PDA

View Full Version : психология



donkihot
02-01-2009, 13:54
значи аз съм още малка,но се интересувам от психологията..по-точно искам да следвам психология. Въпроса обаче ми е какви са приемните изпити? ако някой знае ще му бъда мн благодарна да ме информира,защото смятам да се готвя от рано. благодаря ви предварително

BeboP
02-01-2009, 13:55
Къде искаш да следваш?

alwaysnforever
02-01-2009, 14:00
значи аз съм още малка,но се интересувам от психологията..по-точно искам да следвам психология. Въпроса обаче ми е какви са приемните изпити? ако някой знае ще му бъда мн благодарна да ме информира,защото смятам да се готвя от рано. благодаря ви предварително
И аз съм така :D Ама имам още време..от 11 клас ще започвам да се подготвям за кандидатстване :)
п.с - Ако не се лъжа във Варна можеше да се кандидатства с психология, но не съм сигурна.. :)

donkihot
02-01-2009, 14:07
там е въпроса,4е знам че има в сф в университета климент охридски,но за другаде не знам и искам да събера информация повече и ест искам да знам с какво с литература с история с философия или с квото там се кандидаства

shadow4e
02-01-2009, 15:32
Мога да ти помогна само за СУ.
Кандидатстудентски изпит: по избор - български език и литература, английски език, немски език, френски език, испански език.

Балообразуването е сбор от оценката на конкурсния изпит, умножена с коефициент 3, и матура или оценка от дипломата по български език и литература (по избор на кандидата); матура или оценка от дипломата по чужд език (по избор на кандидата).

mimilia
02-04-2009, 04:38
и аз съм пред същия въпрос, значи мове и във Варна...
А нужно ли е да имаме значителни предварителни знания по Психология или там почваме отначало?

Boyd
02-04-2009, 13:36
Принципно не знам къде има такива неща, но можеш да питаш някой от учителите ти да те насочи към друг, за да ти обясни з акакво става на въпрос.