PDA

View Full Version : Да остана с него или да се разделим?



bogzfaggot
01-31-2009, 21:37
С приятелят ми сме заедно от година и половина.Това лято той наистина адски мн ме нарани..беше объркан какво 4увства и ту ме оби4аше ту не...изневери ми за втори път с някакво моми4е,след това се виждаха,оба4е той осъзнал 4е бил изгубил наи ценният 4овек за него.Обясняваше ми 4е живота му в момента е мн объркан и как си4ко се сринало,но не ми призна 4е е осъзнал това.По нататъка го убедих да ми каже какво е осъзнал и той каза 4е постоянно мисли за мен и 4е наистина ме оби4а,събрахме се отново,наистина виждам 4е ме оби4а пове4е от преди..но след вси4ките пъти,които ме е разигравал това лято(аз по нагоре ви разказах последния слу4аи,имаше още..)просто като 4уя за друго моми4е направо ми иде да се разпла4а,толкова съм се променила..просто 4увствам се като няква паранои4ка..толкова много ме е променило това,което ми при4ини..И в момента не знам дали да се боря да преодолея това,или да се откажа..адски трудно ми е..нз какво да правя.Сигурна съм 4е се ше има кой да ме нахрани ма на мен ми е се тая,не съм лигава пикла,знам 4е живота не свършва с него,но наистина адски много съм се борила за него и съм вярвала 4е той ще осъзнае,4е ме оби4а..но нз мисля 4е скоро ще се предам..Не знам кое ще е по-добре за мен..да остана с него или да се разделим..в момента той не ме наранява но никво доверие му нямам...


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

iveetyy
01-31-2009, 21:43
Аве...остани пробвай може тоя път да е искрен...ама си имай едно наум за предишните неща...щом доса не си се отказала какво ш ти пречи да поопиташ още малко...пък ш се види с времето ;рр ако пак се получи така напрао се отказвай по-добре.. ;]]

Viche
01-31-2009, 21:57
Поговорете си сериозно дали той може да се поддаде пак на такова нещо,дали има шансове да ти изневери и тем подобни..ако наистина успее да те убеди,че няма да ти изневери и ще ти е верен докато сте заедно,останете заедно след като и казваш,че те обича повече от преди и му личи,че е влюбен в теб..

mislitelka
01-31-2009, 22:09
Поговорете си сериозно дали той може да се поддаде пак на такова нещо,дали има шансове да ти изневери и тем подобни..ако наистина успее да те убеди,че няма да ти изневери и ще ти е верен докато сте заедно,останете заедно след като и казваш,че те обича повече от преди и му личи,че е влюбен в теб..
Като си поговорят и я убеди, каква е гаранцията, че на следващия ден няма да направи същото, дори и тя да не разбере. Веднъж като се е осмелил да го направи, винаги може да се поддаде пак на изкушението. Просто отново момичето ще се сблъска с разбити фантазии. По-добре сега бъди силна и продължи напред, отколкото по-късно - когато си пропиляла други шансове за връзка и по-важното - когато ще ти е още по-трудно.

shokoto91
01-31-2009, 22:16
аз не бих простила... щом е станало веднъж - ще стане пак (при теб това вече се е случило)
Помисли си... Струва ли да се ядосваш за човек, който само говори :? Все пак има и други момчета, които ще те оценят...
Да моето мнение е доста негативно, но това е начинът, по който разсъждавам :)

ThereIsNoWayOut
01-31-2009, 22:20
аз не бих простила... щом е станало веднъж - ще стане пак (при теб това вече се е случило)
Помисли си... Струва ли да се ядосваш за човек, който само говори :? Все пак има и други момчета, които ще те оценят...
Да моето мнение е доста негативно, но това е начинът, по който разсъждавам :)+1

elsy
01-31-2009, 22:24
Бе щом вече му нямаш доверие... по-добре се откажи от него или поговорете и си изяснете нещата...

Mi6inka
02-01-2009, 07:55
Доверието в една връзка е нещо наистина изключително важно.... а той е успял да го разруши.... Незнам какво да ти кажа... без доверие не става.. наистина (от личен опит) .. ако мислиш ,че малко по малко ще започнеш да си връщаш доверието в него и ако наистина след всичко,което ти е причинил са останали силните чувства ,а не просто навика да си с него... опитай... Макар ,че главно от него зависи дали ще можеш някога отново да му имаш доверие... Знам колко е трудно да се сложи край на дълга и трудна връзка...но ако в една връзка не се чувстваш щастлива ,няма смисъл да се тровиш... :S.Успех!

BaiToq
02-01-2009, 08:01
Предавам се,ще акам :D 8-) :lol:

Bellatrix
02-01-2009, 08:05
Щом го е направил веднъж, а явно и повече пъти, сигурно просто е неуверен в себе си комплексар, търсещ бройки. Бягай, защото след всяка нова негова грешка ще става по-лошо, пък и ти в момента не караш щастлива връзка, не си хепи с него, само се измъчваш. Той не може да ти даде спокойствие и сигурност, а главно нерви и притеснение. За какво ти е? За да си щастлива, ти трябва свястно момче, на което можеш да вярваш и разчиташ.

scyLLa
02-01-2009, 08:05
Много ми е чудно как не се изкушваш да му теглиш едни яки майни и да ходи да бере тютюн...заеби го намери си нов, по-добър..

Giva
02-01-2009, 08:42
В една връзка винаги трябва да има доверие.По-добре се раздели с него.Според мен отново ще те нарани,а ти само ще се измъчваш.

xplay
02-01-2009, 19:39
Казвай "КЪШ УААААААА" и си нареди живота както трябва :wink:

rapitof
02-01-2009, 19:46
И аз имам връзка от година и половина...Ама разбера ли ,че приятеля ми е изневерил ще го накарам по всякакъв начин да страда...След това ще му простя.Но повтори ли се за мене ще е отписан,колкото и да го обичам.... :? :o

mahoni
02-01-2009, 19:55
много е трудно е да кажеш край на човек , който обичаш, но ти сама трябва да си прецениш ако лошите моменти във връзката ви са по-вече от хубавите или ако мислиш че връзката ви е изчерпана е по добре да се разделите.Но ти май го обичаш така че незнам ти си решаваш и знаеш най - добре :) поговори с него може би ще намериш отговора :wink:

slynceee
02-01-2009, 19:57
Казвай "КЪШ УААААААА" и си нареди живота както трябва :wink:





ДАААААААААААААААААААААААА АААААААААААААААААА :---)

kAdrOkoSkA
02-01-2009, 20:00
Много лошо ! Аз не бих останала с него ! Той си поиграва хич да не е ... знае че може да се върне и прави каквото си иска !

sladur4etyYy
02-01-2009, 20:09
остави го, няма смисъл. а и щом вече няколко пъти ти е изневерил, със сигурност ще има и още. ти не можеш да си пропиляваш живота и да го чакаш да реши дали иска теб или някоя друга.

cinderella_gugutka
02-01-2009, 20:10
любовта трудно се намира и лесно се губи
бори се за него,знам 4е е трудно но все ще намериш сили (пък и недей да късате то4но преди Свети Валентин :D )

Inlofee
02-01-2009, 20:32
И аз имам връзка от година и половина...Ама разбера ли ,че приятеля ми е изневерил ще го накарам по всякакъв начин да страда...След това ще му простя.Но повтори ли се за мене ще е отписан,колкото и да го обичам.... :? :o

+1 даже е възможно веднага да го зарежа :?

Adwokat
02-01-2009, 21:00
Как така ще те обича и ще ти изневерява... сякаш няма смисъл да си с него като ти четах коментара според мене ти си тъжна с него в момента... няма смисъл да продължавате...