PDA

View Full Version : Най-романтичният жест, постъпка или разговор(реплика)??



anonymous526576
01-31-2009, 22:37
Споделете Най-романтичният жест, постъпка или разговор реплика за които се сещате,чували,преживели.
Мерси предварително :)

Enough
01-31-2009, 23:00
fuck love ! fuck romance !

Bu7cher
01-31-2009, 23:06
Жестовете издават най-много.Думите...всеки си приказва,действията-малко хора мислят....жестовете - несъзнателни,ма малко хора ги оценяват.

anonymous526576
01-31-2009, 23:06
fuck love ! fuck romance !

тъжно за теб

Enough
01-31-2009, 23:08
fuck love ! fuck romance !

тъжно за теб[/quote]

айде да си разменим местата ... после ще говорим ?

ViolentSaint
01-31-2009, 23:11
"Липсва ми да се караме"
Това ми го каза едно момиче след като се разделихме след 2 години връзка.
Това се сещам в момента.

hahavteen
01-31-2009, 23:13
Като прочетох заглавието веднага се сетих за една случка с бившия ми.
Значи тъкмо бях разбала че Хийт Леджър е умрял и се скъсвах да рева ( :oops: ). Та поуспокоих се малко и му се обдих да дойде защото не ми е добре. Той ест веднага дойде в нас и седнахме на дивана, гушна ме, почна да ми говори някви милички неща за да ме успокои и извади един Туикс и каза : "Преди да дойда минах да ти взема нещо сладко защото помислих че ще имаш нужда от шоколад" :D Лелее толкова мило ми стана че няма на къде 8-)
Иначе той е правил ужасно много мили неща за мене. Страшно грижовен, обичлив и търпелив беше и понякога ме е яд че нещата не се получиха и се наложи да прекратя връзката. Мойто търпение е точно 3 месеца (установила съм го :D ). Ако до 3 месеца нещата не станат така какво искам просто се ядосвам и ставам лоша 8-)
Та да се върнем на темата...
Сетих се още съвсеееем в началото на връзката ни някъде на втората седмица или нещо такова влезе в един магазин да купи нещо за пиене а аз го чаках в колата. Видях че продавачката погледна навън и ми се ухили ама не си помислих нищо. Като се върна ми даде едно малко календарче с котенце отпред (обииичам котки) и каза че е било на продавачакта ма й го поискал за мене и тя му го дала хаххах :D

hahavteen
01-31-2009, 23:18
Жестовете издават най-много.Думите...всеки си приказва,действията-малко хора мислят....жестовете - несъзнателни,ма малко хора ги оценяват.

Тооочно така. Лошото е че хората като че ли вярват повече на думи отколкото на жестове което е жалко. :?

Сетих се още че един ден ми се обади и ми пусна песен хахахах Бил на работа и по радиото пуснали една моя любима песен, сетил се за мене и решил да ми се обади за да "слушаме заедно" хахахах 8-)

cherinka
02-01-2009, 05:17
В момента единствено ми изплува в съзнанието:
бяхме на бар заедно, тръгнахме да се прибираме, прибра първо мен и той си тръгна към тях, и няма и 5 минути откакто се прибрах и получих смс "липсваш ми вече..."

8-)

galu6a
02-01-2009, 06:10
всеки жеста ,всяка дума, всеки разговор ,всеки СМС с него са прекрасни :smt007

Hilary_
02-01-2009, 06:52
Охх хубава темица... :-D Иначе за мил жест...подарявали са ми цветя без повод... (той ми каза изчакай малко отивам до едно място и аз добре и след 5 минутки се върна със цвете в ръка и едно много сладко медалионче което случайно бях загледала много мило м истана) ... :oops: имам си песничка за мен отново без повод... :mrgreen: ... трогват ме малки неща без повод които са правили за мен... :mrgreen: А за думички ... когато съм тъжна и някой съвсем искрено и с желание ме успокои и ме прегърне сърдечно... :smt003 също като една от най-исканите думи за всеки съм запомнила "Обичам те! " ... :oops: иии така има още много неща но няма да ми стигне мястото да ги опиша... :P

nefchi_bs
02-01-2009, 07:31
Ами сега се сещам само как зимата ми се обади в 3 сутринта и ми каза,че бил пред входа аз веднага изприпках в кухнята да видя и той ми махна и каза,че ако не сляза ще се качи горе...След 5 минути слязох той ме погледна и каза ''толкова си красива когато си полузаспала..'' после се оказа,че дошъл до нас само за да ме види :oops: :oops: :smt007

cherinka
02-01-2009, 07:34
току-що тати си дойде за малко от работа и ми донесе две огромни топли банички с изварка с думите "НА'. Земи си баницити, хой ги ядеш, че знам колко умираш за баницИ" :smt050 :smt050 :smt050

а ме обича безвъзвратно много.. :smt049

cherinka
02-01-2009, 07:43
.. или когато се е сетил да ми купи две пакетчета маги фикс малки тайни за пилешка супа с фиде и цяла тарелка пилешки крилца :smt050 по простата причина, че се е сети колко много обичам да ям супичка. А пък той не яде.
ИИиИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ цяла тенджера супинка саму за мениииииии :smt055 :smt055 :smt055 :smt055 :smt057 :smt057 :smt057 :smt057 :smt057

BaiToq
02-01-2009, 07:56
На ти Факю,придружено с
нецензурен жест с пръст.

aka6a_vamp
02-01-2009, 08:06
Бах тая романтика..

Dark_Angel_F
02-01-2009, 08:22
След много мислене се сещам само за едно мило нещо от някои от бившите ( единствената дълга връзка)... Та бяхме на един лагер и едно момче както ми разгледаше музиката и т.н в телефона уж на шега ама пусна един СМС на баща ми с доста нецензурен текст ... Аз естествено се опитвах да си взема телефона , но не се получи... И баща ми побесня още на първия ден искаше да ме вземе , а на мен ми беше много гадно и тогава с бившяи отидохме в неговата стая и легнахме на леглото , а той ме гушна . После някой влезе и той направи знак да се маха ( мислише си ,че не усетих нищо)... Та това беше най - милия жест ,за който се сещам... Тъжно но факт.

Sharpay
02-01-2009, 08:39
милл жестт... ооу сетих се.. след секс е адски адки мил :D :D обожавам когато ме прегърне ама все едно не го е правилот години и почне да ми гали косата... умирам си от кеф

а конкретен случай например както се разхождаме и видяхме цветя и той ми купи 1 роза и ми я подари

contefr
02-01-2009, 08:41
имам мн романтични спомени от бившия ми приятел,но сте прави че думите не винаги са изкрени така че ще дам пример с един жест.Когато ме изпращаше,влизаше във входа и ми светкаше лампата...и тъикато живея на 6 етаж и лампата гаснеше докато се кача,той седеше и чакаше за да я светне.....

anonymous526576
02-01-2009, 09:57
Тя има любимо парче а аз радио предаване по което го пуснах и я поздравих с него с думите не спирай да се усмихваш....Каза че е най-готиното нещо което някой е правил за нея.... :oops:

Mi6inka
02-01-2009, 11:06
:-# :-# :-# :-# много хубави неща са правили за вас... аз година се надявах да постигна също така някакви такива искрени нещица ,които да ме зарадват... е не успях... не че нищо не е правил..последното което направи беше прекрасно ,но не искрено... което за мен е по-важното... Бяхме се скарали за нещо... бях му мн сърдита,защото ми се натрупа доста от мн неща,които се случиха и той дойде да ме прибира от даскало... аз влизам в колата на седалката една роза... ии аз грейнах.. след това стигнахме ..слизаме от колата и той ми каза да му взема якето от задната седалка отварям там.. още рози е една гривничка,която беше мн скъпа за мен ,но се скъса...беше ми купил същата.. мНого ми стана мило.. но не успя да ми каже в очите едно извинявай.. просто защото не го е мислел..... :-#

Wrathchild
02-01-2009, 11:16
Нещо бях много тъжна, не помня за какво. Бяхме в Борисовата градина, разхождахме се, а той ми говореше някакви мили неща... Прегърна ме и ме наведе назад, ама много ниско ме наведе. Задучих се какво става, ама той обаче понякога като му хрумне нещо, иди търси логика. Изправи ме и... ми подари току-що откъсната маргаритка.
Ето това нещо, което направи тогава, поне в моите очи не може да се сравнява и с букет от 100 рози...

GotTheLife
02-01-2009, 11:52
Дано в бъдеще ми се случи нещо такова 8-) бе уж не си падам по тези неща, ама звучи чудесно :) явно е прекрасно човек да си спомня такива моменти :)

evelinka1122
02-01-2009, 12:00
fuck love ! fuck romance !
аз съм само за fuck romance :)

anonymous526576
02-01-2009, 17:15
fuck love ! fuck romance !
аз съм само за fuck romance :)

и аз бях така но всичко се промени :)

marjesa
02-01-2009, 17:43
"Първо мисля за теб после за мен"
"Никога няма да ти изневеря. Даваш ми всичко , което искам и търся"
"Понякога се чуда дали Господ ме наказва с теб. До болка те обичам"

slynceee
02-01-2009, 19:13
fuck love ! fuck romance !



:lol: :lol:

UglyBakaGurl
02-01-2009, 19:18
Еми...когато по коледа,така де на 27 декември бившия ми дойде в 1:30 през нощта след като бяхме разделени около месец ,та дойде да ми признае,че е влюбен в мен и че иска да се съберем отново...Просто се трогнах от вниманието,което ми отдели,все пак не всеки ще се затърчи посред нощите...ох,колко ми липсва това момче :cry: