PDA

View Full Version : Бръснене интимно начини и още интересни въпроси СПЕШНО!!!



Hunter_91
01-31-2009, 19:12
Та да питам:
1.Каква да е посоката на бръсненето "доло"?
2.Топките бръснат ли се?
3."Пръчката"(забелязах го от друга тема)бръсне ли се?
4.С бръсненето разпространяват ли се космите?
5.Ако се бръсна по посока на косама космите разпространяват ли?
6.Контрата само за по-гладко бръснене ли служи?
7.Мастурбирането вреди или помага и колко често да се прави?



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

SoFarSoG00d
01-31-2009, 19:30
Еми вземи си депилиращ крем,след като си подстригал космите възможно най-късо!Ако не искаш с крем в бръсначка,срещу растежа на косъма,навсякъде където имаш косми.

Xrisinka
01-31-2009, 19:30
ot obshta kultura pone trqbva da go znaesh tva!
1.kakvato posoka iskash takava
2.da brasnat se
3.da s brasneneto se razprostranqvat kosmite
a be ti da ne se ebavash neshto ? :x :x :x :x

Hunter_91
01-31-2009, 19:33
Не,просто съм забелязал че колкото повече се бръсна толкова повече космита отиват към "върха".. и се уплаших малко а и начи като бръсна на контра ги спирам така ли ? спирам да се разпространяват ? щот неми трябва да е чак толкоз гладко,но ако с контра се спре разпространението ще ги бръсна и на контра
а и неща с крем важното е как да ги спра да се разпространяват с бръснача

SoFarSoG00d
01-31-2009, 19:36
Не,просто съм забелязал че колкото повече се бръсна толкова повече космита отиват към "върха".. и се уплаших малко а и начи като бръсна на контра ги спирам така ли ? спирам да се разпространяват ? щот неми трябва да е чак толкоз гладко,но ако с контра се спре разпространението ще ги бръсна и на контра

Колкото по-често ги бръснеш,толкова повече ще стават,не само повече ами по твърди и дебели,бръсненето катализира растежа и силата на косъма,за да не излизат толкова много ,пробвай с депилиращ крем,макар,че той е долу-горе като бръсненето,с тази разлика,че изгаря горната част на косъма.Ако не искаш да ти излизат толкова често,вземаш епилатора и пробваш,само че това е много болезнено,но това са долу горе алтернативите.Има и епилиращи лентички за интимни части,ама не знам долколко ще ти махнат космите.

Hunter_91
01-31-2009, 19:38
Ок последно да питам ако ги бръсна по посока на косъма после им ударя контра ще спре ли разпространението?

SoFarSoG00d
01-31-2009, 19:39
Ок последно да питам ако ги бръсна по посока на косъма после им ударя контра ще спре ли разпространението?
Ами методът на бръснене няма нищо общо с разпсотраняването на растежа,самият факт,че ги бръснеш има общо......както казвам пробвай някой друг метод.

Hunter_91
01-31-2009, 19:45
Значи с депилиращ крам ще спра разпространението? та те нали са еднакви бръсненето и крема с тази разлика че крема маха и върховете и е по гладко...

SoFarSoG00d
01-31-2009, 19:47
Значи с депилиращ крам ще спра разпространението? та те нали са еднакви бръсненето и крема с тази разлика че крема маха и върховете и е по гладко...
Да,но след това космите не са толкова твърди,но както ти казах за да спреш разпространението им трябва някой друг метод.

Hunter_91
01-31-2009, 19:49
Ок благодаря ще ги редувам крем и бръснене и ще видя какво ще стане ... ще го измисля

Hunter_91
01-31-2009, 19:50
А и може ли някакъв отговор за 7 въпрос

Xrisinka
01-31-2009, 19:52
s brasnene ne mojesh da spresh razprostranenieto na kosmite nito s depilirashtiqt krem edinsveniqt nachin e kolomaska ili kola masko nz tochno kak se pishe no tva e edinsveniqt nachin ako iskash da im spresh razprostranenieto daje i oredqvat taka.

Hunter_91
01-31-2009, 19:54
Епилатори и кола маски много болят само бръснене и крем мога да пробвам дано го спра някак си..

SoFarSoG00d
01-31-2009, 19:57
Епилатори и кола маски много болят само бръснене и крем мога да пробвам дано го спра някак си..
Ами наистина боли,ама това е единствения начин,пък и няма да се налага да ги правиш толкова често,два пъти месечно и си готов,а то боли само първите два пъти,ако пийнеш така повечко да не усещаш,вземаш епилатора и нищо няма да помниш.

Hunter_91
01-31-2009, 20:12
Е добре как да си епилирам топките ?!?!?
Или пък в началото на оная ми работа та то кожа ще има да дърпа...тва да не е кланица :D
триъгълника не ме притеснява само това че се разпространява по кура ме притеснява ...

SoFarSoG00d
01-31-2009, 20:17
Е добре как да си епилирам топките ?!?!?
Или пък в началото на оная ми работа та то кожа ще има да дърпа...тва да не е кланица :D
триъгълника не ме притеснява само това че се разпространява по "мъжкия полов орган" ме притеснява ...
Ами значи,оставяш космите леко да израстнат,след това си купуваш депилиращи ленти:
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?products_id=1649
или:
http://leocrema.bg/?type=products&id=5
или на Veet.
Залепяш и дръпваш изведнъж и нямаш грижи,но космите не трябва да са много къси,ами по-дълги така за да се захванат на лентата.

Hunter_91
01-31-2009, 20:21
А колко често да ги използвам ? аз щото ако си купя ще ги използвам само за началото на оная ми работа и за :booooomb: може би триъгълника ще го бръсна та колко често да ги ползвам ?

SoFarSoG00d
01-31-2009, 20:24
А колко често да ги използвам ? аз щото ако си купя ще ги използвам само за началото на оная ми работа и за :booooomb: може би триъгълника ще го бръсна та колко често да ги ползвам ?

Ами това зависи от растежа на косъма,ами трябва да чакш всеки път да станат достатъчно дълги за да се захванат за лентата,но пък по този начин космите ще намалеят,няма да са твърди и гадни,пък е лесно,има секунда болка,ама няма как,поне знаеш,че няма да се бръснеш всеки ден ,за триъгълника същп може да ги ползваш,но пак повтарям важно е космите ти да са по-дълги.

Hunter_91
01-31-2009, 20:28
Ще ги пробвам мерси

SoFarSoG00d
01-31-2009, 20:29
Ще ги пробвам мерси
Ами дано ти свършат работа ;),поне са по-безболезнени от гореспоменатите методи :).

loveme
01-31-2009, 20:45
оф.. поредната тема...за бръснене.. абе човек обрасни си всички косми по тялото и няма да имаш проблеми никвиии :-D :) 8)

peteto89
01-31-2009, 20:58
ти доста си се притеснил това е нормално и не е само от брасненето някои мъже имат косми по половият орган от триъгълника нагоре,но ссъвсем малко нали не силно окосмение тъй че споко и успех но иди на кола маска :) :) :)

EroSennin
01-31-2009, 21:04
Пробвай някой от тия мозохистични методи и сподели как е минало :)

varnen4e
01-31-2009, 22:21
1.Каква да е посоката на бръсненето "доло"? По посока обратна на косъма.
2.Топките бръснат ли се? Да.
3."Пръчката"(забелязах го от друга тема)бръсне ли се? Не е желателно.
4.С бръсненето разпространяват ли се космите? В 90% от случаите.
5.Ако се бръсна по посока на косама космите разпространяват ли? Да, няма значение в каква посока ги бръснеш.
6.Контрата само за по-гладко бръснене ли служи? Нямам идея.
7.Мастурбирането вреди или помага и колко често да се прави? Не вреди, прави си го когато ти е кеф. Но, ако го направиш повечко пъти в един ден може да не изхвърляш нищо след това около 20тина часа.

Carlos
01-31-2009, 22:44
Избийте си от главите, че като бръснеш и после космите стават повече. НЯМА НАЧИН!!! Те са си определен брой, имат си корени и няма как да станат повече. Чел съм много по тая тема, доказано е, че не стават повече и това нещо е обявено за един от 100 най-тъпи мита... Не ме карайте да ровя да доказвам, единственото което става след като ги избръснеш е, че стават по-тъмни например. Дължи се на това, че по-рано им е действала вода, сапун, слънце и всякакви др фактори, които са повлияли пигментацията им. И това дейста накрая като "зрителна измама" - изглежда, че са повече, ама НЕ са!

varnen4e
02-01-2009, 00:22
Аз не казвам, че стават повече.. Имах друго в предвид. Да кажем, че си махаш космите.. къде.. къде.. до пъпа например... но, ако със съмобрасначката обхванеш без да искаш и косми над пъпа те също растат после по- тъмни и твърди и трябва да ги бръснеш отново и отново и така все по- нагоре. Това имах в предвит като отоговорих с "да" на въпроса дали се разпространяват. Просто не ми се обясняваше.

Carlos
02-01-2009, 08:42
Става :)

merilin1
02-01-2009, 09:19
по моя личен опит ако се бръснеш по посока на косъма няма да са толкова твърди... но ти препоръчвам ако от скоро се бръснеш да намериш друга алтернатива (депилатоара е същото) като кола маска, пинсета или епилатор....

Jesus
02-01-2009, 09:34
"Трай бабо за хубост" :D мисля че бая ще те боли, ако ползваш начин различен от Gillette. Въпрос 7 е свързан дали оказва влияние върху косментата покривка или по принцип ?

Hunter_91
02-01-2009, 10:14
Той е по принцип 8-) от това което прочетах научих доста дано и на някой друг помогне тази тема! Всички важни въпроси за един Teen отностно интимните части са тук :)

SoFarSoG00d
02-01-2009, 14:16
Космите трябва да се отстраняват чрез епилация,бръсненето е ВРЕДНО!!!!

Jesus
02-01-2009, 14:18
Космите трябва да се отстраняват чрез епилация,бръсненето е ВРЕДНО!!!!
Нали се сещаш как боли :Д по-добре вредно но безболезнено, е освен ако не се порежеш :Д

SoFarSoG00d
02-01-2009, 15:23
Космите трябва да се отстраняват чрез епилация,бръсненето е ВРЕДНО!!!!
Нали се сещаш как боли :Д по-добре вредно но безболезнено, е освен ако не се порежеш :Д
Боли само първия път,после се свиква :)

Hunter_91
02-01-2009, 19:01
Ся пък вредно...с какво е вредно как вреди ?

SoFarSoG00d
02-01-2009, 19:42
Не използвам 'вредно' в буквален смисъл,просто искам да кажа,че бръсненето не е добър начин за отстраняване на косми.