PDA

View Full Version : Всяка вечер съм топъл.Погледнете плс.



anonimen666
01-31-2009, 18:04
Здравейте ескам да ви попитам,защо всяка вечер съм топъл и то най-вече вечер.Нямам температура а съм топъл а накога ме и боли глава.Въможно ли е да е от прекаленото стоене на коппютъра.Аз наистина седя по много сиг на ден 7-8 през седмицата и около десетина през събота и неделя не ми мърдат.Така де седя по наистина мн.Възможно ли е да получа рак на мозъка и вякакви такива мн. сериозни заболявания.И това че всяка вечер съм топъл а в нас даже е студеничко,но нямам температура.Моля Ви помогнете ми! :(

hild
01-31-2009, 20:23
чак пък рак да получиш, щото висиш пред компютъра едва ли
ако толкова се тревожиш иди на лекар

scyLLa
01-31-2009, 21:30
Ами нищо чудно да е от компютъра.За рак на мозъка едва ли, НО имаше един случай дето едно момиче беше получило някакво сътресение на мозъка заради прекалненото стоене пред правеца иначе ако си топъл можеш да влезнеш в хладилника и на другата сутрин да отидеш на лекар ...

UFOs
02-01-2009, 10:22
Болката в главата може да се обясни от проблемите с очите.Или пък ако имаш синузит от който идват и проблемите с очите и от които идва главоболието.Щом нямаш температура нищо ти няма..

seduction1mplex
02-01-2009, 10:34
Ох и аз съм така вечно ми е топло..По потник стоя и в момента даже...Едва ли е от компютъра.Излизай по-често,разхождай се навън,разхлаждай се (:

Nitroglycerin
02-01-2009, 14:33
Вероятно имаш проблем в очите и постоянното натоварване от копютъра на едното око и причинява главобол.Напълно нормално дори задължително е вечер телесната температура да е околко 37 градуса.Недей да висиш по толкова време пред компа.Увреждаш си половата система заради постоянното седене и притискане на кръвоносни съдове,причиняваш с гръбначно изкривяване,може да задълбочиш вероятния проблем с очите (астигматизъм неравност на очната леща попринцип е вродено ако някой от родителите ти го има).

redbul2
02-03-2009, 11:22
С какъв монитор е компа ти?Обикновен екран или LCD?Кинескопите облъчват колкото и да е малко.Освен това излъчват мощни електромагнитни вълни.Облъчването на главата превъзбужда вегетативната нервна система и усещаш топлина.