците теми в тийнпроблем :D
Не съм от хората, които подаряват само по повод.


Бялата роза, когато се събудиш, или плюшката докато спинкаш, целувката по време на залез на морето... мисля че не са за пренебрегване :)

Не оставяй с грешно впечатление за мен :-)

Просто искам един различен Св.Валентин 8)

Помня ти дългата тема за едно момиче, не съм останала с лошо впечатление, спокойно ;)

FunnYboY
01-31-2009, 18:01
Помня ти дългата тема за едно момиче, не съм останала с лошо впечатление, спокойно ;)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Нима е била запомняща се... :oops:

sasha_90
01-31-2009, 18:01
Е,какво толкова?В крайна сметка денят е като всички останали.А и когато искаш,можеш да подариш на любимата нещо,защо чакаш св.Валентин?

MiMcHeToOo
01-31-2009, 18:03
Празнувай Трифон Зарезан в крайна сметка ;)

nicolepcd
01-31-2009, 18:03
Помня ти дългата тема за едно момиче, не съм останала с лошо впечатление, спокойно ;)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Нима е била запомняща се... :oops:
Ооо, и още как :)

slim__shadygirl
01-31-2009, 18:06
Е, ти поне си изпитал любовта, а на някои дори тя не се усмихва.
Мм дам
Аз също ще съм самичка на "Св.Валентин",ма не ми дреме особено. :-D Затова пък има и "Трифон Зарезан" нали? :wink:

Sensuality
01-31-2009, 18:17
Хаха кофти ,май тази година се очертава и аз да съм alone :( 8-)

miloto_girl_4e
01-31-2009, 18:30
Какво толкова си се филмирал ?
Това е просто един празник, благодарение на който се правят луди пари, машина за пари си е отвсякъде...
Докато си имал връзка с някое момиче си имал достатъчно време, за да и правиш подаръци, да си имате вашият Св. Валентин, а не този, който ни задължава да сме щастливи и влюбени.. не може ли да сме щастливи и влюбени и през останалото време, не може ли и тогава да си правим сладки подаръци, дори без повод ? Не виждам място за съжаление..

Push7heTemp0
01-31-2009, 18:32
Радвай се, че поне за малко си сам. Си праиш квот си искаш :D
сериозно
да не говорим, че и джоба ти няа да пострада от "няколко" спестени лева за 14ти..
да не говорим, как ще се напиеш с компанията, с която не си се виждал като хората от бая време заради гаджето...
въобще - кво си се сдухал? :D:D

LofYou
01-31-2009, 18:33
Е не си само така ... И аз вече за незнам коя година съм сама :-x ... Искаше ми се тази година нещата да са различни да си имам някой до себе си .. Но уви отново съм сама :o

milan4eto
01-31-2009, 18:38
емиии вие още не сте ли разбрали:Св.Валентин за влюбените,Трифон Зарезан-за разлюбените :D Споко няма да си единствения без гадже на Св.Валентин ;) ,аз също съм самичка :(

nefchi_bs
01-31-2009, 18:45
Празнувай Трифон Зарезан в крайна сметка ;)

Ми да напий се едно хубаво и за*би Св. Валентин 8-) :smt002 :smt003

MartyParty
01-31-2009, 18:58
Соу? Не винаги се получава-сигурна съм ,че не го чуваш за пръв път.

bloodfrozen
01-31-2009, 18:59
Не драматизирай излишно. Свети Валентин е ден като останалите, само че някои му придават особено голямо значение.

6emet4e
01-31-2009, 19:01
Е все някой ден и това ще ти се случи.Не виждам причина да се притесняваш.
Празнувай си Трифон Зарезан,поне е наш празник. :)

yahhooo
01-31-2009, 19:01
Вие само на Св. Валентин ли се обичате? Или само тогава си подарявате подаръци?

PeopleAlwaysLeave
01-31-2009, 19:10
Споко, аз също ще съм alone ;)
Ден като ден ама да си призная честно ще ми е кофти малко като гледам влюбени навсякъде...няма как :( Ама съм решила вечерта да си празнувам Трифон Зарезан с приятели и да се разбия :D В крайна сметка наистина са прави останалите - не е нужно да има някакъв празник, за да се обичат двама души. Не отричам, че ако имах някой до себе си щях да празнувам Св. Валентин, но честно казано не съм особено голяма фенка на празници като този, Хелоулин и т.н. - това не са наши си традиционни празници е не мога да разбера защо като почнат да наближават се вдига толково много шум около тях :?

BaiToq
01-31-2009, 19:37
Такъв ли ми е късмета? :( :( :(
Да!

euph0ria
01-31-2009, 19:37
И аз ще съм alone за кой ли път. :smt022

kukli4kata001
01-31-2009, 20:50
Е, то можеш да подариш на момичето си нещо и да прекараш "звезден миг" с нея, дори и да не е Св. Валентин. Не знам защо трябва да дойде тоя "празник" и чак тогава всички се сещате колко се обичате :) Не е правилно това. За мен тоя ден си е обикновен и не го свързвам с нищо, освен със стотиците теми в тийнпроблем :D
Не съм от хората, които подаряват само по повод.


Бялата роза, когато се събудиш, или плюшката докато спинкаш, целувката по време на залез на морето... мисля че не са за пренебрегване :)

Не оставяй с грешно впечатление за мен :-)

Просто искам един различен Св.Валентин 8)

и за теб ще си дойде времето,нямаш избор освен да чакаш :) :)

AFT
01-31-2009, 21:04
Абе, т'ва ако ти е най-големия проблем ся ...
Хабите се за излишни глупости. По-добре вземете оценете това, което имате, а не това, което нямате.

Hilary_
02-01-2009, 07:21
Не си първия нито последния който ще прекара сам Св.Валентин... но в крайна сметка кое е по важно... да прекараш един ден определен за ден на влюбените с някой или през цялата останала година да имаш човек до теб...?! :wink: Това че нямаш човек до себе си не значи че не можеш да прекараш добре... излез с приятели...отидете навън...не се затваряй във вас съжалявайки се че нямаш гадже..!!! :wink:

leoparda93sl
02-01-2009, 07:32
Е, то можеш да подариш на момичето си нещо и да прекараш "звезден миг" с нея, дори и да не е Св. Валентин. Не знам защо трябва да дойде тоя "празник" и чак тогава всички се сещате колко се обичате :) Не е правилно това. За мен тоя ден си е обикновен и не го свързвам с нищо, освен със стотиците теми в тийнпроблем :D

Напълно подкрепям. :)

3oPuTy
02-01-2009, 07:41
Красиииииииииииииииииииии ии (гушшшшшшшш)
Я стига си се отчайвал :o
И аз ще съм самичка тая година ама к'во от това ;) Явно никой не е заслужил да е с мен на празника :D :-)

CinDeReLLa_
02-01-2009, 07:56
Е, ти поне си изпитал любовта, а на някои дори тя не се усмихва.
Мм дам
Аз също ще съм самичка на "Св.Валентин",ма не ми дреме особено. :-D Затова пък има и "Трифон Зарезан" нали? :wink:

ooo yeeee :grin: :grin: :grin: :smt006

galenata
02-01-2009, 08:55
До Свети Валентин има цели две седмици...Никой не знае какво ще се случи до тогава ;]]

FunnYboY
02-01-2009, 09:02
Много станахме бе :shock: Нe драматизирам чак толкова... просто нямаше кой да почерпя снощи, след взет изпит :D... Става ми малко тъпо като гледам влюбени (happy) навсякъде около мен, ама пак ще се празнува Трифчо :-o



Красиииииииииииииииииииии ии (гушшшшшшшш)


(hug) :D



До Свети Валентин има цели две седмици...Никой не знае какво ще се случи до тогава ;]]

Може, може... нищо не се знае :P :oops: А дано :)

kypo
02-01-2009, 10:05
да бе много е гадно! а ние се разделихме с моята преди седмици, а още по-жалко е че имам рожден ден на 12.02. направо ми се плаче че няма да има кого а гушна на този ден...

mynichka
02-01-2009, 10:10
Много гадно, но може би на следващия Свети Валентин няма да си самичък :)

Amelly
02-01-2009, 13:00
Ти си пълен идиот
П.С. Нищо лично

Jesus
02-01-2009, 13:13
Абе докато имаш ръце никога няма да си самотен ;)

SuperBadSuperFresh
02-01-2009, 13:28
Абе те хората не случайно са измислили два празника на един ден 8-) Аз вече се примирих че ще съм сама,ама наистина си е малко подтискащо всички около теб да да повтарят колко обича еди-кой си,а ти да седиш и да си мълчиш :?

3oPuTy
02-01-2009, 13:50
да бе много е гадно! а ние се разделихме с моята преди седмици, а още по-жалко е че имам рожден ден на 12.02. направо ми се плаче че няма да има кого а гушна на този ден...
И моя Р.Д. е на 12.02 :D Ама хич не искам да идва :?

WooDy
02-01-2009, 14:30
nicolepcd е права...Не само на тоя тъп празник можеш да покажеш на някое момиче,че я обичаш и т.н...И аз съм бил в такова положение :booooomb:

moneycomeme
02-01-2009, 14:34
....mddz i az sym taka,no ne go useshtam taka zle,kakto qvno ti.. ;]i moq den shte doide a do togava shte si prazuvam TRIFON ZA REZAN! :-)

chernoto21kote
02-01-2009, 17:46
с толкова много момчета мога да празнужам този празник но едва ли ще съм с някое от тях :-k

Bu7cher
02-01-2009, 18:11
Хленчиш,оплакваш се...а си момче.Браво.А да те питам,каква е тази думичка "alone" в заглавието? :/ ние българите си имаме думичка на нашия роден език,която е еквивалентна на избраната от теб английска и се казва - сам (сама -ж.р.)Иначе...кво ти пука,празнувай Трифон Зарезан.Мен Св.Валентин не ме кефи.И се осъзнай малко :) ... повярвай ми,че има много по-големи и много по-гадни проблеми от това да си на Св.Валентин сам и ако на теб това ти е проблема...някой хора си мечтаят да са на твое място.Айде със здраве и се дръжте малко как си трябва,а не да хленчите.С хленчене нищо не става.

peteto156
02-01-2009, 18:36
[quote="FunnYboY"]Много станахме бе :shock: Нe драматизирам чак толкова... просто нямаше кой да почерпя снощи, след взет изпит :D... Става ми малко тъпо като гледам влюбени (happy) навсякъде около мен, ама пак ще се празнува Трифчо :-o

Виж влюбени ще виждаш винаги,това,че не си успял да подариш подарък на любим човек за Свети Валентин да не те отчайва,това значи че още не е дошъл момента или не е дошло точното момиче,но спокойно един ден ще подариш подарък на половинката ти на този празник.Пък виш подарък за Свети Валентин можеш да подариш и на най-добрата ти приятелка,аз така правя за най-добрия ми приятел всяка година му купувам нещо за празника :)

kypo
02-01-2009, 18:41
да бе много е гадно! а ние се разделихме с моята преди седмици, а още по-жалко е че имам рожден ден на 12.02. направо ми се плаче че няма да има кого а гушна на този ден...
И моя Р.Д. е на 12.02 :D Ама хич не искам да идва :?
ебати якото! на колк оставаш ако не е тайна? аз ставам на 22 :D

3oPuTy
02-01-2009, 18:49
да бе много е гадно! а ние се разделихме с моята преди седмици, а още по-жалко е че имам рожден ден на 12.02. направо ми се плаче че няма да има кого а гушна на този ден...
И моя Р.Д. е на 12.02 :D Ама хич не искам да идва :?
ебати якото! на колк оставаш ако не е тайна? аз ставам на 22 :D
Ееее бате :D Аз пък ставам на 18 :P

dasd1
02-02-2009, 03:12
има само 1 празник... Трифон Зарезан.. Свети Валентин е само да подсеща мъжете че жените имат нужда от малко романтика поне 1 път в годината

Ou7taControL
02-02-2009, 03:15
emi i az na tozi sveti valentin sh sam sami4ka.. pone zasega taka se o4ertava, sumnqva me neshto da se promeni dotogava amaa jivota produljava, trifon zarezan sushto e praznik 8-)

shoshinka
02-02-2009, 14:28
Какво толкова много се напрягате за тоя празник. Погледнете от добрата страна ще може да отпразнувате Трифон Зарезан с едно подобаващо напиване. Аз си имам приятел, но въпреки това смятам да празнувам Трифон Зарезан. Любовта не се показва само на 14 февруари. Тя се показва всеки ден. :-) :)

FucKtheSyStem
02-02-2009, 14:35
има само 1 празник... Трифон Зарезан.. Свети Валентин е само да подсеща мъжете че жените имат нужда от малко романтика поне 1 път в годината

Абсолютно точно!!!Мразя го тоя празник.Ще се напия на Трифон Зарезан :grin:

wersa4e
02-02-2009, 15:57
Ами виж мой човек нз на колко си ама аз за 18 години живот виаги съм посрещал този празник сам... и ако се мислиш за кърък :( но карай да върви пък каквото ще да става ...горе гавата. 8)

marilyn
02-02-2009, 21:03
Какъв ли карък ме е потгонил, че все връзките ми се разваляха около зимата, преди св.Валентин.

Нима, с какво съм го заслужил? :? :( :( :(


Толкова исках да подаря нещо искренно на нечие съкровище, да прекарам един звезден миг... Всъщност май никога не е съвпадало досега, да има с коя :x


Такъв ли ми е късмета? :( :( :(

Е, и аз съм така! Ама да не се отчайваме и да се надяваме догодина да не е така...

jane_17
02-02-2009, 23:53
14.02 сама....? Не мисля :? :grin: :grin: Ангаже ми е целия ден още от сега :D :D

FunnYboY
02-13-2009, 21:27
Та както и да е... 4етито на вси4ки ви :) 8)


Аз си останах сам... :? :? :? какшо да се праши, но пък съм с компанич :D :booooomb:

marilyn
02-13-2009, 21:28
Еее и аз сама ... ама какво да се прави, да се надяваме догодина да не е така. Айде да ни е честит на всички празника! :)

Tempest
02-13-2009, 21:30
хъхъхъ аз и с компания не съм... хахах ама е яко - сам в къщи на 14.02... кефи ме как реагират хората и почват да ме съжаляват и т.н. ама мен ми е през правия, че е 14... важното е, че съм сам в нас и мога да си надъня без да чуя конско :grin:

Kostadin_682
02-14-2009, 05:34
еми явно такъв ти е късмета.. :?
Няма такова нещо като "късмет"!!!
Късмета не съществува... нарича се сътба....

hardstylerr
02-16-2009, 14:10
Хмм моят пръв Св Валентин прекаран с момиче беше този 2009 . Не се притеснявай и твоя момент ще дойде : )

valdesbg
02-17-2009, 06:07
Какъв ли карък ме е потгонил, че все връзките ми се разваляха около зимата, преди св.Валентин.

Нима, с какво съм го заслужил? :? :( :( :(


Толкова исках да подаря нещо искренно на нечие съкровище, да прекарам един звезден миг... Всъщност май никога не е съвпадало досега, да има с коя :x


Такъв ли ми е късмета? :( :( :(

С този пост ти субкомуникираш с всички от форума че си асоциален смотаняк. Поработи първо над това. После момичетата ще спрат да си тръгват от теб.

BiKsIt0
02-17-2009, 12:58
h3h3 4e da ne s1m Vanga 4e da ti kaja k1f ti e k1smeta ama qsvo da p1k i kat izka6 da podari6 ne6to iskreno tolkos li nqma nqkvo momi4e da si xar i da i podari6 ne6to iskreno za edin " zvezden mig " :?

kroasandvi4
02-17-2009, 19:30
Да ти имам проблемите, сериозно. Звездни мигове имало само на внесен от майната си празник ,боже.

Аз какво да кажа, като последните 2 години не съм могъл да си намеря никоя по време на цялата година?

Пфффффф. Все ще си измислят некви проблеми...

hahavteen
02-17-2009, 19:46
Мина празника. :)