PDA

View Full Version : Да го заговоря ли или да го забравя?



cvetitoo
02-01-2009, 13:49
Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани след 1-ви април

vesssiii
02-01-2009, 13:52
Еми заговори го , няма значение , че си с някоя приятелка .. Като те попита от къде го познаваш и ала бала ще и обесниш , че сте били в един клас и от там и ест ще се опиташ да не говориш глупости ( ако не искаш да те усетят ) .. Щом ти прави намеци значи може и да има нещо .. :) Заговори го , усмихвай му се :) Късмет :-)

sadsad
02-01-2009, 13:53
Заговори го . И защо те е срам от приятелките ти ?

nefchi_bs
02-01-2009, 13:56
Ми заговори го,давай смело иначе нищо няма да стане...Просто като го видиш няма да кажеш само здрасти ами например как си,к'во става нещо такова..Може и по скайп да започнеш да му пишеш и после времето ще покаже како ще стане... :)

cvetitoo
02-01-2009, 14:00
Заговори го . И защо те е срам от приятелките ти ?

Mi za6toto kato ima nqkoi do men i az pove4e se obarkvam.I kato go vidq zna4i da go zagovorq.Blagodarq mn i stiskaite palci da ne kaja nqkoq glupost :D :D :D :-)

sadsad
02-01-2009, 14:04
Заговори го . И защо те е срам от приятелките ти ?

Mi za6toto kato ima nqkoi do men i az pove4e se obarkvam.I kato go vidq zna4i da go zagovorq.Blagodarq mn i stiskaite palci da ne kaja nqkoq glupost :D :D :D :-)
Еми тогава , когато го видиш и не си сама кажи на приятелките си "изчакайте ме тук , ей сега идвам" или нещо от типа . Иди при него питай го как е това онова и ако не се държи грубо му кажи примерно "искаш ли да се поразходим по - късно" нещо от този тип ;) Успехчета и не се притеснявай .

cinderella_gugutka
02-01-2009, 14:25
той няма ли скайп :-o

WooDy
02-01-2009, 14:26
Бе к'фо те е срам от приятелките ти бе...Ако са ти истенски приятели трябва да нямаш проблеми с тях...Заговори го и го покани на кафе...От там ти трябва сама да действаш ;)[/b]

moneycomeme
02-01-2009, 14:32
..mda mislq che ako shte reshavash da deistvash vzemai neshtata v svoi ryce....ako deistvash malko po-hladnokryvno mislq che nqma da imash problemi momchetata izobshto ne sa trudni...zagovori go,pokani go na kafe i s povedenieto si posle(sled kafeto) mu pokazvai che dalech ne ti e bezrazlichen...uspeh sladurano! :P

Hilary_
02-01-2009, 16:58
Абе да не ти пука от тези покрай него..казваш му искам да говорим за малко и го дръпваш на страни... толкова ли е трудно... :wink: Мисля че момчето ясно ти е показало че те харесва ... така че покажи му и ти че ти е било приятно и искаш пак да излезете... :wink: Успех! :wink:

6o6kotooo
02-01-2009, 17:00
хахах ест че тряа го заговориш бе ...ти пък да го забравяш защо да не пробваш щом го харесваш от толкова време и нищо не се знае айде успех ::)

My6mYLka
02-01-2009, 17:24
той няма ли скайп :-o

е дори и да има скайп по добре на живо все шак се познавате няма да ти каже " мани са отука ма" ае успеххче :)

term0t0
02-01-2009, 17:46
Момиче,ако не заговарях момичета пред преиятелките им..нямаше да си имам гадже.. 8-)

slynceee
02-01-2009, 19:19
:? ц ц ц ц ц ц ц ц ц . . отиваи при него и кажи "ае хоим у нас" ! 8-)

cinderella_gugutka
02-01-2009, 19:47
той няма ли скайп :-o

е дори и да има скайп по добре на живо все шак се познавате няма да ти каже " мани са отука ма" ае успеххче :)
знам 4е на живо е по-добре но аз също съм срамежлива и никога не бих го заговорил когато има и други около него затова го предлагам

My6mYLka
02-01-2009, 20:12
той няма ли скайп :-o

е дори и да има скайп по добре на живо все шак се познавате няма да ти каже " мани са отука ма" ае успеххче :)
знам 4е на живо е по-добре но аз също съм срамежлива и никога не бих го заговорил когато има и други около него затова го предлагам

все пак предложението ти е добро защото повечето хора така постъпват :oops: нали но лично и аз съм от срамежливите но май е по добре човек да си каже "абе какво толкоз" и да действа :)

gabiiTu
03-01-2009, 12:12
Заговори го кво ти пука :grin: По-добре действай отколкото после да се питаш али ако го бях заговорила кво щеше да стане??? :) Успех!!!