PDA

View Full Version : Пакостиии!!!



sexy_baby_originale
01-31-2009, 21:42
:grin: :grin: :grin: Ей, хора...! Все някога сте правили някакви пакости. Тук може да ги споделите, дали сте правили мизерии на съседите или на някой приятел, родители, непознати.... с едното може да се научат и нови мизерийки за правене.. :smt077

hardball
01-31-2009, 21:43
Разбих една торта върху кола на пияна глава, на другата сутрин съседката казала на майка ми, че очаква до обяд да й изчистя колата... :D

SkyEatsAirplane
01-31-2009, 21:45
като бях малка излях олиото всичкото на леглото в спалнята... :) мързи ме да пиша за другите

illidan_stormrage_bg
01-31-2009, 21:47
Преди имаше 1 дъвка дето се навиваше на руло, беше бая дълга :Д и ние децата в квартала раздъвкахме е и след това, с нея омазахме 1 куче абе класика в жанра.

LiveFlower
01-31-2009, 21:59
Веднъж чичо ми нещо ме беше натопил за неква беля и аз взех,че му срезах жицата за кабелната телевизия 8-)

sexy_baby_originale
01-31-2009, 22:19
Едно лято с квартала се бяхме събрали като по чудо всички до един и се чудихме каква изцепка да направим.След щателна проверка на наличните предмети, с които разполагахме..установихме, че имаме само пиратки на разположение. За щастие при нас живее една бабичка, ама не каква бабичка, а направо ако я видите таз ще умрете при вида и! (на около 70 годинки е и се обилича като 30 годишна мадама тип 60те. Аз ви казвам..страшна е! Ама не е и много вред с главата)... та се бяхме събрали и си набелязахме цел.Именно тази прослувута бабка ни беше целта. Оставихме 2ма от нас да пазят на ъгъла някой да не идва..часът беше около 22:00.. други двама пазеха пругия ъгъл, една голяма част от артилерията ни беше седнала по къщенските пейки от вън да се наслаждава на покушението, а аз с две момчета влезнахме в двора на вещицата. Лампата на стаята и светеше и си беше надупчила Планета пайнер :D и не се чувало нищо, каквото става от вън. Наредихме около 20тина пиратки непосредствено под прозореца като ги закрепихме с дъвки. Един от нас стоеше на външната врата, за да позвъни на звънеца в същия момент, в който ние ще се изнесем от двора. И..запалихме една пиратка и след нея пламнаха всички останали..пича, който трябваше да позвъни вече беше натиснал малкото копченце, ние избягахме по най-бързия начин от двора, затваряйки вратата след себе си. Прослувутото бабе си подаде носа на вън и всички пиратки се разгърмяха. Цялата махала излезна на вън, за да разбере какво става. Хората се бяха изплашили от крясаците на старицата. :grin: Докато излезнат всички на вън, ние вече бяхме зад един ъгъл на горната улица и наблюдавахме сейра с голямо удоволствие, кикотейки се. Това не е всичко...гадното бабе обаче се беше обадило на полицията. Патрулката идва до къщата и, но не намериха никой освен нея. Ние бяхме на горната уличка, седнали на една пейка и цяла вечер обсъждахме тази дивотия. Обаче, беше много яко!

Mamut
01-31-2009, 22:24
](*,)

FockidyFockFock
02-01-2009, 02:49
Едно лято с квартала се бяхме събрали като по чудо всички до един и се чудихме каква изцепка да направим.След щателна проверка на наличните предмети, с които разполагахме..установихме, че имаме само пиратки на разположение. За щастие при нас живее една бабичка, ама не каква бабичка, а направо ако я видите таз ще умрете при вида и! (на около 70 годинки е и се обилича като 30 годишна мадама тип 60те. Аз ви казвам..страшна е! Ама не е и много вред с главата)... та се бяхме събрали и си набелязахме цел.Именно тази прослувута бабка ни беше целта. Оставихме 2ма от нас да пазят на ъгъла някой да не идва..часът беше около 22:00.. други двама пазеха пругия ъгъл, една голяма част от артилерията ни беше седнала по къщенските пейки от вън да се наслаждава на покушението, а аз с две момчета влезнахме в двора на вещицата. Лампата на стаята и светеше и си беше надупчила Планета пайнер :D и не се чувало нищо, каквото става от вън. Наредихме около 20тина пиратки непосредствено под прозореца като ги закрепихме с дъвки. Един от нас стоеше на външната врата, за да позвъни на звънеца в същия момент, в който ние ще се изнесем от двора. И..запалихме една пиратка и след нея пламнаха всички останали..пича, който трябваше да позвъни вече беше натиснал малкото копченце, ние избягахме по най-бързия начин от двора, затваряйки вратата след себе си. Прослувутото бабе си подаде носа на вън и всички пиратки се разгърмяха. Цялата махала излезна на вън, за да разбере какво става. Хората се бяха изплашили от крясаците на старицата. :grin: Докато излезнат всички на вън, ние вече бяхме зад един ъгъл на горната улица и наблюдавахме сейра с голямо удоволствие, кикотейки се. Това не е всичко...гадното бабе обаче се беше обадило на полицията. Патрулката идва до къщата и, но не намериха никой освен нея. Ние бяхме на горната уличка, седнали на една пейка и цяла вечер обсъждахме тази дивотия. Обаче, беше много яко!
Ахъ. После?

ScionOfStorm
02-01-2009, 03:01
епа азе се нацепих с шейна в електрически стълб; безсъзнание, майка ми рева като ме видя после, ще ми остане "белег" до крайо на живота.

смята ли се?

AutumnTears
02-01-2009, 06:03
predi 4 godini bqh mnogo qdosana za ne6to i si hvurlih torbata s bokluka v susednata terasa (prozoreca beshe otvoren)...prozoreca na terasata si ostana zdrav no torbata mai vleze v hola :lol:

b0Nb0n
02-01-2009, 08:24
некви детски истории гледам тука...

при мен "пакостите" са си баш' пакости,но няма да изпадам в подробности,че ушев чете 8-)

иначе кражби,вандалстване,потрош ени коли,градски транспорт,прозорци,техника ,вкарани хора по болници след удари с бутилки,с бухалки... списъка е дълъг :smt025
sy6tite ludi raboti + - nqkoi druga glupost :)

Nitroglycerin
02-01-2009, 08:44
Като бях на 8 запалих плевнята на село.

sexy_baby_originale
02-01-2009, 10:03
На един летен лагер изпръсках пожарогасителите на 3 вили от 6... :D Директора на лагера ни събра на платца (площадката) и с пълен глас почна да вика "Кой изпръска пожарогасителите"!? Всички стояха и гледаха като гръмнати, а аз с още едно момиче се смеехме като разпрани, ама той не ни видя, защото бяхме най отзад. После наказа целия лагер, като трябваше всеки да даде по 1 лев, за да се закупят нови пожарогасители. :grin:

w1ky
02-01-2009, 13:28
Преди години една моя приятелка разля портокалов сок върху клавиатурата ми.. като я обърнах потече сок като из ведро :lol: => Наложи се да си купя нова клавиатура.. След време си и отмъстих като и залях клавиатурата с вода.. и тя отказа.. доста време кара само с мишка.. :lol:

Riot
02-01-2009, 17:19
доста зле

Riot
02-01-2009, 17:20
аз веднъж се изсрах на един весник и го размазах на вратата на съседите

lams
02-01-2009, 17:38
Като я видях тая тема и се сетих как като бях по-малка.. бях гледала някакъв криминален филм иии после се бях вдъхновила от убиеца във филма, който изпращаше писма на жертвите си с рязани от вестник буквички. Таа реших и аз да нарежа ( 8-) ) и понеже не знаех на кого да го пратя и го пуснах под вратата на съседката ни (70 годишна мила бабка ;д). А писмото беше нещо от сорта на: 'Наблюдавам те. Знам всяко едно твое движение. Трябва да внимаваш, ако искаш да оцелееш.' ... 8-)
Планът и бъдещето ми на сериен убиец бяха уредени, но баба ми откри нарязаните вестници в стаята ми и ме разобличиха =(

8-)

iCeEbAbYy
02-01-2009, 17:41
Веднъж аз и братовчедка ми бяхме на село и отидохме при кокошките :D една от коките обаче беше излезнала и ние с братовчедка ми взехме метли и лопати и почнахме да удряме по кокошката , за да се прибере, обаче по едно време се оказа че кокошчицата беше умряла :roll: и ние естествено 7-годишни лапенца се панирахме и си викаме са дали ще ни арестуват ама накрая показахме на баба бедната кокошка и сега като се сетиме направо.... :D :razz: :D :razz: :razz: :razz: а бе НЕМАМ ДУМИ :D :D :D

lams
02-01-2009, 17:47
^ Особено смешно.

iCeEbAbYy
02-01-2009, 17:49
епа мн ясно 8)

InitialD
02-01-2009, 17:49
Пиянските изцепки, проблемите с ченгетата и случайните сбивания броят ли се за пакости!?!? 8-)

lams
02-01-2009, 17:55
епа мн ясно 8)

Садистка :x

ToniStoraro
02-01-2009, 18:10
ми аз въпреки че нямам книжка на село карам москвича всеки ден. И веднъж бяхме доста надули музиката вътре и хората после се оплакваха доста защо обикаляме 3-ма с колата и дразним селото :D

psychopath
02-01-2009, 18:27
аз тва по цел ден го праим :D

iCeEbAbYy
02-01-2009, 18:33
"Садистка :x "

Като тебе :-)

InitialD
02-01-2009, 18:43
"Садистка :x "

Като тебе :-)

Кюстендил рулз! 8-)

lams
02-01-2009, 18:52
"Садистка :x "
Като тебе :-)

Аз не съм убийца на беззащитни пилета като теб :x
Моят садизъм е бил изцяло на платонична основа 8-)

iCeEbAbYy
02-01-2009, 20:11
а бе тва стана случайно бе леле ти па кой знае кво е станало казах горката кокошчица да не мислиш че ние сме искали да стане така айде моля ти се не се превземай толкова! :)

Sarityyy
02-03-2009, 12:57
Убила съм пиле. :( Сега не си спомням ама ми разправят, че като малка толко съм му се радвала на тва пиле. И съм го гушкала и съм го гушкала и съм го задушила и то умря и ся ми е мъчно. Шмрък! :(

cherinka
02-03-2009, 13:15
имаше едни котенца на по 5-8 месеца и аз ги хващах за опашките и ги въртях във въздуха. 8-)
и много съжалявам, не знам къде ми е бил акъла, ся като видя котка и се разкайвам за постъпката си. :(
а веднъж тамън си бях легнала, бяхме в ремонт, нямахме тоалетна и се налагаше аЗ да пишкам/дрискам в куку, и тамън легнах да спя и супер много ми се припишка и реших, че ще го сторя на килима 8-) ама взех, че се изходих по голяма нужда. 8-) 8-) 8-) 8-) после мама докато го чистеше повърна върху него :D :D

summergir1
02-03-2009, 13:16
на 2 пъти щях да запаля апартамента ; веднъж като излизах и много ни се ядеше сладолед и с приятелите ми разбихме един в морската, беше тъмно и никой не ни видя :D после си избирахме кофички, топинг :D :D има и още, обаче другите не е добре да се знаят от много хора

mim4ety_sara
02-03-2009, 13:27
имаше едни котенца на по 5-8 месеца и аз ги хващах за опашките и ги въртях във въздуха. 8-)
и много съжалявам, не знам къде ми е бил акъла, ся като видя котка и се разкайвам за постъпката си. :(
а веднъж тамън си бях легнала, бяхме в ремонт, нямахме тоалетна и се налагаше аЗ да пишкам/дрискам в куку, и тамън легнах да спя и супер много ми се припишка и реших, че ще го сторя на килима 8-) ама взех, че се изходих по голяма нужда. 8-) 8-) 8-) 8-) после мама докато го чистеше повърна върху него :D :D
хахахахаа
:razz: :razz: :lol: :lol:

Бяхме се събрали у нас 6-7 момичетаа ии решихме да званим по вратите,там където живеят момчета.Няколко дена след това обаче идват 7-8 ии 2 момичета заедно с мен нацапахме със сметана вратата и отпред на съседаа :razz: 8-) :lol: . И отваря гаджето на едно от момчетата и вика "Лелее кво стаа тука,а ще кажа на майка и" и аз само като чух майка и,и взех салфетки и почнах да лъскам 8-) отпред,на колене като таен агент 007 :razz: Всички лампи угасени,обаче ми се хилят хората :lol: .После всичките излизат да си ходяят и като не идва асансьора и те гааз по стъпалата,а аз съм на 6 етаж .И представете си дигнаха,целия блок,чуваха се само едни токчета как трополят :razz: :razz: :razz: .После звани някой на врататаа 8-) и аз чувам,че е оная патка до нас 8-) и мама :shock: . Та онази се оплакала на мама,после тя ме разпитва и аз ,не та не,не съм аз 8-) Накрая само ми донася сметаната и вика виж,мокра е! и аз добре дее,аз бях,ама той е виновен,много е гаден и ми надува ЧАЛГА :razz: :razz: ! А на мене това ми беше отмъщението,че той ми беше предложил,а аз му отказах и го мразеех!! 8-) 8-)

gabi_94
02-03-2009, 13:47
малееее аз какви неща съм правила :D :-D чак ме е срам ама айде ще кажа някои:
Когато ходех с мама по магазините като бях на 6,7г. много ми беше скучно и досадно докато тя гледаше дрехи и ако имах сополи ги вадех и ги мацах по дрехите :D :razz: лееелллееее, даже мачках дрехите да бъдат грозни(поне тогава така съм мислила) :D
Веднъж пък котката на съседката на село беше влязла у наща къща и аз нали я мразех, издебнах я отзад(котката) и я хванахме с едни деца, после отидохме у нас и я омазахме с лепило и там квото можахме, накрая свършихме издрани ама усилието си струваше
С децата от квартала се събирахме всяка вечер и правихме какви ли не неща, най-често хвърляхме камъни по прозорците и късахме цветя от градинките на бабите и нарочно ги тъпчехме и веднъж пуснахме писмо в пощенската кутия на една бабка, че я изнудваме за 5 лева :D :D :D тогава си мислехме че това е много :razz: бабата разбрала че сме ние и един ден ни подгони с някаква лопата

правила съм много простотии и бели ама айде ще спестя разни други идиотщини :oops: :razz:

brokeninside13
02-03-2009, 16:43
Убила съм пиле. :( Сега не си спомням ама ми разправят, че като малка толко съм му се радвала на тва пиле. И съм го гушкала и съм го гушкала и съм го задушила и то умря и ся ми е мъчно. Шмрък! :(

i az sum ubiwala ama papagal .... :( :( i to liubimiq mi .... adski mnogo go obichax a toi nali besge mn maluk ta ne moga da go gushna kato xorata i go stiksax s racete i toi se zadushawashe .... :? i wednush prosto sum go bila "gushkala" prekaleno dulgo wreme i umrqqqqq :-k iii se opitwax da mu naprwq izkustweno dishane :-D :D :? malee samo kat se seta mi staa adski gadno :( RIP ROKY
Aaaa inache s priqtelitew ot kwartala swi li ne prostotii sme praili ma sq ne mi se obqsnqwa :D

Skillett
02-03-2009, 16:52
ами че замерях с орехи и дюли хората от 5ти етаж брои ли се :D

Yancheto
02-03-2009, 17:21
ами че замерях с орехи и дюли хората от 5ти етаж брои ли се :D

Това и аз съм го правила...Само че само с орехи от 1 етаж. :D

HexGirl
02-03-2009, 17:22
Едно то не е точно беля а моята лична безмозачност 8-) Много обичам свещи и огън и сичко дет гори ....... Та вкъщи си имам една купа стъклена много красива която си слагам спирт за горене и просто я оставям да гори , един ден обаче реших да пробвам с лакочистител да сипя в нея ама то вече имаше огън и когато цръцнах с лакочистителя се запали и струиката и шишето и аз го хвърлих на масата от там и масата се разгоря аз люснах вода ама лакочестителя е разредим абе отиде и на пода големи филми добре че оспях да загася цялото мазало 8-)

RottenFlesh
02-03-2009, 17:39
Не го помня , но наще ми го разказаха.Като съм била малка съм разсипала брашно из целия апартамент + баща ми , който през това време си е спял 8-) Било е........бяло. 8-)
А кучето ми като беше малко го бях пъхнала в пералнята Оо Нищо му няма де. =)
Като бях втори или трети клас в даскало паднах върху кофите с вода.Леко се намокрих :D

Motion
02-03-2009, 21:41

SolusChristus
02-03-2009, 22:23
а веднъж тамън си бях легнала, бяхме в ремонт, нямахме тоалетна и се налагаше аЗ да пишкам/дрискам в куку, и тамън легнах да спя и супер много ми се припишка и реших, че ще го сторя на килима 8-) ама взех, че се изходих по голяма нужда. 8-) 8-) 8-) 8-) после мама докато го чистеше повърна върху него :D :D

С К А Н Д А Л Н О ! :lol: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol:

LiveFlower
02-03-2009, 22:28
Имахме една много хубава котка и беше родила 3-4 малки,и аз като ги видех веднага сядах върху тях-жестокост :( .И тва се случваше с няколко поколения котки.Слагах ги върху мрамора и хоп отгоре им... иначе сега много обичам животинки,ама тогава къде ми е бил акъла :D

Веднъж с братовчед ми се бяхме качили на покрива на къщата и бяхме стигнали почти до билото и слава богу една съседка се е обадила на майка ми да й каже...и после бой 8-) 8-) 8-)

Един път през нощта към 2-3 часа се бяхме събрали една банда в един квартал,и отидохме да берем краставици по дворовете на хората,обаче то алчност и заедно с краставиците и още тем подобни зеленчуци.Обиколихме няколко двора,докато накрая една пенсия не ни спипа.Тоя дядка се е обадил на полицията и след 30 мин. ето ти я патрулката :D :D :D :D :D ама за наш късмет скрихме се,покрихме се, и всичко тип-топ :D :D :D

FucKtheSyStem
02-06-2009, 17:53
Пиянски истории,престой в районното,потрошени коли,побеснели дъртаци..ееех спомени спомени :-D

Lucho
02-06-2009, 18:37
Правил съм като малък,обаче с един expoloit каква поразия можеш да направиш на phpbb-то та чак на някой админ "ум да му зайде" :razz:

emo_girl953
02-10-2009, 18:06
С момите и момците в махалата кво сме правилииии ех ех....

едната е:

Бяхме желили един жълт бус с камъни и тоя собственика нибеше гонил с ножче ние тичаме и се смееме :D

друга;

Аз и още 4 момчета и 3 момичета викахме на бащата на един от махалата момче нали "ЕЕееее майнаа ко стаа еееее майнааа?" и на човека му писна и вика "Я елате тука бе келемета"и нни подгони

трета : :D

Целихме колата на 2 сестри,шпьонирали сме ги,целили сме им по прозорците с малки камъчета и майката понеже е една дебелана едва едва ни гони :D ние бягаме и се смееме.
а тоя един мъж работник пак на тая къща го бяхме целили с камъни а тоя почна да ми цели с шишета и беше разправял на майка,че пушиме и се друсаме децата в махалата :-D :-D 8-)

четвърта :-D

Бяхме обърнали кофата с боклук на едни съседи :D и тея ни видяха :lol: :lol: а вътре имаше всичко :D :D каквото се сетиш :-D



Ехх спомени спомени ....

Complicated
02-10-2009, 18:43
Оо, кви ли не глупости съм правила... 8-)

Като малка 4-5г. вадих луковиците на кокичетата от градинката. Е аз съм си мислела, че е лук и помагам да се вади, то кокичета били.. 8-)

А на село веднъж бях при едно момиче на долната улица, щото само нея познавах май и там минават много мангали, да не кажа само мангали и сложихме 50ст. на една кибритена кутийка и я вързахме с конец и минава няква мангалка и като видя стотинките веднага се наведе да ги вземе и тогава от вътре дръпнаха конеца и оная гледа и се чуди кво става :shock: ,ама няква толко учудена, сякаш е видяла бог, а ние умряхме от смях. 8-)

И още много ама в момента не се сещам, когато се сетя ще напиша. 8-)

Madness
02-10-2009, 19:50
хаха тука кой е по-по-най
аз съм послушно дете пък :д

gsh
02-10-2009, 22:34
доста пакости сме правили у маалата, една патрулка ни гони веднъж, за дето счупихме на едни гадни баби прозореца :D :grin:
знам само, че бягам бързо, не съм имал проблеми 8-) :lol:

Kya
02-10-2009, 23:06
Аз много обичах да излагам наще, най-вече майка ми пред хора. Защото тя много суетна, всичко трябва да е перфектно и такам. Когато тя излизаше с приятелки на кафе и ме вземаше с нея и аз нарочно отивах посредата на кафето, събувах се и се изпикавах пред всички хора и то шурти рекичка..

Друго.. помня, че бях някъде 5-6 годишна и един поп идва да ни освещава апартамента. И чичо ми ме държи и попа нали рецитира нещо и тъкмо ще замахва с оная китка напоена с вода, и аз се изпърдявам с цялата си мощ, телевизора зад мен угасва и едновременно с това той замахва и опръсква с вода нагорещената крушка и тя гръмва и всички залягат на земята и започват да е оглеждат като гърмяни зайци. Аз не го помня, ама много ми беше забавническо да ми разправят.

Помня и един случай дето разбивахме една къща ама не мога да го обясня, защото то трябва да се види как хвърчат трески от вратата на терасата под силните ритници на моя милост и разни други хора.

Не помня много неща, но повечето са от рода на умъртвяване на пиленца като им бъркам в гъзовете с химикал, стресиране на котка като я натикваме в кофа пълна с вряла вода и т.н. :)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Не не ене това ме уби. Това рулира. Направо ме разплака от смях :D :D

Pliok0019
02-10-2009, 23:37
Запалих кухнята...

Историята е следната: Слагам аз на котлона вода, за да си правя чай. Допускам две грешки - включвам котлона с олиото и си нямам на идея какво става 2 часа и половина. По това време имах солидни любовни проблеми и ги решавах във входа...

След 2та часа (че й малко повече :oops: ) усещам вече невероятна миризма (това етаж по-горе) и се сещам за чая си. Отивам в апартамента, успявам да мина през димната завеса...Там всичко гори. Огънят от олиото запалил дървените шкафове, стигнало се до масата, столовете, ламперията и част от паркета....

Най-странното в ситуацията е че майка ми само се шегуваше с това. Казваше ми "пироманка" и "добре, че правиш нещо наистина добре, било то и пожари".

idioticallystupid_
02-11-2009, 09:24
Значи аз съм правила много простотии :D
На село бабите ни плашиха че петелите кълват, ние с братовчетка ми отиваме там //около 5-6 г. сме били// и то петела бил излязал, и ние като се втурнахме и тичаме, като стигнахме до вратата аз минавам и я захлопвам преди братовчетка ми да е минала :D
После се чуват истерични крисаци от двора ни, та съседи идваха =D
Обаче така и така, братовчетката не беше накълвана.

Друго...пак на село сме опитвали да се качваме по ниските покриви и да скачаме, ама аз никога не скачах и все баба разбираше и ни се караше 8-)

Много глупости сме правили, просто... =D

Jumbie483
02-11-2009, 10:30
когато бях на 3-4..макс 5, много обичах да драскам по стените в нас :lol: и един ден когато майка ми беше на кафе в една съседка, аз взех червения химикал и си рисувах слънца на стената в кухнята.. майка ми щеше да получи удар като го видя после 8-)

гледах един филм и там даваха как едно момиче се постригва само.. и аз естествено се вдъхнових (бях на 6 май) и взех ножицата и понеже не исках да си постригвам косата, постригах на майка ми цветята 8-) тя бяха толкова красиви с едни дълги листове, а аз като ги орапах... :razz:

иначе от скоро някоя беля....
а да :D
преди седмица едни приятели на нашите от съседния блок имаха годишнина..
и айде аз съм си сама през деня и ще им правя изненадаа :lol: и взех малкото пистолетче на баща ми, сложих му от онези ракетите, които са за нова година и ще стрелям до прозореца им..
само, че явно не съм се премерила добре, защото искрите влязоха през отворения прозорец 8-) и чак при мен се чу вътре как пищят.. слава богу, че не видяха кой ги е нацелил :oops:

sexy_baby_originale
02-11-2009, 13:07
ами че замерях с орехи и дюли хората от 5ти етаж брои ли се :D

Това и аз съм го правила...Само че само с орехи от 1 етаж. :D

Хех..аз пък като бях по-малка 4-5 клас, с един мой съсед, който не живее вече при нас, правехме големи щуротии. Ние живеем точно срещу парка и има 2 дървета, които са наклонени леко и можеш спокоино да се качиш на тях. Та си правехме бази на тях. Един ден играехме на войници. Аз на едното дърво, той на другото. Обаче к'во не прещракна и решихме да се качим на дървото, което е непосредствено срещу улицата и да целим хората, които минават да се прибират за работа. Обаче с какво ще ги целим? С ябълки :-D , с найлончета напълнени с вода и всякакви кръгли боклуци по земята... Та, качили сме се ние и целим хората и то нали дървото е обрасло с листа, никой ни не вижда :D и си целим, по колите мотаем чатички с вода и к'во к'во, един човек минава. Приготвям се да го оцеля обаче не го уцелвам и пробвам 2ри път с чантичка пълна с вода. Като го измаах в тиквата... :D като се развика..като ни видя...УЖАС :grin: .Започна да вика, дигна скандал и айде при родителите да обясняваме.. :D . Отричах всичко до последно.. 8)

SkyEatsAirplane
02-11-2009, 18:26
една гадна бабушкера си чистеше прозореца от вътре, а ние от вън плюхме хахахах и оная побесня и тръгна с една лопата да ни гони

neocide
02-11-2009, 18:55

AFT
02-11-2009, 21:57
Отвратително. Сетих се как едни идиоти от моя блок слагаха пиратки в трибуквията на котенцата или ги хвърляха от покрива на близката детска градина. Толкова е жалко да се гавриш с по-слаби от теб.

Аз кой знае какви пакости не съм правила, само нормалните глупости за крехката ми тогавашна възраст. ^^

puhen0to
02-12-2009, 21:25
като бях трети клас... с децата от блока много мразехме една бабка(мяташе ни вряла вода от терасата)... и веднъж (щото ние знаехме че пие) купихме две бутилки бира и преоблякохме две от момичетата на баба и внучка и отиват те двете да и предлагат бирата .. При което звънят и почват "ади ма данче да пйиними по едно" и ние страничните наблюдатели са пръсваме от смях .. ма зе че излезе дъщеря и която беше 30 годишна и им игра шамарите ма си беше мннн яко :Д

а пак на същата бабка едно от момчетата взе едно червено червило и нарисува цялата и врата :Д

а една друга която пък на зяла буквално с вода и счупихме яйца в чехлите ><

а една зарад която ни махнаха тенис масата пред блока и пъхахме клечки в ключалката да не мърда никъде . Разпраяли са ми даже че на тая са и ковали котка на вратата :shock:

sexy_baby_originale
02-14-2009, 08:16
Ето още една дивотия... :-D Преди няколко седмици с моя приятел се прибирахме и той реши да ме изпрати до нас. :oops: Ама к'во му прещракна.. айде ще бутаме контейнерите на пътната лента на една уличка. Бяха 3 коша.. :D първите два ги сложихме по средата на пътя през интервал и ги бутнахме..буклука се изтърколи по пътя. :-D Брутално...И третия контейнер бутнахме, обаче по надолу по улицата и те тез контейнери станаха като препядствия, който колите трябва да заобикалят. :D Стояхме малко от стрни да гледаме сейра. :lol: Един умник се качи на пешеходната пътека, за да мине. Друг пък слиза..гледа..мина от другата страна.. :lol: Абе голяма работа сме... :grin:

Overpowered
02-14-2009, 11:07
Ето още една дивотия... :-D Преди няколко седмици с моя приятел се прибирахме и той реши да ме изпрати до нас. :oops: Ама к'во му прещракна.. айде ще бутаме контейнерите на пътната лента на една уличка. Бяха 3 коша.. :D първите два ги сложихме по средата на пътя през интервал и ги бутнахме..буклука се изтърколи по пътя. :-D Брутално...И третия контейнер бутнахме, обаче по надолу по улицата и те тез контейнери станаха като препядствия, който колите трябва да заобикалят. :D Стояхме малко от стрни да гледаме сейра. :lol: Един умник се качи на пешеходната пътека, за да мине. Друг пък слиза..гледа..мина от другата страна.. :lol: Абе голяма работа сме... :grin


голям кеф,на село така ли прайте?

Jumbie483
02-14-2009, 11:23
^ като каза на село, та се сетих :lol:
когато бях на 3-4 някъде, на село имаше едно магаре дето много го обичах :? :razz:
то едно такова беше кротичко, дребничко... :grin:
тааа един ден реших да го водя на разходка и го нагримирах :razz: :razz:
сложих му червило..повече отиде на зъбите де.. и парфюм имаше и мани мани :razz: :razz: :razz: :razz:

jghgh
02-14-2009, 11:28
аз пък не мога да разбера кое е забавното да убиваш котета,пилета и т.н. същества,които са абсолютно беззащитни и до последно не биха осъзнали какво им се случва. убий гадната бабка комшийка,която трови живота ти и на всички съседи,но да убиваш животни - супер извратено и гнусно е... не виждам никаква тръпка или забава в това,дори не бих го определил за "пакост",а за тотална глупост...
Подкрепям.
Тва което е написала EternalEyes е един от най-отвратителните постове в темата...

Иначе и баби не трявба да се убиват бe..

sexy_baby_originale
02-14-2009, 17:17
Ето още една дивотия... :-D Преди няколко седмици с моя приятел се прибирахме и той реши да ме изпрати до нас. :oops: Ама к'во му прещракна.. айде ще бутаме контейнерите на пътната лента на една уличка. Бяха 3 коша.. :D първите два ги сложихме по средата на пътя през интервал и ги бутнахме..буклука се изтърколи по пътя. :-D Брутално...И третия контейнер бутнахме, обаче по надолу по улицата и те тез контейнери станаха като препядствия, който колите трябва да заобикалят. :D Стояхме малко от стрни да гледаме сейра. :lol: Един умник се качи на пешеходната пътека, за да мине. Друг пък слиза..гледа..мина от другата страна.. :lol: Абе голяма работа сме... :grin


голям кеф,на село така ли прайте?

Кеф е ми, и още как. Да уточня, живеем в град.

Vesk0u
02-14-2009, 18:41
С едни приятели разбихме една вестникарска бутка преди 3 години и ни подгони една патрулка. Свихме в една улица, патрулката мина, изтичахме бързо зад нея и се скрихме в една детска градина. Полицайте стветеха с прожектор и даже прожектора директно освети един мой приятел, но като по чудо не го видяха. После се прибрахме...

П.С. - Всичко се равиваше около 2 часа сутринта. Да срамуваме се от постъпката си, но какво да се прави - бяхме хлапета.