PDA

View Full Version : как да о обедя?



cve7ence7y
02-01-2009, 14:59
ходя с с едно мом4е ве4е година и половина много се обичаме аз познавам техните ходя у тях тои познажа маиками (тя много го харесва) свикнали сме да прекарваме по доста време заедно и никои не ни е спирал до тук всичко е добре но...бащами си доиде преди 1 месец от 4ужбина тои беше дълги години там и сега като си доиде всичко се обърка аз не сам свикнала с него нито тои с мен постоянно се караме но тва е без значение проблема ми е такъв тои не познава моя приятел и няма никакво желание да се запознае с него и дори имам 4уството 4е го ненавижда дори и без да го познава опитвала сам да говоря с бащами но с него е много тръдно да се говори защото после всичко завършва с скандал но се 4удя за6то бащами се даржи така на вас слу4вало ли се е???

пс: извинявам се ако темата не е за тук благодаря предварително

angelcheeee_93
02-01-2009, 15:04
Еми и моя баща изобщо не харесва ,че си имам приятел ,поради причината ,че имаме 5 години разлика в годините.Ако знаеш какви проблеми съм си имала с него.Такъв е ,кофти да.Теб поне майкати те разбира,и мен моята до някъде.Би трябвало да отмине при теб>Може бби е загрижен за щастието ти и се страхува да не бъдеш наранена след това.Иначе на колко години си?

aka6a_vamp
02-01-2009, 15:07
Ее нормално е,всички бащи ревнуват,за тях и на 30 пак ще сме си `на татко принцеската и т.н.`...дай му време на човека и на него му е стресово все пак.

vesssiii
02-01-2009, 15:07
О аз кфо да кажа 8-) С бившия разликата ни беше 1 год , ама баща ми го ненавиждаше ( не го познаваше , само ме беше виждал с него ) 8-) За бащите никога няма да има момче , което ще е достойно за дъщерите им :) Спокойно :) Просто не го запознавай , или говори с майка ти тя да поговори с него :)

cve7ence7y
02-01-2009, 16:58
на 16 сам предполагам че причината е в това 4е ние от мн години не сме живели на едно последно когато бяхме заедно бях на 10год и си мисли 4е сам още на толкова но защо не иска да му даде шанс не искам да ги запознавам но не трябаж ли дасе дарйи по добре?

Prophecy
02-01-2009, 17:19
Не съм имал толкова дълги връзки че чак приятелките ми да ги запознавам с нашите ;)