PDA

View Full Version : До 24 часа права коса без преса за изправяне ?!



bonbonkata011
02-01-2009, 10:16
Фризьорите на знаменитостите разкриват, че гладката и права коса все още е най-горещата тенденция в прическите. Но перфектно стилизираната, лъскава коса трудно се постига без много усилия, особено ако не сте знаменитост. За щастие, Schwarzkopf, експертът в грижата за коса, се притича на помощ. Новата линия Gliss Asia Straight е първата серия за грижа за коса, която може да изправи дори най-непокорните къдрици, като прави косата до 90% по-права без преса за изправяне.

Новата формула за интензивно възстановяване съдържа ценни растителни съставки – бамбуково мляко и екстракт от орхидея. Интензивната формула възстановява косата в дълбочина и изправя структурата на косъма – за перфектно права коса до 24 часа и спиращ дъха блясък.

Бамбукът е уникална натурална съставка, която идва от тропическите гори на Азия. Векове наред ценният натурален екстракт от бамбуково мляко се използва в азиатската народна медицина. Другата екзотична съставка е екстрактът от орхидея, използван през Средновековието за ободряване и като афродизиак. Сега този цветен екстракт е сред най-високо ценените и елегантни козметични, и се среща в най-луксозните овлажняващи кремове и разкрасяващи формули.

Новата козметична серия притежава изтънчен аромат, олицетворяващ женствеността и красотата.

реклама
Деликатните флорално-плодови нотки, които говорят за фина елегантност и хармония, са съчетани с мирис на сандалово дърво, ванилия, бял мускус и кедър.
Улавяйки страстта по лилавото през този сезон, новата серия се предлага в атрактивни лилави опаковки под формата на шампоан (250 мл), балсам (200 мл), изправящ крем (100 мл) и интензивна маска (200 мл).


Ето ги и цените:
Препоръчителни цени: шампоан – 5,59 лв.; балсам – 5,59 лв.; изправящ крем -6,89 лв.; маска – 9,39 лв.


http://www.prikachi.com/files/577341l.jpg

Вие какво мислите? :-o

dead_princess
02-01-2009, 10:26
Съмнява ме..90% ..

slim__shadygirl
02-01-2009, 10:34
:lol: Да бе,я се събуди!

bonbonkata011
02-01-2009, 10:38
И аз не съм убедена дали действа и за т'ва и питах де...

iPurple
02-01-2009, 10:53
Ne znam.. vuzmojno e.

DessieQueen
02-01-2009, 10:54
Ако е вярно...Много добре ще е.

Ако някой е пробвал да пише...? :)

iPurple
02-01-2009, 11:09
Ni6to ne vi pre4i da opitate.. vse ne6to pravi vse pak na gliss ne6tata sa hubavi imam dosta tqhni. Ina4e dori i da ne izpravq pone miri6e hubavo. (:

merilin1
02-01-2009, 11:32
основно кремовете за изправяне съм забелязала, че втвърдяват косата и като сушиш със четка и сешоар се дърпа повече и оттам сигурно помагат за изправянето... те казват без преса, а сешоара ? едно хубаво изправяне с четка и сешоар трае 40 мин и затова време косата се пече до такава степен, че е равно на това от пресата....

peteto89
02-01-2009, 11:51
основно кремовете за изправяне съм забелязала, че втвърдяват косата и като сушиш със четка и сешоар се дърпа повече и оттам сигурно помагат за изправянето... те казват без преса, а сешоара ? едно хубаво изправяне с четка и сешоар трае 40 мин и затова време косата се пече до такава степен, че е равно на това от пресата....
+1

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-01-2009, 12:29
Не е така,сешоарът е много по щадящ косата стига да можеш да го правиш правилно!А що се отнася до тези шампоани имаше подобна серия на нивея...никакъв ефект...поне върху моята коса.Възможно е този да е по-добър,но няма продукт,който да не уврежда косата изправяйки я до 90% ,просто реално погледнато е невъзможно!

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-01-2009, 12:29
Не е така,сешоарът е много по щадящ косата стига да можеш да го правиш правилно!А що се отнася до тези шампоани имаше подобна серия на нивея...никакъв ефект...поне върху моята коса.Възможно е този да е по-добър,но няма продукт,който да не уврежда косата изправяйки я до 90% ,просто реално погледнато е невъзможно!

angelcheeee_93
02-01-2009, 12:45
дистрибутор ли си или :?: :D

bonbonkata011
02-01-2009, 13:08
дистрибутор ли си или :?: :D

Не :D просто ми се мерна това и реших да направя темичка малко да обсъждаме :-D

angelcheeee_93
02-01-2009, 13:35
дистрибутор ли си или :?: :D

Не :D просто ми се мерна това и реших да направя темичка малко да обсъждаме :-D

е,няма лошо.Аз съм пробвала иначе продуктите на Gliss.ПОлзвала съм шампоана и маската за заздравяване.Косата ми стана по-гъста и наистина не забелязвам да цъфти толкова бързо ,както преди.Ето защо продуктите на Gliss са си доста известни :)

bonbonkata011
02-01-2009, 13:43
дистрибутор ли си или :?: :D

Не :D просто ми се мерна това и реших да направя темичка малко да обсъждаме :-D

е,няма лошо.Аз съм пробвала иначе продуктите на Gliss.ПОлзвала съм шампоана и маската за заздравяване.Косата ми стана по-гъста и наистина не забелязвам да цъфти толкова бързо ,както преди.Ето защо продуктите на Gliss са си доста известни :)

Да продуктите на Gliss са мн.добри!

SoFarSoG00d
02-01-2009, 14:10
Напълно възможно,но само,че с продуктите за изправяне на Londastyle,аз мога да гаранирам,че и без преса става,даже много повече от 24 часа.

sladka__droga
02-01-2009, 15:53
Да бе .. жестоко се съмнявам в тея работи ..

SoFarSoG00d
02-01-2009, 15:56
Да бе .. жестоко се съмнявам в тея работи ..
Ами трябва да пробваш,моята коса се задържа права от къпане на къпане,рядко ползвам пресата,а това е все едно си използвал преса,само ,че косата стои естествено.

sladka__droga
02-02-2009, 14:40
Да бе .. жестоко се съмнявам в тея работи ..
Ами трябва да пробваш,моята коса се задържа права от къпане на къпане,рядко ползвам пресата,а това е все едно си използвал преса,само ,че косата стои естествено.

Може би си права , но аз преди бях пробвала нещо подобно и имаше нулев ефект .. НИКАКВА разлика просто :? може и да си е до косата ,, де да знам ..

BoCupycake
02-02-2009, 15:07
Дрън,дрън та пляс....
Не си ли заиграят сешоара и пресата,ефекта за идеално права коса е нулев.

roshavka
02-02-2009, 16:19
козметиката на gliss е добра .но е много важен момента за избор на правилен продукт според типа коса. аз препоръчвам шампоан и флуид за права коса,след това само издухване със сешоар на пръсти ще свърши останалото.
кремовете и балсамите за изправяне могат да омазнят допълнително мазната коса.. :)

raia338
02-17-2009, 14:11
Днес си купих тази маска .... :grin:

taNcheto93
02-17-2009, 14:35
Може би ще има ефект ако се използва цялата серия-маска, балсам, шампоан, едва ли само 1 продукт ще помогне :) .

raia338, като я пробваш пиши какъв е резултата :oops:

dream30
12-30-2010, 18:25
Здравейте! Преди два дни си купих GLISS шампоан за изправяне, GLISS балсам за изправяне и GLISS изправящ крем в комплект. Използвах ги и трите едно след друго както пишеше. Изсуших си косата, погледнах се в огледалото и видях, че няма никаква разлика от преди с косата ми! Косата ми си беше същата .. начупена отдолу! Мислех си че ще подейства, защото използвах и трите .. но няма никакъв ефект. Не знам дали е само моята коса е така, но мисля, че ефект няма! :)

anonymous708973
12-30-2010, 18:40
Дрън,дрън та пляс....
Не си ли заиграят сешоара и пресата,ефекта за идеално права коса е нулев.

Абсолютно.
Неслучайно всичко придобива форма на висока температура - металите се коват в огън, right?
Никакъв шанс да стане просто. Ако можеше, щяхме ли да си горим косите и после да си купуваме ен на брой възстановяващи маски/шампоани/балсами?

Nadunda
12-30-2010, 20:36
Ползвала го е една моя позната и остана МНОГООООО доволна! каза че е забравила за преса и за всичкото му. задължително ще си го купя , само да го вида

qsiii
12-30-2010, 21:17
използвала съм само шампоана и мога да кажа че нищо не изправя, но пък косата я прави бляскава

dream30
12-31-2010, 11:49
Ммм.. значи всичко зависи от косата на човек .. щом при някой действа, при някой - не.. :) :) :)

ri41
12-31-2010, 11:49
то си е до коса, едни са доволни, други не

taamara
12-31-2010, 11:53
Това е любимият ми шампоаан :smt007 , но не защото има изправящ ефект...нищо не изправя, а и никога не съм си и помисляла, че от само измиване ще ми се изправи косата, но ароматът му е божествен и косата ми е точно такава каквато искам да бъде : ))) много ми харесва като шампоан

dream30
12-31-2010, 11:56
Попринцип придава много хубав блясък на косата..но този изправящ ефект е нулев ;Д

novasum
12-31-2010, 17:58
Моята коса когато я изправям държи 2 дена :)

dream30
12-31-2010, 18:56
Моята коса когато я изправям държи 2 дена :)

Късметлийка! Но какво използваш? Само крема ли? : ))

novasum
12-31-2010, 19:01
Моята коса когато я изправям държи 2 дена :)

Късметлийка! Но какво използваш? Само крема ли? : ))

Ами слагам и само това http://prikachi.com/images/857/2812857q.jpg :)

dream30
12-31-2010, 19:05
Моята коса когато я изправям държи 2 дена :)

Късметлийка! Но какво използваш? Само крема ли? : ))

Ами слагам и само това http://prikachi.com/images/857/2812857q.jpg :)

мхм .. а попринцип какъв типа на косата ти ?! :)

FuckingFreak
12-31-2010, 19:26
основно кремовете за изправяне съм забелязала, че втвърдяват косата и като сушиш със четка и сешоар се дърпа повече и оттам сигурно помагат за изправянето... те казват без преса, а сешоара ? едно хубаво изправяне с четка и сешоар трае 40 мин и затова време косата се пече до такава степен, че е равно на това от пресата....

Ако изправяш косата си със сешоар всеки специалист би ти казал да е на най-ниската степен т.е. да духа студено. По този начин косата не се пече толкова. Аз ако пусна на най-топлата направо при корените имам чуството че главата ми гори.

"Тайната" е в пресата вярвайте ми. До преди половин година не бях разбрала, косата ми попринцип е супер хвърчаща, непокорна и не се поддава на термообработка, но имах една приятелка която ме изправи, каза ми че пресата си я е купила от Англия на намаление 110 паунда-професионална. Взимаше по много малки кичури и изправяше старателно. Без капка лак,вакса,пяна и тем подобни шитни косата ми държа два дни. (Преди този момент мислех,че е луда да се изправя вечер и после косата да и седи цялата седмица, и си беше мекичка и хубава, което показваше, че няма наличие на стилизиращи продукти.) На третия ден обаче се изкъпах.

Ако ставаше от един шампоан - дали знаменитостите нямаше да се къпат с него? Много ми хареса едно изказване на PinkPan7her - точно така напълно съм съгласна. Все пак за известните личности се грижат най-добрите стилисти, но сигурно половината певици са със изкуствени коси или поне удължения. Пример : Риана. Не може да снима клип със къса коса и после след 1-2 месеца на концерт да е с драстично по-дълга. И после отново да си я скъси да кажем до ушите,може и по-дълга да е била, а след това да се появи с коса в цвят крещящо червено и да предположим,че е до раменете, защото е накъдрена.... Но всъщност примера с металите - да те се коват в огън,но също така може да променим формата им и без огън - резултатът е деформация...

_m1me7o_
01-04-2011, 16:03
Преди време си го купих... И какво да ви кажа косата ми не се изправи.. Дори ми стана по трудно да я изправям с преса... Беше УЖАС!! :? :?

emit0y
01-04-2011, 16:21
Аз имам шампоана и отзаде пише,че трябвало да се комбинира с изправящия крем.

FuckingFreak
01-04-2011, 16:43
Да бе, купувайте си и чакайте ефект. Не смятате ли че от един шампоан, който СЕ ОТМИВА ефекта ще бъде Нулев, с главно 'Н' ? И да имаше нещо подобно, кой знае какви химии ще има вътре, за да предизвика реакция на косата да се изправи сама :? Не, че пресата е свестен метод, но засега е най-доброто средство за най-качественото изправяне..