PDA

View Full Version : Как да си върна гаджето?



coolboy000
02-01-2009, 16:42
Здравейте знам,че тази история не е за тук,но това е най-посещаваната категория и затова я сложих тук!Значи моля ви дайте съвети как мога да върна гаджето?Нашата история беше такава харесвахме се ходихме така и по едно време ми беше станало някакво скучно с нея и не и обръщах внимание и тя взе,че почна да харесва др момче и тръгнаха!Знам,че все още има все някакви чувства към мен и така моля ви помогнете как мога да си я върна???Моля ви не пишете безмислени мнения!

SoFarSoG00d
02-01-2009, 16:57
Смятам,че фактът,че си се държал безразлично с нея е една от най-големите обиди.Тя е тръгнала с друго момче,сега е с него,не мислиш ли ,че е твърде късно да си я върнеш и ще е доста тривиално да отидеш да и се обясняваш в любов ,колко съжаляваш и че я обичаш.При положение,че се е захванала с друго момче,значи не е имала толкова силни чувства към теб,понеже,дори и да си се държал зле с нея,ако сте се разделили,то тя е нямало веднага да потърси друго момче,а би и било необходимо известно време за нова връзка.Мисълта ми е ,че няма смисъл,все пак станалото -станало.

cinderella_gugutka
02-01-2009, 17:02
от колко време не сте заедно :-o

dArKsMoOkEy
02-01-2009, 17:04
:D :D :D

LoLiPoP4o
02-01-2009, 17:04
никогааа :) несе мъчи

plmn
02-01-2009, 17:07
Човек разбира какво е притежавал, едва когато го изгуби.

slynceee
02-01-2009, 17:28
и защо си мислиш, че харесва тебе ? :-o та нали ходи с друг ?
ако наистина те харесваши нямаши да та остави ! Пък и ти .. бахти 8-) скучно . . ха хя :lol:

dArKsMoOkEy
02-01-2009, 17:31
Ами откажи се

SiSsKkAa
02-01-2009, 17:36
ти си я оставял тя тебе оставила има една приказка "Счупената ваза и да я залепиш пак си личи къде е било счупеното" мен ако питаш избии си тази прищявка от главата и си намери друга да ти търпи безразличието.апък и ти искаш да я върнеш щото си викаш с кво пък оня е по добър от мене и ти е кофти ,че тя може да е по-щастлива с друг а не с тебе.да си мислил по-рано

slynceee
02-01-2009, 17:39
и защо си мислиш, че харесва тебе ? :-o та нали ходи с друг ?
ако наистина те харесваши нямаши да та остави ! Пък и ти .. бахти 8-) скучно . . ха хя :lol:

Не съм казал,че ме харесва!И под скучно имах предвид,че ми беше омръзнало за кратко!И разбирам я че ме остави и аз бях го правил 1 път! :( :( :(


НЕ МА БИЙ ДЕЕ :-s

hypnose
02-01-2009, 17:50
Не се отказвай толкова лесно..ако я обичаш се бори за нея..но ако искаш да я имаш само защото някой друг го прави по-добре я остави да си гледа живота... нз как да си я върнеш..бъди мил с нея ..покажи й че съжаляваш и че значи нещо за теб..не крий чувствата си

dArKsMoOkEy
02-01-2009, 17:55
Едва ли ще се върне при теб...

SiSsKkAa
02-01-2009, 17:57
не е чесно сега да и разваляш връзката.изчакай да видиш какво ще стане с тях двамата и тогава действай

dArKsMoOkEy
02-01-2009, 18:01
не е чесно сега да и разваляш връзката.изчакай да видиш какво ще стане с тях двамата и тогава действай

+ 1

dArKsMoOkEy
02-01-2009, 18:02
гре6ка...

galenata
02-01-2009, 18:09
Остави я да продължи напред..

mitko_2000
02-12-2012, 14:19
моля ви дайте ми съвет имаше едно момиче цяло лято се забавлявахме и се срещтахме но зимата поради това че учим в различни училища и не се срещтахме чест само пишехме по скайп но и тогава разбирах че ме харесва и аз я харесвах на следващата година в началото всичко продължи но лятото когато се срещтахме всичко пробадна много често се карахме защото тя искаше много внимание и искаше да и обръщам повече внимание от колкото на приятелите ми аз се опитвах да го направа но винаги нещо не се получаваше и така все повече се разделяхме
надявам се и тя да има още чувства към мен защото аз имам и винаги ще имам
наскоро разбрах че си има ново гадже надявам се да ми дадете съвет без да ми пишете глупости

Sh@d0w
02-12-2012, 14:23
И защо изрови тема от преди 3 години?

Пусни си твоя тема, но този път в раздел Любов и ще получиш съвети.