PDA

View Full Version : Кажете някой хубав крем за лице



NaskoKaulitz
02-01-2009, 15:32
Ползвам няколко продукта на гарниер, одтелно тоалетно мляко, маска с мед и мляко, ама ми се иска да си взема и някакъв крем, който омекотява кожата.....благодаря предварително

Liar
02-01-2009, 15:36
Мога ли да знам защо използваш тоалетно мляко?Грим ли носиш?
А за омекотяване на кожата-кажи какъв тип ти е.

NaskoKaulitz
02-01-2009, 15:43
Мога ли да знам защо използваш тоалетно мляко?Грим ли носиш?
А за омекотяване на кожата-кажи какъв тип ти е.Грима си е отделно, тоалетното мляко е за почистване.......как така какъв тип ми е кожата 8)

Infinity
02-01-2009, 15:45
Мога ли да знам защо използваш тоалетно мляко?Грим ли носиш?
А за омекотяване на кожата-кажи какъв тип ти е.Грима си е отделно, тоалетното мляко е за почистване.......как така какъв тип ми е кожата 8)
еми какъв тип ти е-мазна,суха нормална... :)

NaskoKaulitz
02-01-2009, 15:51
Мога ли да знам защо използваш тоалетно мляко?Грим ли носиш?
А за омекотяване на кожата-кажи какъв тип ти е.Грима си е отделно, тоалетното мляко е за почистване.......как така какъв тип ми е кожата 8)
еми какъв тип ти е-мазна,суха нормална... :)Ами нормална, ама лицето ми въбще не е чисто....имам пъпки, лунички и всякакви петна :(

SoFarSoG00d
02-01-2009, 15:57
Nivea.

Liar
02-01-2009, 16:13
Мога ли да знам защо използваш тоалетно мляко?Грим ли носиш?
А за омекотяване на кожата-кажи какъв тип ти е.Грима си е отделно, тоалетното мляко е за почистване.......как така какъв тип ми е кожата 8)
Еми то е за почистване на грим!Вярно и самостоятелно може да се ползва,но не почиства добре като гела,само съвсем повърхностно.Най-вече се прилага при сухи и опънати кожи.На останалите им трябва по-добро почистване.Както и да е.Щом имаш пъпки,едва ли кожата ти е нормална...Може да е мазна,смесена,дехидратиран а поради неправилна употреба на козметика или друга външна причина...А кремът се избира точно по типа кожа.Хидратиращите я правят по-мека,но с тия пъпки хидратиращ едва ли ще ти се отрази добре.Здравата кожа е чиста и мека без допълнителни продукти.Когато се справиш с пъпките и т.н. тогава кожата ти ще е хубава и мека.

Adwokat
02-01-2009, 16:16
ei nasko chuval sym che s*ermata pomagala... probvai xaxa :D

NaskoKaulitz
02-01-2009, 16:17
ei nasko chuval sym che s*ermata pomagala... probvai xaxa :DДа ама и тя не ми помага особенно :D

Adwokat
02-01-2009, 16:18
da e si probval e?;]

a potemata az polzvam nivea ;] zakoto imam suxa koja;]