PDA

View Full Version : Малко по-мил :(



insomnia79
02-01-2009, 17:18
Iskam da popitam kakva spored vas e pravilnata taktika v slu4aq:

S priqtelq (17) mi sme zaedno ve4e mesec i polovina . Predi tova go bqh karala da 4aka okolo dva meseca i toi uporito si me iska6e :-D i nakraq i pri men se poqviha 4uvstva .. ta toi e mn mil i mi e kazval 4e sum 1voto momi4e , koeto mu lipsva kogato ne sme zaedno , 4e me e sunuval mn puti i tn . No kato cqlo milite ne6ta koito mi kazva i vuob6te momentite v koito spodelq 4uvstavta si sa malko .. kazval mi e i 4e sum purvoto momi4e koeto 4uvstva tolkova blizko i 4e ako go zareja 6te mu e mn kofti .. <-- tezi priznaniq gi polu4ih sled kato bqh izvadila vsi4kite si komplekti 4engeli :razz: Znam 4e mn durji na men tova e sigurno .. no toi prosto ne pravi po4ti ni6to .. nqma gram romantika .. tuk tume nqkoq i dr me4ka ili celuvka v pove4e po skype .. na jivo si se durji dobre , no nikoga ne se e se6tal da mi podari rozi4ka ili nqkoe milo sms4e , za da mi pokaje 4e misli za men .. znam 4e sum specqlna za nego , no mn rqdko go use6tam ..

Ideqta mi e dali da ne go prenebregna i az malko .. da ne pokazvam 4uvstvata si .. do sega ne poznavam mom4e , koeto da ne se e pritesnilo ot nedost1pnostta .. i toi e su6tiq .. predi kogato ne go haresvah tolkova kak mi tur4e6e po zadnikaaa :D :D :D Znam 4e zvu4i glupavo no po dqvolite momi4e sum , a znaete ot kakvo imat nujda momi4etata .... :? :? :?


shadow4e
Заглавията трябва да са на кирилица

eHoT4e
02-01-2009, 17:42
Еми какво да ти кажа .. аз по принцип с който и да съм дори и да ми се свива всичко като го видя съм твърда и безразлична... по принцип аз съм тази която рядко показва че й пука за някой но поне не съм аз тази която омръзва на другите :) съвета ми е и не само към теб а и към другите: Никога не се показвайте изцяло.. бъдете загадъчни.. И недейте да се вързвате на всеки коплимент... тези неща които ти ги е казал и така нататък аз например на тях се смея и не крия че не им вярвам :) и те се нервят поради тая причина че не съм от лиглите които можеш да свалиш с тея глупости.. :) а и да не говорим колко се вплитат като почнеш да ги сечеш.. като ти каже примерно "имаш много красиви очи" изваждаш от някъде голям чифт самочувствие и цепиш "Знам" и съответно показваш че ти се бъзикаш а и че си приела думите му за бъзик ;) не е казано че тряа да ме послушаш де аз просто казвам мнение но не съм чувала хубави работи от приятелките ми които се лигонтят и постоянно свалят звезди на момчетата с които са :)

euph0ria
02-01-2009, 17:47
Хубавите неща стават бавно.Всяко нещо с времето си,а и може да не е такъв човек.Знам ли.Радвай се на това,което си имаш сега. :)

BaiToq
02-01-2009, 17:53
Еми какво да ти кажа .. аз по принцип с който и да съм дори и да ми се свива всичко като го видя съм твърда и безразлична... по принцип аз съм тази която рядко показва че й пука за някой но поне не съм аз тази която омръзва на другите :) съвета ми е и не само към теб а и към другите: Никога не се показвайте изцяло.. бъдете загадъчни.. И недейте да се вързвате на всеки коплимент... тези неща които ти ги е казал и така нататък аз например на тях се смея и не крия че не им вярвам :) и те се нервят поради тая причина че не съм от лиглите които можеш да свалиш с тея глупости.. :) а и да не говорим колко се вплитат като почнеш да ги сечеш.. като ти каже примерно "имаш много красиви очи" изваждаш от някъде голям чифт самочувствие и цепиш "Знам" и съответно показваш че ти се бъзикаш а и че си приела думите му за бъзик ;) не е казано че тряа да ме послушаш де аз просто казвам мнение но не съм чувала хубави работи от приятелките ми които се лигонтят и постоянно свалят звезди на момчетата с които са :)
Тва е голям ташак.
Един ден ще страдаш!
Дай ин хел!

Buhtaaa
02-01-2009, 18:05
Това с дърпането не го разбирам! Като го знаеш защо е да ти го показва важното е да го знаеш по какъв начин си го разбрала не толкова ;) всичко останало не струва ;)

Bu7cher
02-01-2009, 18:06
Кирилица моля :) - става дума за български форум.

tuzaro
02-01-2009, 18:08
че аз казвам на всяко момиче че ми липсва... и ква романтика искаш на 17 години, вечеря с рози ли?!? Само яко ебан, алкохол и наркотици.

insomnia79
02-01-2009, 18:10
emi hora kakva vruzka e tova ..vse az se interesuvam ot nego kakvo e pravil kude e bil toi ne me pita po4ti ni6to .. az se 4uvstvam neudovletovrena prosto .. ne se 4uvstvam specqlna .. ne me kara da se 4uvstvam hubava sladka ili sexy .. toi prosto ne moje ....

fc
02-01-2009, 18:10
Романтично е да ти прати сърчице по скайп?

insomnia79
02-01-2009, 18:12
че аз казвам на всяко момиче че ми липсва... и ква романтика искаш на 17 години, вечеря с рози ли?!? Само яко е***, алкохол и наркотици.


da no toi NE KAZVA na vsqko momi4e 4e mu lipsva .. znam go ot sqkvi izto4nici .. i ne iskam ve4erq s rozi , no edna rozi4ka bi svur6ila rabota da :?

porky
02-01-2009, 18:28
Ами явно това е неговия начин... Приеми го такъв какъвто е :)

rapitof
02-01-2009, 18:42
Еми сподели му ,че имаш нужда от повече внимание...от повече внимание и така..Според мен не се отдалечавай от него , за да покажеш , че нещо липсва..Така можеш само да загубиш... :) Успех

angelcheeee_93
02-01-2009, 18:50
И аз като теб обичам романтиката,но приятелят ми никога не се е сещал да ми подари цвете,макар че мн често сме си мечтали някоя вечер да останем сами двамата на свещи,да посипем леглото с рози и т.н но специално цветенце не ми е подарявал,а така ми се иска.А иначе за другото нямаме проблеми.Ти намекни му по някакъв начин или направо го питай:ти обичаш ли романтиката,защото аз мн и той може да се заинтересова от това,че ти я обичаш и да направи нещо по въпроса.Или пък си поговорете и кажи ,че искаш да си обръщате повече внимание един на друг.

GabisiTa
02-01-2009, 19:07
Сподели с него, че искаш повече внимание, нежност, романтика и т.н. :)

NaNa_SladuRana
02-01-2009, 19:59
Радвай се на прекараното врема,а не го прекарвай в търсене на грешки.
P.S. Живееш в България,пиши на кирилица