PDA

View Full Version : СКИ или СНОУБОРД . ?Кои е наи-хубавия ски курорт в Бьлгария



Nikneg
02-01-2009, 07:38
Здравеите искам да ви попитам какво карате ски или сноуборд или и двете и защо .Бихте ли искали да карате др.( т.с. ако карате ски -- сноуборд или обратното )
:) :)

Кое според вас е по-яко ?????? :D
.................................................. .................................................. ..............

И др.

Кои е наи-хубавия ски курорт в Бьлгария ?:)

И Защо ???

TellMeYourName
02-01-2009, 07:45
Карам сноуборд,но мога и ски.

Много ясно, че борда е по-як :D


Карам на Боровец, защото ми е най-близко. Карал съм на Банско,но там
пистите на ме кефят нещо :neutral: ,въпреки че май има повече уреди за freestyle.

lams
02-01-2009, 08:14
Аз борд уж карам.. въпреки,че този сезон нито веднъж не съм се качвала. Ъъ от ските имам някакъв ужас.. така че си предпочитам борда ;д

а за курорт- Пампорово :ь

hottie
02-01-2009, 08:38
Карам ски по принцип, но от 2 години се качвам и на сноуборд.
Ходя на Банско, защото там не плащам за пистата :-|

Jesus
02-01-2009, 08:42
Карам ски по принцип, но от 2 години се качвам и на сноуборд.
Ходя на Банско, защото там не плащам за пистата :-|
Така и така ходиш до банско измини още няколко км и отиди до добринище :) там е много хубаво и не е пренаселено като в банско :(

Nikneg
02-01-2009, 09:02
Карам ски по принцип, но от 2 години се качвам и на сноуборд.
Ходя на Банско, защото там не плащам за пистата :-|
Така и така ходиш до банско измини още няколко км и отиди до добринище :) там е много хубаво и не е пренаселено като в банско :(

ooo дa мн е хубаво в Добринище :) :)

а как не плащаш за карта 8-) 8-)

TellMeYourName
02-01-2009, 09:06
лифтаджия приятел :oops:

Nikneg
02-01-2009, 09:08
Аз карам ски качвал сьм се и на борд,вьпреки 4е не мога да карам борд 8-)
Но ските са по яки (за някои викат" Там са ВИСОКИТЕ СКОРОСТИ" :D :D :D )
А за курорт в БГ няма нито един качествен ... може би Боровец след няколко години... :( :P :D

Nikneg
02-01-2009, 09:11
лифтаджия приятел :oops:
е сигурно :D :D то и аз имам ама нема такива неща

е може би по-голама клечка 8-) :shock: 8-) :D

Swinkenhoffer
02-01-2009, 09:11
И двете смучат.
Не одобрявам изсичането на дървета, за да се правят писти, курорти и лифтове. :? Още по-малко хора, които подкрепят тази дейност, ползвайки горепосочените благинки..

Jesus
02-01-2009, 09:13
Аз карам ски качвал сьм се и на борд,вьпреки 4е не мога да карам борд 8-)
Но ските са по яки (за някои викат" Там са ВИСОКИТЕ СКОРОСТИ" :D :D :D )
А за курорт в БГ няма нито един качествен ... може би Боровец след няколко години... :( :P :D
В Банско се наливат повече пари от колкото в Боровец :( Пък и може някой път да идеш с Меган и та не плащаш за писта :)

AutumnTears
02-01-2009, 09:15
^ima li tema v koqto da ne se namesish :D

Nikneg
02-01-2009, 09:16
Аз карам ски качвал сьм се и на борд,вьпреки 4е не мога да карам борд 8-)
Но ските са по яки (за някои викат" Там са ВИСОКИТЕ СКОРОСТИ" :D :D :D )
А за курорт в БГ няма нито един качествен ... може би Боровец след няколко години... :( :P :D
В Банско се наливат повече пари от колкото в Боровец :( Пък и може някой път да идеш с Меган и та не плащаш за писта :)

може да :grin: :grin: :D
А и на Мальовица е яко

Jesus
02-01-2009, 09:17
^ima li tema v koqto da ne se namesish :D
извинявам се :(

AutumnTears
02-01-2009, 09:20
^ima li tema v koqto da ne se namesish :D
извинявам се :(
:smt104

machoka
02-01-2009, 09:52
Добър скиор съм, познавам добре повечето курорти, а Витоша отлично - който веднъж е осъзнал тръпката на 'скиинга', никога няма да го замени с дъската.

hottie
02-01-2009, 10:00
И според мен ските са по-добри и са по-екстремни. Поне оп мой вкус. А аз съм любител на високите скорости.

Иначе познавам лифтаджии, инструктури :D все се намира някой да ме пусне на аванта, същото важи и за спането. Не плащам за хотел :D
На добринище ми предлагаха другия уикенд. Не съм ходила още. Иначе тези дни ще се кача до Витоша. Ако има желаещи 8-) ама не знам още кога, зависи от това колко работа ще имам.

Blab
02-01-2009, 12:53
който веднъж е осъзнал тръпката на 'скиинга', никога няма да го замени с дъската.
kim.

TellMeYourName
02-01-2009, 12:57
който веднъж е осъзнал тръпката на 'скиинга', никога няма да го замени с дъската.LAME!!!

lams
02-01-2009, 13:07
който веднъж е осъзнал тръпката на 'скиинга', никога няма да го замени с дъската.LAME!!!

Съгласна 8-) !
Бордът рулира!!

Darkkiss
02-01-2009, 14:50
Алеко - Витоша

Lucho
02-01-2009, 14:52
Боровец,защото има разстояние между хотелите,имаш място да дишаш,за разлика от Банско.
Ски,защото по-ми харесват...но и сноуборд може... :) въпрос на вкус :)

Darkkiss
02-01-2009, 14:53
Добър скиор съм, познавам добре повечето курорти, а Витоша отлично - който веднъж е осъзнал тръпката на 'скиинга', никога няма да го замени с дъската.

не съм съгласен с тебе...
мама и дядо бяха ски състезатели и както предполагаш и аз е трябвало да ставам такъв... на 7 годинки кадах по добре от 99% от БГ-рите
като бях на 13 се качих на "Дъската" и повече не съм се качил на 2-те ски..
Борда си е най-доброто нещо и тфа е... но всеки си има и предпочитания... а тея мразеници междо 2-та отбора идват точно от скиорите.... щот се чувстват засенчени от новия спорт...

InitialD
02-01-2009, 17:12
Аз като малък карах ски много на Витоша на Ветровала ... после дойде костово време ! 8-) :(

Сега се чудя дали да не пробвам със сноуборд ... но някакси не ми се дават 1000лв. за екипировка и дъска!

Някой от разбиращите и каращи тук ако може да ми подаде ръка в това как да си намеря по-евтина дъска и екипировка!?!?

Благодаря предварително!

Nikneg
02-01-2009, 17:21
Аз като малък карах ски много на Витоша на Ветровала ... после дойде костово време ! 8-) :(

Сега се чудя дали да не пробвам със сноуборд ... но някакси не ми се дават 1000лв. за екипировка и дъска!

Някой от разбиращите и каращи тук ако може да ми подаде ръка в това как да си намеря по-евтина дъска и екипировка!?!?

Благодаря предварително!


знам едно магазинче на пресе4ката между Дондуков и 11-август
:) :)
а за екипировка до стадион васил левски там е наи евтино

InitialD
02-01-2009, 17:23
Аз като малък карах ски много на Витоша на Ветровала ... после дойде костово време ! 8-) :(

Сега се чудя дали да не пробвам със сноуборд ... но някакси не ми се дават 1000лв. за екипировка и дъска!

Някой от разбиращите и каращи тук ако може да ми подаде ръка в това как да си намеря по-евтина дъска и екипировка!?!?

Благодаря предварително!


znam edno magazin4e na prese4kata mejdu Dondukov i 11-avgust
:) :)
a za ekip. do stadion vasil levski tam e nai evtino

Благодаря много! А да знаеш името на магазина!?!?!

Nikneg
02-01-2009, 17:28
Аз като малък карах ски много на Витоша на Ветровала ... после дойде костово време ! 8-) :(

Сега се чудя дали да не пробвам със сноуборд ... но някакси не ми се дават 1000лв. за екипировка и дъска!

Някой от разбиращите и каращи тук ако може да ми подаде ръка в това как да си намеря по-евтина дъска и екипировка!?!?

Благодаря предварително!


znam edno magazin4e na prese4kata mejdu Dondukov i 11-avgust
:) :)
a za ekip. do stadion vasil levski tam e nai evtino

Благодаря много! А да знаеш името на магазина!?!?!

имаш кьсмет че имам визитка :D :D
extreme sport

a i eto www.extreme-bg.com :) :)

InitialD
02-01-2009, 17:44
Аз като малък карах ски много на Витоша на Ветровала ... после дойде костово време ! 8-) :(

Сега се чудя дали да не пробвам със сноуборд ... но някакси не ми се дават 1000лв. за екипировка и дъска!

Някой от разбиращите и каращи тук ако може да ми подаде ръка в това как да си намеря по-евтина дъска и екипировка!?!?

Благодаря предварително!


znam edno magazin4e na prese4kata mejdu Dondukov i 11-avgust
:) :)
a za ekip. do stadion vasil levski tam e nai evtino

Благодаря много! А да знаеш името на магазина!?!?!

имаш кьсмет че имам визитка :D :D
extreme sport

a i eto www.extreme-bg.com :) :)

:smt023 :smt058 =;