PDA

View Full Version : Професионален фотограф



funeralkid
01-31-2009, 21:10
Имам само едно питане, което наистина ми е важно и не знам къде другаде да питам.
Не обичам да се снимам и нямам никакви снимки от последните 5-6 години, а не искам вече да е така..

Искам да си направя снимки при добър фотограф, качествени и ценни снимки. И не знам дали въобще има такива услуги.
От Пловдив съм..
дали някой може да ме посъветва нещо или да ме насочи към студио или име.. знам ли..

П.П. Въобще не говоря да съм като модел, ама просто да ме снимат в хубави кадри и после да ми се обработят снимките евентуално, да с някакви ефекти може би и разни такива неща.
П.П2. Моля ви, не ме съветвайте да се снимам сама и да ползвам фотошоп, не става..


Благодаря на всички, които искат да помогнат. Наистина
:)

bulgarche
02-01-2009, 16:04
Във всяко едно фото студио могат да ти направят такива снимки. Имат различни тапети и т.н.

Di
02-01-2009, 16:09
с малко въображение можеш да направиш чудеса с фотошопа 8-)

LiLGrizzly
02-01-2009, 16:36
На всяко фото студио може да си направиш ! Качи ги после да ги видим :) Но ако питаш мен.... помачи се сама да се снимаш ! :)

bulgarche
02-01-2009, 16:45
Тези, които казвате да се снимка сама, явно не сте хващали професионален фотоапарат. Всъщност дори и полу-префесионален. Аз дори само няколко пъти съм виждал истински фотоапарати, на едни от National Geographic, дошли да снимат едно пиле у нас. Честнбо казано...сам никакви снимки не можеш да си направиш. Особено тези в огледалото или с изпъната ръка... :lol:

LizZz
02-01-2009, 18:07
Пиши ми на скайп. Ще ти намерим снимач. ;)