PDA

View Full Version : Премахване на бенки



NaskoKaulitz
02-01-2009, 16:13
Имам няколко бенки по лицето, които адски ме комплексират.Кажете как НАЙ-БЕЗБОЛЕЗНЕНО могат да се премахнат, къде, и приблизителната цена....благодаря предварително

Di
02-01-2009, 16:15
мисля че с лазер ги махат,не съм сигурен

NaskoKaulitz
02-01-2009, 16:16
мисля че с лазер ги махат,не съм сигуренДа и аз съм чувал за лазер, ама ако може някой да даде по-конкретна информация за тях, и ако е възможно за Пловдив :)

SoFarSoG00d
02-01-2009, 16:17
Майка ми имаше бенки и си направи пластика,в смисъл оперира и ги козметичен хирург в Плевен,клиниката се казва Авис Медика,цената на една бенка е 15-20лв,преди да ти ги махнат трябва да отидеш да вземат проба,за да определят дали са доброкачествени или не,след това ти записват час,самата операция трае около 40 минути,разбира се има известна болка.След това не остават белези,но упорито се маже с кремове за заздравяване и премахване на белези,тя си ги махна преди 3-4 години и сега има съвсем незабележими бели петънца ,все едно малко белегче от пъпка.

SoFarSoG00d
02-01-2009, 16:20
http://www.avismedica.com/

NaskoKaulitz
02-01-2009, 16:22
Майка ми имаше бенки и си направи пластика,в смисъл оперира и ги козметичен хирург в Плевен,клиниката се казва Авис Медика,цената на една бенка е 15-20лв,преди да ти ги махнат трябва да отидеш да вземат проба,за да определят дали са доброкачествени или не,след това ти записват час,самата операция трае около 40 минути,разбира се има известна болка.След това не остават белези,но упорито се маже с кремове за заздравяване и премахване на белези,тя си ги махна преди 3-4 години и сега има съвсем незабележими бели петънца ,все едно малко белегче от пъпка.А взимането на проба в какво се изразява, щото ако ми забият 4-5 игли в лицето трябва да умра :shock:

SoFarSoG00d
02-01-2009, 16:26
http://www.avismedica.com/
http://www.derma.bg/procedures.php?cat=1&cat2=2&nid=16

SoFarSoG00d
02-01-2009, 16:28
Майка ми имаше бенки и си направи пластика,в смисъл оперира и ги козметичен хирург в Плевен,клиниката се казва Авис Медика,цената на една бенка е 15-20лв,преди да ти ги махнат трябва да отидеш да вземат проба,за да определят дали са доброкачествени или не,след това ти записват час,самата операция трае около 40 минути,разбира се има известна болка.След това не остават белези,но упорито се маже с кремове за заздравяване и премахване на белези,тя си ги махна преди 3-4 години и сега има съвсем незабележими бели петънца ,все едно малко белегче от пъпка.А взимането на проба в какво се изразява, щото ако ми забият 4-5 игли в лицето трябва да умра :shock:
Ами майка ми каза,че не се усеща нищо като ти взимат проба,но трябва да имаш предвид,че операцията не е толкова безполезнена,макар,че се прави с лазер,преди да започнат се инжектира няколко пъти лидокаин(местна упойка),каза,че се усеща,ама както се казва 'Търпи бабо за хубост',няма безболезнена операция.

DJEB
02-01-2009, 16:31
е к'во толкова :-o не можеш ли да си живееш с тях ? Вие вече сериозно се чудите кви проблеми да си измисляте

Giva
02-01-2009, 16:31
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=166292&highlight=%E1%E5%ED%EA%E8

Има и още подобни теми само трябва да отидеш на търсене :wink:

SoFarSoG00d
02-01-2009, 16:33
е к'во толкова :-o не можеш ли да си живееш с тях ? Вие вече сериозно се чудите кви проблеми да си измисляте
Ами проблемът е ,че човек се чувства комплексиран .Всеки ден ставаш поглеждаш се в огледалото и гледаш бенки,кофти е ,особено ако си в такава възраст,щом може да се премахнат-защо не?

My6mYLka
02-01-2009, 16:36
ей за какво си ги махате и аз на лицето имам тфа е чарът на някои хора ама вие си решавате :-o

SoFarSoG00d
02-01-2009, 16:38
ей за какво си ги махате и аз на лицето имам тфа е чарът на някои хора ама вие си решавате :-o
Да де,може да се каже,че са чар,ако е една ,да речем и то плоска,но има изпъкнали,които трябва да се премахнат,не само от естетическа гледна точка,защщото ако бенката се остави,атмосферните влияния,може да я превърнат от доброкачествен тумор в злокачествен,имам предвид слънцето,ако се нарани повърхноста също,затова трябва да се махнат.

Jesus
02-01-2009, 16:40
Аз бих си премахнал бенки не зада стана "по-красив", щото знам че съм грозен и господ неможе да ми помогне :Д, а защото имам по тялото а доколкото знам те са канцерогенни образувания :(

NaskoKaulitz
02-01-2009, 16:41
е к'во толкова :-o не можеш ли да си живееш с тях ? Вие вече сериозно се чудите кви проблеми да си измисляте
Ами проблемът е ,че човек се чувства комплексиран .Всеки ден ставаш поглеждаш се в огледалото и гледаш бенки,кофти е ,особено ако си в такава възраст,щом може да се премахнат-защо не?Ами да, дори в училище понякога си държа ръката върху едната бенка, че ме е срам да ме гледат :(

SoFarSoG00d
02-01-2009, 16:43
е к'во толкова :-o не можеш ли да си живееш с тях ? Вие вече сериозно се чудите кви проблеми да си измисляте
Ами проблемът е ,че човек се чувства комплексиран .Всеки ден ставаш поглеждаш се в огледалото и гледаш бенки,кофти е ,особено ако си в такава възраст,щом може да се премахнат-защо не?Ами да, дори в училище понякога си държа ръката върху едната бенка, че ме е срам да ме гледат :(
Ами аз нямам,ама знам,че майка ми се чувстваше доста зле,т.е на мене не ми правеха впечатление,ама тя си мислеше,че все я гледат и си слагаше ръката,така,че щом си решил и това ще те наката да се чувстваш по-добре направи го,недей да мислиш повече.Все пак ще придобиеш съвсем друго самочувствие!

Adwokat
02-01-2009, 16:43
xaxa i az imam edna na ustnata gore... ama ne mi prechi... samo edin priqtel det ma bazika benkata na madonna :D 8-) 8-)

DJEB
02-01-2009, 16:44
е к'во толкова :-o не можеш ли да си живееш с тях ? Вие вече сериозно се чудите кви проблеми да си измисляте
Ами проблемът е ,че човек се чувства комплексиран .Всеки ден ставаш поглеждаш се в огледалото и гледаш бенки,кофти е ,особено ако си в такава възраст,щом може да се премахнат-защо не?
виж сега,според мене ако тва е наложимо в смисъл че може да се окаже нещо сериозно ,здравословен проблем,ок,ама само за едната суета не ми се вижда много разумно да се предприемат чак такива мерки

kamelia35
01-14-2015, 15:09
Имам няколко бенки по лицето, които адски ме комплексират.Кажете как НАЙ-БЕЗБОЛЕЗНЕНО могат да се премахнат, къде, и приблизителната цена....благодаря предварително


Здрасти, можеш ли да ми напишеш, какво направи с твоите бенки? и аз има няколко, които искам да ги премахна с лазер. Избрала съм си клиника (Инканто (http://incanto.center/)), при кой искам да си прав процедурата, само се съмнявам дали си заслужава. Сподели, какво направи ти с твоите. Предварително мерси.

kalpazanka
01-14-2015, 15:15
Стара тема.