PDA

View Full Version : Плуването



jfgfgg
02-01-2009, 12:25
Много искам да тренирам плуване, обаче просто не мога с други хора. Та въпроса ми е може ли да се тренира сам и ако да къде ?
П.П. Момиче съм, от София.

Wind_of_change
02-01-2009, 15:05
Защо не искаш?Иначе може,всичко може.....

ToniStoraro
02-01-2009, 16:30
какво имаш предвид под това да тренираш сам? Да няма никой друг в басейна? Ако е така - единствените ти варианти са ти или да си Майкъл Фелпс или да си построиш басейн. Няма басейни за самостоятелно ползване.
Ако имаш предвид да тренираш без трениор - това е всеки басейн.
Уточни какво имаш предвид.

jfgfgg
02-01-2009, 17:10
Не със трениор, но да няма други, които тренират. Ох, не знам дали ме разбрахте. Просто много искам, а като има други хора се паникиосвам. Дано ме разбрахте.

ToniStoraro
02-02-2009, 14:07
няма такъв басейн, където да си само ти. Ама аз не виждам защо трябва да се притесняваш - всички в началото не са могли да плуват - ще се научиш. Освен това никой не те гледа как плуваш освен ако не плуваш наистина много добре. Мен с един приятел понякога ни гледат :D ама аз се кефя :D

Dundy
02-03-2009, 08:00
няма такъв басейн, където да си само ти. Ама аз не виждам защо трябва да се притесняваш - всички в началото не са могли да плуват - ще се научиш. Освен това никой не те гледа как плуваш освен ако не плуваш наистина много добре. Мен с един приятел понякога ни гледат :D ама аз се кефя :D
ее цецеце :D бравос.Ми май няма такъв вариант,ама няма от какво да се притесняваш,спокс

term0t0
02-03-2009, 08:13
За да тренираш сама..трябва или да си майкъл фелсп или този Австралийца който вече спря :lol:

Terorist
02-03-2009, 09:56
А може и да си наеме частен учител(треньор), което никак не е невъзможно, просто е по-скъпо. До колкото разбирам проблема не е в това да няма други хора в басейна, а да не тренира в една група с други хора.

ToniStoraro
02-03-2009, 12:59
А ти като си от София от кой квартал си?

MiLeNcHeToO
02-04-2009, 07:23
Извинявам се на авторката, че не пиша по темата. Само искам да попитам, някой знае ли дали мога да се запиша на плуване, на 15 съм и въобще не мога да плувам...голям резил :oops: Имам голямо желание да се науча, обаче не знам дали не е проблем това че съм на 15 и ако не е, къде?От София съм, живея в центъра. :-o

ToniStoraro
02-04-2009, 11:27
така. Басейни има много. Щом си на центъра - Спартак е добра идея, това е при Лозенец. Може да потърсиш в някое училище, в някой по-голям спортен комплекс. И аз мога да те науча ама трябва до Люлин да идваш :D

Nikneg
02-05-2009, 04:16
Извинявам се на авторката, че не пиша по темата. Само искам да попитам, някой знае ли дали мога да се запиша на плуване, на 15 съм и въобще не мога да плувам...голям резил :oops: Имам голямо желание да се науча, обаче не знам дали не е проблем това че съм на 15 и ако не е, къде?От София съм, живея в центъра. :-o

да в Спартак е хубаво,аз сега тренирам в басеина на МЕИ ,защото е доста по-евтино и пак е 50 метра, а на мен ми е безплатно :P :P :) 8-)