PDA

View Full Version : Ш*бана любов....



suantito
01-31-2009, 18:37
Така дойде и моя ред да порева малко.... за първи път ствам жертва на коварната любов, влюбих се в едно момиче тя ми отвърна на чуствата но за малко . После ми заби нож в гърба направи го демонстративно отиде и започна да се целува с друг, както и да е преживяхго беше ми трудно но го преживях. Но минасе се не мина един месец и тя започна тормозм по скайп пише ми че ме харесва и какви ли не глупости, отначало приложих пълна игнорация но след време омекнах. Започна зарибявката на ново и ето пак ходим , аз като наивен глупак и гласувах пълно доверие и тя пак ми заби нож в гърба с най добрия ми приател :shock: :shock: та въпроса ми е ДОКОГА!!!!! дори и след тази случка пак я обичам , пробвах да излизам с други момичета но когато погледна друго момиче се сещам за нея . Незнам какво да правя . Някой ще кажат времето лекува , въпростъ е че аз нямам време след три месеца правя 18 това би трябвало да са ми най хубавите години а аз се здухвам по цял ден.....

girl_in_black
01-31-2009, 18:44
Единственото което може/трябва да направиш е да спреш да се занимаваш с нея.Очевидно само те разиграва.Има и други момичета, които заслужават внимание :)

miloto_girl_4e
01-31-2009, 18:54
Това, че скоро ще правиш 18 години, не е основен фактор, че трябва да си имаш гадже, ти може да си щастлив и без момиче до себе си, а както виждаш това момиче НЕ те прави щастлив => тя НЕ ти трябва, трябва да я разкараш от живота си, колкото и болезнено да е това ...
След време ще си намериш някое стойностно момиче, а не такова, на което и е кеф да прави мизерии..

LittlePrincess
01-31-2009, 19:01
Просто я остави да си вирее..За какво ти е момиче, което те наранява?!

suantito
01-31-2009, 19:04
Там е въпроса че се сещам за хубавите мигове с нея и искам пак да ги изпитам . Въпреки че боли....

iveetyy
01-31-2009, 19:11
Мхм..сега боли,но...след време...може би много..може би малко...ще започне малко по-малко да ти пука все по-малко.. както казват...болката никога не спира0спира да ти пука,че боли...Не мисли за това..намери начин да го изкараш от мислите си..излизайте по-често с приятели,веселете се и си изживей годинките както заслужаваш !

suantito
01-31-2009, 19:14
Мхм..сега боли,но...след време...може би много..може би малко...ще започне малко по-малко да ти пука все по-малко.. както казват...болката никога не спира0спира да ти пука,че боли...Не мисли за това..намери начин да го изкараш от мислите си..излизайте по-често с приятели,веселете се и си изживей годинките както заслужаваш !
Мда ама започнах да търся утеха в чашката което не е добре....

Boyd
01-31-2009, 19:17
Мислете си с мозъците, а не със сърца, пишки и т.н.! Разума винаги да ви е на първо място и няма да имате такива случки.

Като я виждаш к'ва е защо омекваш!? Не й пиши, не й говори, не й се обаждай! Както ти ще загубиш интерес, така и тя!

iveetyy
01-31-2009, 19:19
мм..и аз като скъсах с последния ми беше много кофти...замалко да прибегна към някфи глупости...обаче се замсилих и реших,че изобщо не си струва..Щом постъпила така,значи няя смисъл да се занимаваш с нея...колкото и да ти е трудно..Сигурна съм,че имаш приятели,които биха ти били голяма подкрепа в такъф момент..прекарвай повече време с тях..Ии се огледай за нови възможности..Там някъде се крие някое свястно момиче,което си струва много повече от тази ;]]

suantito
01-31-2009, 19:23
мм..и аз като скъсах с последния ми беше много кофти...замалко да прибегна към някфи глупости...обаче се замсилих и реших,че изобщо не си струва..Щом постъпила така,значи няя смисъл да се занимаваш с нея...колкото и да ти е трудно..Сигурна съм,че имаш приятели,които биха ти били голяма подкрепа в такъф момент..прекарвай повече време с тях..Ии се огледай за нови възможности..Там някъде се крие някое свястно момиче,което си струва много повече от тази ;]] Покрей нея започнах да пренебрегвам приателите си ...

iveetyy
01-31-2009, 19:26
мм..и аз като скъсах с последния ми беше много кофти...замалко да прибегна към някфи глупости...обаче се замсилих и реших,че изобщо не си струва..Щом постъпила така,значи няя смисъл да се занимаваш с нея...колкото и да ти е трудно..Сигурна съм,че имаш приятели,които биха ти били голяма подкрепа в такъф момент..прекарвай повече време с тях..Ии се огледай за нови възможности..Там някъде се крие някое свястно момиче,което си струва много повече от тази ;]] Покрей нея започнах да пренебрегвам приателите си ...

Ами какво ти пречи сега да им се обадиш,да им разкажеш...и то сто на сто ако са ти истински приятели ще те разберат и ще те разсеят .

a3c1M
01-31-2009, 19:42
Курвата го прави с всеки на купона, а кучката с всеки освен с теб.
Явно твоята е от втория тип :(

suantito
01-31-2009, 19:46
Нейната работа е обич иван , ебе се с драго , харесва мен , ходи с петър ....

slun4ice_90
02-01-2009, 08:46
След като е постъпила така не се занимавай с нея...Пък и какво от това,че ще ставаш на 18 скоро?!...Това да не е някакъв фактор не знам...Някакво време да си хванеш гадже.... :-o

galenata
02-01-2009, 08:49
Това, че скоро ще правиш 18 години, не е основен фактор, че трябва да си имаш гадже, ти може да си щастлив и без момиче до себе си, а както виждаш това момиче НЕ те прави щастлив => тя НЕ ти трябва, трябва да я разкараш от живота си, колкото и болезнено да е това ...
След време ще си намериш някое стойностно момиче, а не такова, на което и е кеф да прави мизерии..

Така е...Но като се замисля,и на мен ми казваха,че мога да съм щастлива и без момче до себе си,и аз съм отешавала чрез тези думи свой приятелки...Ноо всъщност,когато нямам човек до себе си и аз се чувствам самотна и депресирана,особено след няква гадна раздяла...А когато анмериш подходящ човек целия свят ти се струва по-красив ... ;]]

krem4e
02-01-2009, 08:52
Остави я! тя си играе с теб.Дай си време да преусмислиш нещата и не и ообръщай внимание.Все пак не е единствена.Светът е пълен с момичета.Пък и тя толкова пъти ти е причинявала болка ,докога ще търпиш това?осъзнай се!

mynichka
02-01-2009, 08:57
Това ще продължава докато и позволяваш да го прави. Ти и се вързваш, тя пък си играе с теб

Re5peC7
02-01-2009, 09:35
Оставяш я..просто затваряш вратичката си към нея...и си избираш...или си даваш малко почивка..или си намираш едно момиче дето да те разбира и да не е такава пача..може и двете живееш си живота а тя следващата сама ще си дойде.. :) Успех

EveningTwilight
02-01-2009, 09:42
абе човек ти имаш ли някво самоуважение?? Как можеш да я обичаш след всичко това, което ти е причинила?? Казваш че по цял ден се сдухваш .. леле в какви филми се вкарваш само... Виш ся живота е гаден ако сам си го направиш.. в твоя случай донякъде ти си го правиш. Излез с приятели .. ходете на дискотека.. по купончета.. карай си кефа. Има толкова много готини момичета .. ти като си си втълпил че тази е the one. Сам каза че ставаш на 18 и че би трябвало сега да са ти най-яките моменти. Ми да. Ама няма да стане като по цял ден сякаш нарочно мислиш за нея и за това колко мн си наранен и как те боли и тн...

moneycomeme
02-01-2009, 15:00
...pomisli nad tova ,,Vseki,koito e bezgreshen da hvyrli kamyk po neq pryv..,, ne sym nabojnda da ne si go pomislish,no pyrvata mi misyl beshe tazi....smqtam,che vseki moje da sbyrka vajnoto e che te obicha i che ti q obichash,sysredotochi se vyrhu tova...;]]]......a po vyrposa che se celuvala s nai-dobriq ti priqtel...nqma priqteli...na men edno ot bivshite mi spa s moqta nai-dobra togavashna priqtelka i posle me zarqza da trygne s neq :grin: ....i vypreki tova da sa jivi i zdravi...ko pyk pone se nauchih da ne se predoverqvam! spoko ako se obichate vie dvamata....nqma ot kakvo da se trevojish vseki moje da sgreshi ishtom se e vyrnala pri teb znachi naistina te iska! :P ....po-pozitivno uspeeh!

moneycomeme
02-01-2009, 15:03
..vyprosa prosto e da zagyrbish minaloto i da jiveesh v nastoqshteto....ostavi sluchkite istoriite i bolkite nazad i ako se obichate pylnaa gaz!

Hilary_
02-01-2009, 17:20
Ауу милия...супер кофти се е получило... тцтц такива момичета заслужават само курвари но не и истински човек до себе си... :? Какво мога да ти кажа аз... опитай се да я игнорираш но напълно!!! Щом започне пак да ти пише и да ти се обяснява си спомни за тези две случки и повярвай ми със сигурност ако пак се поддадеш ще има и трета случка... :? Не се давай...някои момичета точно това целят...само да нараняват... опитай се да насочиш поглед към някое друго момиче...ак оне се получава забрави за известно време срещите с момичета щом ти напомнят за нея... блокирай я в скайп и изобщо не се занимавай повече защото пак ще те нарани!!! Успех пич... :)

suantito
02-01-2009, 18:39
Благодаря на всички , много ми помогнахте сега се чуствам 100 пъти по добре. :)

gabiiTu
03-01-2009, 12:19
Опитай се да не мислиш за нея знам че ще ти е много трудно и аз съм така но се опитвам да не мисля много да излизам с приятели да се занимавам с нещо :) И не,времето не лекува,поне при мен не лекува!!! Но ти бъди силен,тя не те заслужава щом така си играе с теб!!! :wink:

naia
03-01-2009, 12:22
оставия такива хора трудно се променият просто не може да устои на привличането и с някого

pe6osa
03-01-2009, 13:07
Блокираш я по skype msn-и и такива триеш и номера от телефона си и сичките нейни снимки от компютъра си и малко по малко ще я забравиш

3oPuTy
03-01-2009, 13:22
Нейната работа е обич иван , е** се с драго , харесва мен , ходи с петър ....
Ми тогава,защо си още с нея?!
Е ясно - обичаш я,но с времето ще я забравиш ... Вярно,може да минат 1-2-5-10 месеца,но поне болката в сърцето ти ще намалява,а ако отново й простиш тя пак ще направи подобна идиотщина ... ще се разделите ОТНОВО ... после ти ОТНОВО ще й простиш ... И така до кога?!
Я не си съсипвай хубавите години заради някаква курва,която дори не те заслужава ... Обади се на приятелите си,излезте,извини им се за държанието си и се забавлявай с тях!!!

PeopleAlwaysLeave
03-01-2009, 15:38
Ти си й позволил да се държи по този начин с теб и да си играе и затова и го прави... Както всеки човек и ти си имаш достойнство нали? Уважаваш ли себе си? Ако да сам сложи край на цялата тая е*авка с тебе! Спри да й говориш, спри да й пишеш, ако се наложи даже я блокирай в скайп...Ако ти звъни или ти пише смс-и не й вдигай, не й отговаряй... Воля му се казва :) И вместо да се сдухваш по цял ден звънни на приятелчетата, излезте, идете някъде на купонче или на дискотека - ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ, сега ти е времето... Не се заробвай с мисли за момчие, което изобщо не те оценява! И най-важното - не спирай да се усмихваш, защото не знаеш кога, къде и кой може да се влюби в усмивката ти :)

ThePowerOfLove
03-01-2009, 15:44
Както Ал Бънди беше казал "Любовта не само е сляпа, но и тъпа"
Не позволявай да се потрети..

valdesbg
03-02-2009, 06:42
Човек, сам си го правиш. Виждаш че е офсъ, и пак и ходиш по г*за. Ходили сте, наранила те е - ми бий и шута от живота ти и това е. Докажи си че си силен и едно момиче не може да те прекърши. Няма такова нещо като "все нея виждам, все за нея симисля" просто те е страх да приемеш че всичко е свършило(всъщност още няколко причини се сещам, но пиша тази)...Покажи малко воля и я изритай от живота си. Бъди уверен и всичко ще е по лесно. Давам за пример себе си - лед доста дълга връзка се изправих на крака само за няколко дена. Момичето и новия и приятел са около мен всеки ден, аз ги виждам, говорим си, излизаме, лафим... Дори живеем заедно с девойката.

Така че всичко възможно, само трябва да имаш смелост и воля.

sextazy_baby
03-02-2009, 10:39
Хубаво е че осъзнаваш какво става,но пак и пак се връщаш при нея...сам си си дал сметка че тя само те наранява и знае че ще се върнеш при нея,така че продължава да го прави.Вземи се в ръце и й покажи кой си и че имаш достойнство

venom0706
03-02-2009, 11:51
К**ки....занимаваш ли се с такива,само ще страдаш.Хвани си някоя друга.Разбито сърце рано или късно ще има,но ако това е твоето се научи да не ти пука и да продължаваш напред. :wink:

6ibanqka
03-02-2009, 12:33
....
няма по глупаво нещо от влюбен мъж! Воля ти трябва просто ;)

sweet_nothings
03-02-2009, 12:58
Ами... просто трябва да я забравиш! И ти виждаш, че те оставя не за 1 път, помисли си хубаво! Според мен няма смисъл да си пилееш нервите заради такава лигла (с извинение) дет ти се подиграва! ;) :)
УСПЕХ!

fc
03-02-2009, 13:42
Има едно нестандартно решение как да си изкараш момичето от главата. ПЪЗЕЛ. Повярвай ми действа!!! Един пъзел от хиляда парчета сядате 3ма влюбени загубени и сте вие. Вчера един приятел ми вика "Нямаш си на идея този пъзел как ме кара да забравя мъките си, изцяло се фокусирам в/у него"

sexbomb
03-02-2009, 16:27
Така дойде и моя ред да порева малко.... за първи път ствам жертва на коварната любов, влюбих се в едно момиче тя ми отвърна на чуствата но за малко . После ми заби нож в гърба направи го демонстративно отиде и започна да се целува с друг, както и да е преживяхго беше ми трудно но го преживях. Но минасе се не мина един месец и тя започна тормозм по скайп пише ми че ме харесва и какви ли не глупости, отначало приложих пълна игнорация но след време омекнах. Започна зарибявката на ново и ето пак ходим , аз като наивен глупак и гласувах пълно доверие и тя пак ми заби нож в гърба с най добрия ми приател :shock: :shock: та въпроса ми е ДОКОГА!!!!! дори и след тази случка пак я обичам , пробвах да излизам с други момичета но когато погледна друго момиче се сещам за нея . Незнам какво да правя . Някой ще кажат времето лекува , въпростъ е че аз нямам време след три месеца правя 18 това би трябвало да са ми най хубавите години а аз се здухвам по цял ден.....
Ела при мне и няма да се сетишза нея и за миг :D

beiho
03-02-2009, 17:13
Тази тема я имаше и преди, та колко пъти ще я пускаш бе мен?
Както и да , излез и се поразкарвай и се заглеждай по други момичета, не е само тя на този скапан свят, и ти си човек, все някога ще те оценят като такъв, а пък тази направо си е лигла отвсякъде.И тя ще разбере болката, когато се влюби и въпросният човек да започне да й прави гадно! :razz: