PDA

View Full Version : Изкуствена коса



_AzZz_F_
01-31-2009, 21:04
Iskam da popitam ne6to otnosno uduljavaneto na kosa..poneje ne razbiram mnogo iskam da pitam kakvo to4no sa tresite (bilo to estestvena ili izkustvena kosa) .. smisul az si go predstavqm kato nqkakvi 6tipki i se zahva6tat za kosata..
http://www.makeuppro-online.com/product.php?id=1102&company_id=14&company_name=%D3%E4%FA%EB%E6%E0%E2%E0%ED%E5%20%ED% E0%20%CA%EE%F1%E0 > a nqkakvi otzivi za tozi sait? Molq vsi4ki koito mogat da mi obqsnqt po podrobno go napravqt :) mnogo 6te sum vi blagodarna :P

menta_loverka
01-31-2009, 21:10
Тресата е ред коса на които има щипки и се закача за твоята коса....ми аз мисля от там да си взимам косата ...но тъй като те работят повече с фризьори и не са направени повечето на треса гледай ако си поръчваш да поръчаш готова с щипки тя е малко по-скъпа, но поне е направена и готова за закачане...

_AzZz_F_
01-31-2009, 21:26
Ахаа а нали може ли например да си я закача косата само на долния пласт .. и ако си поръчам Треси изкуствена коса Premium 35 - 40 cm. нали ще стане?

menta_loverka
01-31-2009, 21:29
Ми може мн ясно само да не ти е много по-плътна там косата от естествената иначе една моя съседка е само долу с удължения и изглежда супер но на нея нагоре косата и е мн късичка....

varnen4e
01-31-2009, 22:16
Ахаа а нали може ли например да си я закача косата само на долния пласт .. и ако си поръчам Треси изкуствена коса Premium 35 - 40 cm. нали ще стане?

Ще си личи много.

mynichka
02-01-2009, 08:22
А аз да не пускам нова тема ... имам коса ( подариха ми я, в смиссъл чичо ми се занимава с такива неща и ми я понесе) само, че само коса и въпросът ми е там горе-долу колко ще ми излязе да ми я направят с фиби или както се казва? Мерси на всички, които ще ми отговорят :)

menta_loverka
02-01-2009, 08:31
Ми аз гледах на едно място 50 лв., една приятелка са и го направили и за 40 лв.

merilin1
02-01-2009, 09:35
ми аз съм фризьорка и да ти кажа треса, нарязана на пластове и със щипки не се продава... купуваш си косата, тя е в един плик и е 1 метър дълга отгоре зашита с конец и 12-13 щипки... оттам взимаш мериш си 1вия сектор - от долния край на едното ухо до края на другото (тва е условно казано, защото при мен косата ми е малко и ми е по-горе тоя пласт); 2рия е от горния край на ухото до края на другото и 3тия пласт вече зависи колко ти е гъста косата, защото е най отгоре.. та измерваш ги, режеш косата зашиваш щипките, като задължително има в двата края, така че там където си рязала да го зашиеш със щипката и да не се вижда.. и ако ти остане коса вече може да напластиш най-долния и средния пласт, които ти дават дължината на косата... тука също има технология, някой ако се инт да пише... надявам се ме разбрахте

п.п. гледай конеца да ти е същия като цвета на косата

п.п.2 внимавайте ако ви я шие фризьор да разбере хубаво какво искате, защото на мен ми я заши една колежка и после тряяше да я разшивам и сама да си я режа... колкото и да ви обясняват, че много по-добре ще стане ако е 1 пласт изкуствената и ти седи по средата на главата, стой супер неестествено (Имам снимки за доказателство :D )

merilin1
02-01-2009, 09:41
Ми аз гледах на едно място 50 лв., една приятелка са и го направили и за 40 лв.

естествен косъм коса в момента не можеш да намериш за под 180 лева... то и те не са точно естествен, но са много добра имитация... по добре се изръсете повече пари ... това ви е гаранция, че поне 1 година (ако се грижите за нея и повече) ще ви е хубава....

и не си я поръчвайте от сайт... има толкова салони, които продават... иначе рискувате 1. да ви излъжат с качеството и 2. да не съвпадат цветовете...

titinkaa
02-01-2009, 09:57
Еми аз пък в един магазин влезнахме на центъра в Пловдив и имаше мн накачени коси и като ги барнеш и са точно естествени,нз може би са голяма имитация ама на мен ми се видяха естествени имаше ги разделени на кичури,най-малкия като ширина беше 1.80лв обаче нямаха фиби а бяха само зашити :D

Jesus
02-01-2009, 10:00
Немога да разбера защо ви е фейк коса, кого лъжете че имате хубава коса околните или себе си, като искате си вземете перука :)

_AzZz_F_
02-01-2009, 11:06
Аха благодаря ви за отговорите.И значи ако си поръчам от този саит няма да ми я изпратят напрраво готова за слагане а ще трябва да си взема фиби?какви точно тряба да са фибите :)

merilin1
02-01-2009, 11:35
ми във професионалните магазини не съм питала, но във фризьорските салони ги продават .. казваш щипки за треси те са 2 вида - по старите мисля, че бяха пластмасови и по-лесно се чупят, а сега има едни нови метални, които по-трудно се слагат, но ми се струват по-надеждни...

peteto89
02-01-2009, 11:48
Немога да разбера защо ви е фейк коса, кого лъжете че имате хубава коса околните или себе си, като искате си вземете перука :)
:lol: :lol: :lol: