PDA

View Full Version : Мъжът понякога е прекалено дразнещ!



sexy_baby_originale
01-31-2009, 21:05
Мнителен са... вика за глупости...ядосва се, че ни си направила това по начина, по който той иска..сърди се, а моля ти се, в следващия момент си проси секс..та чак се унижава да ти падне в краката! Е кажете ми, мъжете не са ли понякога жалки същества, които без нас жените не струват пукната пара!?! :?

azz_azz
01-31-2009, 21:10
А кажи ми ти не си ли жалко и комплексирано момиче "ПОНЯКОГА"
Темата ти е изблик на комплекси.Изпий една студена вода и си лягай спокойна.

Re5peC7
01-31-2009, 21:13
а Жените?! :)

scyLLa
01-31-2009, 21:18
Знаеш ли защо Господ е създал първо мъжът след това жената?
Ами отговора е за да може докъто мъжът създава всичко останало жената да не му пречи.Пък и мъжете що да са досадни тва че ти си няква там дето си пази оная работа за хан Аспарух не значи че мъжете са ти виновни ...
PEOPLE LIKE YOU JUST FUEL MY FIRE !!!!

sexy_baby_originale
01-31-2009, 21:21
:D :D :D Това могат да го кажат само мъже.. ;-) =D> :wink:

praskovka91
01-31-2009, 21:22
Напълно подкрепям авторката...наистина мъжете понякога са нетърпими..особено това за секса..и за мнителноста...И така си е не могат без нас..но и ние не можем без тях.. :D :D :oops:

mislitelka
01-31-2009, 21:35
Дразнещите сте вие, дето се чудите за какво да обвините и мъжете, и света, и всичко. Мъж ли е, жена ли е, какво е, се човек, всеки си има отрицателните качества, всеки понякога е "жалко същество". И това не могат да го кажат само мъже, не избивай феминистки комплекси. А това, че "ти пада в краката" за секс...мила, физическа потребност. И те съветвам да предпочиташ да те моли теб, отколкото да изтича при някоя курва.
Лека вечер.

scyLLa
01-31-2009, 21:41
Ти верно си много яка мислителка браво 6+

chaotic
01-31-2009, 21:42
Понякога се чудя , как може да съществуват такива комплексрани и елементарни момиченца ?

ViolentSaint
01-31-2009, 21:53
Извинявам се за грубостта си но... ВИЕ МАЛОУМНИ ли сте или ДА ?!!
В тази тема до къде мислите да стигнете...
Мъжете = "Жените са жалки и тъпи"
Жените = "Мъжете са жалки и тъпи"

Към авторката: Секси бейби оригинал.... ясно от тука си правя първия прибързан извод за надувка. Следващото нещо чета ти коментара "проси секс" хм... да приемем че не е невъзможно всякакви хора по света... нататък "жалки" ми ... хеахеа тука паднах от фотьойла явно обкръжението ти е много зле... нека се насочим към финала "жалки същества, които без нас жените не струват пукната пара!?!" тука искрено ще те помоля да ме цитираш и да ми отговориш на въпроса АМА ТИ СЕРИОЗНО ли го мислиш това ?!??!
Като не ти харесват мъжете има и жени бе. И дълбоко симпатизирам на момчето което се е хванало с тебе.... горкия ТОЙ .....
Някой по умни от мен хора са казали че за една връзка , секс и щастие трябват 2-ма души помисли върху това....

nefchi_bs
02-01-2009, 07:42
Това е глупаво,към авторката..Както мъжете не могат без жени,така и жените не могат без мъже...Просто така е направено,че двата пола се допълват и това,че приятеля ти те е подразнил с нещо не значи трябва да слагаш всички мъже под общ знаменател...Като толкова многоте е издразнил изпадни в лека депрясия опитай се да го преживеееш и давай напред :)

aka6a_vamp
02-01-2009, 07:46
Аре са да не се праим на пуутки а?!Все едни ние жените не сме кучки понякога и не мрънкаме е така,особено кат сме пред месечно удобство а...сеш се/!

scyLLa
02-01-2009, 07:53
Аре са да не се праим на пуутки а?!Все едни ние жените не сме кучки понякога и не мрънкаме е така,особено кат сме пред месечно удобство а...сеш се/!

То да беше понякога... те ваще номера нямат край :D (нищо лично)

Bellatrix
02-01-2009, 07:55
Ми не, не е така.
Всъщност обикновенно жените мрънкат повече като цяло. А то не е мъж, ако не си проси секс. И ай стига булшит, няма значение пола, а човека и ми писна да го повтарям в различни теми.

Sharpay
02-01-2009, 08:42
щото на такива мъже си случила.. потърси по-хубаво

Giva
02-01-2009, 08:51
Ние жените понякога сме по-отвратителни :D Всеки човек е различен и всеки си има недостатъци :wink:

galenata
02-01-2009, 08:52
Ми някой са такива,други не са...Всеки човек си има някви такива изблици.. нормално е ;]]

mynichka
02-01-2009, 08:56
Както мъжете, така и жените са такива. Темата ти е ужасно тъпа :x " Мъжете имат нужда от жени, и жените имат нужда от мъже !!"

Valhala
02-01-2009, 10:36
Както мъжете, така и жените са такива. Темата ти е ужасно тъпа :x " Мъжете имат нужда от жени, и жените имат нужда от мъже !!"

+1 :?

Wrathchild
02-01-2009, 11:02
Да, мъжете ви виновни все...

x3eme
02-01-2009, 11:03
това че си попаднала на такъв не значи че всички са такива

myNameIsImmortal
02-01-2009, 11:32
Вярно е - понякога сме прекалено дразнещи, а вие жените сте постоянно дразнещи 8-) 8-)

evelinka1122
02-01-2009, 11:39
не всички са такива, но повечето... да, ми какво да ти кажа... някои са мн зависими от жените щот мислят само /със извинение/ със оная си работа :)

Bu7cher
02-01-2009, 12:50
E като си решила да говорим глупости,айде и аз ще поговоря малко.Разбира се,преди да започна ще ти кажа,че не може да поставяш толкова много хора под общ знаменател,но ти си жена и си възвишена.
Нека ви попитам...за жените шофьори ? Много можем да пишем по темата.Мъжете - карат пияни,надпреварват се по улиците,но това е защото мнозинството автомобилисти са мъже.Нека обърнем внимание на жените сега...всички знаем,че шофьор без та*аци е като самолет без крила.Не казвам,че ако не може да караш кола си тъп,но на повечето жени им липсват рефлексите и бързата мисъл.Доказателство :
1. http://www.youtube.com/watch?v=ymB2OOGvYEk
2. http://www.youtube.com/watch?v=3AXLzyiI7CE&feature=related
3. http://www.youtube.com/watch?v=5xyn-9cn0nE&feature=related - извинявайте,но тези неща някой и да иска...не може да ги направи.Дарба :)

Нека се замислим и за леките тийнейджърки по дискотеките.Не всички са такива,но тези,които духат по дискотеките и се чукат в кенефите?Дам...явно им харесва да ги унижават.А да ходиш зимата на минусови температури по рокличка навън...просто ителект.

И за да няма засегнати...поста ми е насочен към "умната" авторка.

Adwokat
02-01-2009, 14:02
Понякога се чудя , как може да съществуват такива комплексрани и елементарни момиченца ?

em sqkvi ima;]

NaughtyOne
02-01-2009, 14:04
Абе начина по който си направила темата нещо не ми харесва...ем както и да е...Да ти кажа до известна степен подкрепям мнението ти,но всичко е до човека всащност. Аз лично досега не съм срещнала свястно момче /имам си съображения/ :P Но хората могат да са лайна независимо от къв пол са-мъжки или женски :D

sadsad
02-01-2009, 14:08
Аре са да не се праим на пуутки а?!Все едни ние жените не сме кучки понякога и не мрънкаме е така,особено кат сме пред месечно удобство а...сеш се/!
Правилно .

WooDy
02-01-2009, 14:21
Да права сии...Ама жените са по-дразнещи :D

moneycomeme
02-01-2009, 14:23
...sexy baby ne si prava...az se razbiram strahotno s myjete :grin: !

Nitroglycerin
02-01-2009, 14:45
Всъшност нямаш право на глас ти и всички жени поради факта,че мъжът е човека който осигурява всичко за институцията семейство и това си е още от когато сме живеели в пещерите.Вие (жените) сте за разплод и да отглеждате бъдещите индивиди.Това не го решавам аз,а природата (кофти,че така ви е прецакала).

domain
02-01-2009, 14:50
Девствени курвички FTW

depressedgirl
02-01-2009, 19:17
защо винаги трябва да има мъже срещу жени
всички сме хора,но различни
няма значение пола всеки понякога иска да си излее душата и да поиска повече внимание
това че някои път не си доволен/а от някой момче или момиче е съвсем друг въпрос,така че не може да слагаш всички под общ знаменател
всеки по свой начин показва чувствата и емоциите си
така че когато не ти харесва това как си показва чувствата просто спираш контакти с него и готово,а не да почнеш да обиждаш пола защото един човек те е зарочаровал

Q
02-01-2009, 19:41
Опитай да се изразяваш по-точно като търсиш допитване ..

zay4e
02-01-2009, 19:48
Знаеш ли защо Господ е създал първо мъжът след това жената?
Ами отговора е за да може докъто мъжът създава всичко останало жената да не му пречи.Пък и мъжете що да са досадни тва че ти си няква там дето си пази оная работа за хан Аспарух не значи че мъжете са ти виновни ...
PEOPLE LIKE YOU JUST FUEL MY FIRE !!!!

ooooooooo ti znae6 za6to Gospod e syzdal pyrvo myjyt taka li,da ne bi da doide i da ti go 6u6na na uhoto :? :x ti ot de go znae6 tova m????????????

scyLLa
02-01-2009, 20:42
Знаеш ли защо Господ е създал първо мъжът след това жената?
Ами отговора е за да може докъто мъжът създава всичко останало жената да не му пречи.Пък и мъжете що да са досадни тва че ти си няква там дето си пази оная работа за хан Аспарух не значи че мъжете са ти виновни ...
PEOPLE LIKE YOU JUST FUEL MY FIRE !!!!

ooooooooo ti znae6 za6to Gospod e syzdal pyrvo myjyt taka li,da ne bi da doide i da ti go 6u6na na uhoto :? :x ti ot de go znae6 tova m????????????
Еми лично Зевс ми го каза, пием кафе заедно :D що питаш?Пак ли искаш да ти уреждам среща с Прометей ??? :D :D :D :D :lol: :lol:

hndar
02-01-2009, 22:31
Мнителен са... вика за глупости...ядосва се, че ни си направила това по начина, по който той иска..сърди се, а моля ти се, в следващия момент си проси секс..та чак се унижава да ти падне в краката! Е кажете ми, мъжете не са ли понякога жалки същества, които без нас жените не струват пукната пара!?! :?

еб*х та в превъзбудената пут*а

zay4e
02-02-2009, 15:08
Знаеш ли защо Господ е създал първо мъжът след това жената?
Ами отговора е за да може докъто мъжът създава всичко останало жената да не му пречи.Пък и мъжете що да са досадни тва че ти си няква там дето си пази оная работа за хан Аспарух не значи че мъжете са ти виновни ...
PEOPLE LIKE YOU JUST FUEL MY FIRE !!!!

ooooooooo ti znae6 za6to Gospod e syzdal pyrvo myjyt taka li,da ne bi da doide i da ti go 6u6na na uhoto :? :x ti ot de go znae6 tova m????????????
Еми лично Зевс ми го каза, пием кафе заедно :D що питаш?Пак ли искаш да ти уреждам среща с Прометей ??? :D :D :D :D :lol: :lol:

eeeeeeee bravo pozdravi go ot mene sled utre6noto vi kaence :razz: :razz: :razz: :razz:

cwe7ka
02-02-2009, 15:59
Знаеш ли защо Господ е създал първо мъжът след това жената?
Ами отговора е за да може докъто мъжът създава всичко останало жената да не му пречи.Пък и мъжете що да са досадни тва че ти си няква там дето си пази оная работа за хан Аспарух не значи че мъжете са ти виновни ...
PEOPLE LIKE YOU JUST FUEL MY FIRE !!!!

ooooooooo ti znae6 za6to Gospod e syzdal pyrvo myjyt taka li,da ne bi da doide i da ti go 6u6na na uhoto :? :x ti ot de go znae6 tova m????????????
Еми лично Зевс ми го каза, пием кафе заедно :D що питаш?Пак ли искаш да ти уреждам среща с Прометей ??? :D :D :D :D :lol: :lol:

Първо: Бог (Първосъздателят според Библията) няма нищо общо със Зевс и Прометей (герои от старогръцката митология)
Второ: Бог е създал жената след като е разбрал, че мъжът сам за нищо не става!

vesssiii
02-02-2009, 16:25
Ха ми като те дразнят мъжете стани лезбийка , бе мила :lol: Може да са всякакви , ама без тях не можем нали ? А да те видя , ако бяхме само жени на Земята .. :?

scyLLa
02-02-2009, 17:02
Знаеш ли защо Господ е създал първо мъжът след това жената?
Ами отговора е за да може докъто мъжът създава всичко останало жената да не му пречи.Пък и мъжете що да са досадни тва че ти си няква там дето си пази оная работа за хан Аспарух не значи че мъжете са ти виновни ...
PEOPLE LIKE YOU JUST FUEL MY FIRE !!!!

ooooooooo ti znae6 za6to Gospod e syzdal pyrvo myjyt taka li,da ne bi da doide i da ti go 6u6na na uhoto :? :x ti ot de go znae6 tova m????????????
Еми лично Зевс ми го каза, пием кафе заедно :D що питаш?Пак ли искаш да ти уреждам среща с Прометей ??? :D :D :D :D :lol: :lol:

Първо: Бог (Първосъздателят според Библията) няма нищо общо със Зевс и Прометей (герои от старогръцката митология)
Второ: Бог е създал жената след като е разбрал, че мъжът сам за нищо не става!
1.Май не разбираш от ирония.
2.Мажът за нищо не ставал :D , ти се моли един ден мъжете да не изчезнат че тогава да видим кво ще правят "умните" жени...

zay4e
02-02-2009, 18:08
Знаеш ли защо Господ е създал първо мъжът след това жената?
Ами отговора е за да може докъто мъжът създава всичко останало жената да не му пречи.Пък и мъжете що да са досадни тва че ти си няква там дето си пази оная работа за хан Аспарух не значи че мъжете са ти виновни ...
PEOPLE LIKE YOU JUST FUEL MY FIRE !!!!

ooooooooo ti znae6 za6to Gospod e syzdal pyrvo myjyt taka li,da ne bi da doide i da ti go 6u6na na uhoto :? :x ti ot de go znae6 tova m????????????
Еми лично Зевс ми го каза, пием кафе заедно :D що питаш?Пак ли искаш да ти уреждам среща с Прометей ??? :D :D :D :D :lol: :lol:

Първо: Бог (Първосъздателят според Библията) няма нищо общо със Зевс и Прометей (герои от старогръцката митология)
Второ: Бог е създал жената след като е разбрал, че мъжът сам за нищо не става!
1.Май не разбираш от ирония.
2.Мажът за нищо не ставал :D , ти се моли един ден мъжете да не изчезнат че тогава да видим кво ще правят "умните" жени...

jenite bez myjete nemogat i myjete bez jenite sy6to nemogat tova si e istinata kolkoto i da se dyrpat dvata pola :-D :-P

myNameIsImmortal
02-02-2009, 18:14
E като си решила да говорим глупости,айде и аз ще поговоря малко.Разбира се,преди да започна ще ти кажа,че не може да поставяш толкова много хора под общ знаменател,но ти си жена и си възвишена.
Нека ви попитам...за жените шофьори ? Много можем да пишем по темата.Мъжете - карат пияни,надпреварват се по улиците,но това е защото мнозинството автомобилисти са мъже.Нека обърнем внимание на жените сега...всички знаем,че шофьор без та*аци е като самолет без крила.Не казвам,че ако не може да караш кола си тъп,но на повечето жени им липсват рефлексите и бързата мисъл.Доказателство :
1. http://www.youtube.com/watch?v=ymB2OOGvYEk
2. http://www.youtube.com/watch?v=3AXLzyiI7CE&feature=related
3. http://www.youtube.com/watch?v=5xyn-9cn0nE&feature=related - извинявайте,но тези неща някой и да иска...не може да ги направи.Дарба :)

Нека се замислим и за леките тийнейджърки по дискотеките.Не всички са такива,но тези,които духат по дискотеките и се чукат в кенефите?Дам...явно им харесва да ги унижават.А да ходиш зимата на минусови температури по рокличка навън...просто ителект.

И за да няма засегнати...поста ми е насочен към "умната" авторка.
+1

Е това се нарича отговор 8-)

cwe7ka
02-02-2009, 20:04
Знаеш ли защо Господ е създал първо мъжът след това жената?
Ами отговора е за да може докъто мъжът създава всичко останало жената да не му пречи.Пък и мъжете що да са досадни тва че ти си няква там дето си пази оная работа за хан Аспарух не значи че мъжете са ти виновни ...
PEOPLE LIKE YOU JUST FUEL MY FIRE !!!!

ooooooooo ti znae6 za6to Gospod e syzdal pyrvo myjyt taka li,da ne bi da doide i da ti go 6u6na na uhoto :? :x ti ot de go znae6 tova m????????????
Еми лично Зевс ми го каза, пием кафе заедно :D що питаш?Пак ли искаш да ти уреждам среща с Прометей ??? :D :D :D :D :lol: :lol:

Първо: Бог (Първосъздателят според Библията) няма нищо общо със Зевс и Прометей (герои от старогръцката митология)
Второ: Бог е създал жената след като е разбрал, че мъжът сам за нищо не става!
1.Май не разбираш от ирония.
2.Мажът за нищо не ставал :D , ти се моли един ден мъжете да не изчезнат че тогава да видим кво ще правят "умните" жени...

Точните ми думи са, че "мъжет САМ за нищо не става", но това важи и за жената. Човекът по принцип е социално животно и всеки се нуждае от някого, а полът не бива да е определящ за взаимоотношенията.

naia
02-03-2009, 08:38
зависи,но това с викането че не си направила нещо както трябва е ужасно и унизително по този начин се налага над теб

Bellatrix
02-03-2009, 08:41
зависи,но това с викането че не си направила нещо както трябва е ужасно и унизително по този начин се налага над теб
Попринцип да. Ама все едно ние жените не викаме тройно като нещо се издразним. Всички сме зле.
А за секса, ако той не си го искаше, тя щеше да писка, че е нежелана и мъжо и е побъркан.

assd
02-03-2009, 10:01
абе нема оправия!

ако и обръщаш внимание - 'защо ме задушаваш?"
ако не и обръщаш внимание - "защо не се интересуваш от мен?"
ако искаш секс - "само секс ли искаш?"
ако не искаш секс - "защо не ме искаш?"
ако си мил с нея - "не си ми интересен вече"
ако си груб - "защо си гаден с мене?"

нема живот бе!!!!!

BlackWings
02-03-2009, 10:21
абе нема оправия!

ако и обръщаш внимание - 'защо ме задушаваш?"
ако не и обръщаш внимание - "защо не се интересуваш от мен?"
ако искаш секс - "само секс ли искаш?"
ако не искаш секс - "защо не ме искаш?"
ако си мил с нея - "не си ми интересен вече"
ако си груб - "защо си гаден с мене?"

нема живот бе!!!!!
стани ГЕЙ :razz:

soul1199
02-03-2009, 10:24
Знаеш ли защо Господ е създал първо мъжът след това жената?
Ами отговора е за да може докъто мъжът създава всичко останало жената да не му пречи.Пък и мъжете що да са досадни тва че ти си няква там дето си пази оная работа за хан Аспарух не значи че мъжете са ти виновни ...
PEOPLE LIKE YOU JUST FUEL MY FIRE !!!! :razz: :razz: :razz: :razz:

soul1199
02-03-2009, 10:27
абе нема оправия!

ако и обръщаш внимание - 'защо ме задушаваш?"
ако не и обръщаш внимание - "защо не се интересуваш от мен?"
ако искаш секс - "само секс ли искаш?"
ако не искаш секс - "защо не ме искаш?"
ако си мил с нея - "не си ми интересен вече"
ако си груб - "защо си гаден с мене?"

нема живот бе!!!!!
стани ГЕЙ :razz:zxaxaxax :razz: :razz: po temata:abe ko ti puka,zaebi go toq i si fa6ai dryg :grin:

assd
02-03-2009, 10:28
абе нема оправия!

ако и обръщаш внимание - 'защо ме задушаваш?"
ако не и обръщаш внимание - "защо не се интересуваш от мен?"
ако искаш секс - "само секс ли искаш?"
ако не искаш секс - "защо не ме искаш?"
ако си мил с нея - "не си ми интересен вече"
ако си груб - "защо си гаден с мене?"

нема живот бе!!!!!
стани ГЕЙ :razz:
е чак пък толкова