PDA

View Full Version : Студио и пиърсинг на носа във Варна



djudjulinkaa
02-01-2009, 16:43
Знам че има безброй много подобни теми..и на други места съм чела но пак не мога да получа изчерпателен отговор..Тези които не искат да не отговарят :? Такамм :) Искам да ми препоръчате добро студио във Варна за пиърсинг на носа, а който иска може да каже къде да не ходя.. :) Също така някой ако може да ми обясни какви видове обици за нос има..знам за някакви извити и такива които само се поставят и са без винче..има ли изобщо някакви със винче отвътре..Надявам се да сте ме разбрали. Мерси предварително :) :-)

BoCupycake
02-02-2009, 05:08
На Тъмно - Варна
Адрес: Варна ул.”Воден “ 19
тел: 612598

Званни или направо иди и попитай ,там ще ти обяснят.

IrrieSkyline
02-02-2009, 10:21
http://piercing-bg.com/forum/viewtopic.php?t=461

djudjulinkaa
02-02-2009, 10:39
За На Тъмно знам..амаа някои викат отивай..други викат недей :-| :-|

Giva
02-02-2009, 10:42
Има едно студио на центъра от New Yorker вдясно и надолу.Пада се от лявата страна на 2рия етаж,а на 1вия мисля че беше фризьорски салон(но не съм мн сигурна).Една приятелка се беше пробивала там.

FucKtheSyStem
02-02-2009, 14:25
Пфф не знам обаче само ще кажа-НЕ ходи в на тъмно..Не сменят иглите,всичко е адски нехигиенично :?

Amelly
02-02-2009, 16:50
За на тъмна не знам,но в Оза са добри,една приятелка си проби носа,там и аз си пробих хрущяла.А и човека го познавам чат-пат,и е съвестен и мога да кажа,че е хигиенично. :-D
Иначе обиците не ги знам като имена,но има обикновенни -топченца или камъчета,в началото си с такава минимум 2 седмици.
Има и халки,както и халки с топчета,избора е голям

portykalche
02-02-2009, 16:54
Пфф не знам обаче само ще кажа-НЕ ходи в на тъмно..Не сменят иглите,всичко е адски нехигиенично :?

наистина ли не сменят иглите? :shock: :shock:
тея ко искат? да на убият ли? :shock:

djudjulinkaa
02-02-2009, 17:04
Къде е това Озз-а..Четох ама пак нещо не разбирам..Ако идвам от New Yourker как мога да стигна до там..? И ако можете да ми кажете крива или права обица е за предпочитане..? :-|

Giva
02-02-2009, 17:22
Оз е от New Yorker като излезеш и продължаваш напред докато стигнеш почти Тера Нова,само че той се пада в пресечката в ляво малко нагоре.Качваш се по 1 стълби и си там

Amelly
02-02-2009, 19:22
Оза е ТОЧНО до на тъмно,качваш се по едни стлбички,и вътре продават тениски ,джунджурии,музика.

co0L_gIrL
02-02-2009, 19:42
В На Тъмно си е баш най- добре. Пробивала съм се в Русе в На Тъмно толкова пъти.. Човека пред теб вади НОВА игла от ПАКЕТЧЕ! Сменя си ръкавиците, маската, пред теб дезинфекцира всичко.. много сте зле! Не говорете наизуст!

FucKtheSyStem
02-02-2009, 19:46
В На Тъмно си е баш най- добре. Пробивала съм се в Русе в На Тъмно толкова пъти.. Човека пред теб вади НОВА игла от ПАКЕТЧЕ! Сменя си ръкавиците, маската, пред теб дезинфекцира всичко.. много сте зле! Не говорете наизуст!

Еми мн хуу си се пробивала в Русе,за там не знам.Аз говоря за Варна,за където и питат,казвал ми го е човек който познава и собствениците и тези които дупчат..същото важи и за татуировките там.

djudjulinkaa
02-03-2009, 13:21
Благодаря за отговорите...само някой ако може да ми обясни повечко за обичките..особенно от вътре.В смисъл кои са за предпочитане- криви или прави..?

505150
04-13-2009, 19:04
Дом Младсот - д-р Гочева...лекар е но се занимава изцяло с пиърс...
на мен ми пробива пъпа ( с упойка при това че мног ме беше страх), ана моя приятелка носа..а преди тов аи езика адски е доволна никакви проблеми,а и не взима скъпо.
Късмет с пробиването