PDA

View Full Version : Преса за коса



Svalkata
01-31-2009, 20:39
Здравейте. Аз имам преса за коса от много време, но просто сега наскоро ми потрябва и я извадих и исках да си изправя косата, но не знам точно с коя приставка, някъде съм забутала указанието. Има 4 приставки - едната обикновна за вафлички, за букли, още една, която не зна за какво е и една друга, която мисля, че е за изправяне, но не съм сигурна.... Не е от най-модерните, но не е и лоша...сигурно се си помислите, че падам някъде от Марс, но просто не съм използвала досега...може ли някой да помага? :D

SoFarSoG00d
01-31-2009, 20:43
Ами тази,която е съвсем гладка и няма нищо по нея,може да е на самата преса сложена.

Svalkata
01-31-2009, 20:46
Ами тази,която е съвсем гладка и няма нищо по нея,може да е на самата преса сложена.
Да, и аз за нея си мислех, мерси много!
А можете ли да ми кажете как да си предпазвам косата, защого се уврежда с пресата. :? :-) :-)

SoFarSoG00d
01-31-2009, 20:50
Ами тази,която е съвсем гладка и няма нищо по нея,може да е на самата преса сложена.
Да, и аз за нея си мислех, мерси много!
А можете ли да ми кажете как да си предпазвам косата, защого се уврежда с пресата. :? :-) :-)
Трябва са си сложиш балсам,които е термоустойчив,обре е преди самото изправяне да си направила маска с бадемово масло,хубаво е да изкараш една нощ с нея,но това за балсамът е много важeн за да не гори косата,аз лищно ползвам този:
http://www.hajvarazs.hu/uploadedimages/679.jpg
Струва към 15-16лв,може да намериш и по-евтиния вариант на L'Oreal.
Никога не изправяй косата си,ако си сложила преди това пяна,лак или гел-може да изгори.Това е в общи линии,гледай да не изправяш косата повече от 2 пъти месечно,че става кофти.

Svalkata
01-31-2009, 20:53
Ами тази,която е съвсем гладка и няма нищо по нея,може да е на самата преса сложена.
Да, и аз за нея си мислех, мерси много!
А можете ли да ми кажете как да си предпазвам косата, защого се уврежда с пресата. :? :-) :-)
Трябва са си сложиш балсам,които е термоустойчив,обре е преди самото изправяне да си направила маска с бадемово масло,хубаво е да изкараш една нощ с нея,но това за балсамът е много важeн за да не гори косата,аз лищно ползвам този:
http://www.hajvarazs.hu/uploadedimages/679.jpg
Струва към 15-16лв,може да намериш и по-евтиния вариант на L'Oreal.
Никога не изправяй косата си,ако си сложила преди това пяна,лак или гел-може да изгори.Това е в общи линии,гледай да не изправяш косата повече от 2 пъти месечно,че става кофти.

Мерсиии, супер много :-)

SoFarSoG00d
01-31-2009, 20:55
Няма проблеми,аз от скоро изправям косата си и съм взела доста предпазни мерки,макар,че пак ще имам някакви последствия,понеже това си е висока температура и няма начин да не вреди на косъма,ама ако не е често,не вярвам да има проблеми.