PDA

View Full Version : Заради едното ебане ли е всичко ?



ifkataAa
02-01-2009, 17:43
Проблема ми е следния: Имам си приятел, малко повече от месец, когото много обичам.До колкото ми е показвал до сега и той испитва същото към мен, но разбрах нещо и не знам какво да мисля.Преди няколко вечери към 12 вечерта, че много го обичам и т.н. В този момент той е играел diablo с още две момчета, едното от които ми е съученик и приятел.Казал е какво съм му писала и едно от другите момчета е казало " ае тя е хлътнала до уши.. много те харесва", на което той е отговорил " ае ще я е*а някой ден, ама не знам точно кой" Момчето от класа ми е останало безучасно, но ми каза всичко.Другото момче пък ми писа по скайп, че най-хубавият подарък за Св.Валентин ще е да пусна на гаджето ми.Сега разбирам, че приятеля ми иска да правим секс, но ми е трудно да го повярвам, защото никога не ми го е намеквал.Сега незнам дали той ходи с мен, защото ме обича или просто иска да му пусна, да се похвали на всички и да ме зареже.Обичам го страшно много и нямам представа какво да правя.Моля за съвети :(

marjesa
02-01-2009, 17:45
Ако си + 16 то е Нормално да правите секс :? ... Ако си под 16 разбирам що си пуснала темата :D

nicolepcd
02-01-2009, 17:46
Да ти имах любовта, зародила се след цяял месец ходене 8-) Ми има няколко варианта:
1. Излъгал те е тоя неговия приятел.
2. Гаджето ти е идиот и верно иска само да спи с теб.
3. Тримата са се наговорили да те правят на луда. :-o

silky92
02-01-2009, 17:48
Няма да е зле да си поговорите на тази тема , да видиш той какво мисли , не винаги трябва да слушаш кой какво казва . :)

elsy
02-01-2009, 17:48
Май-май е с теб, заради секса...

aka6a_vamp
02-01-2009, 17:49
Идеалната двойка:ходите един месец,ти много го обичаш,а той вече иска да те праска...якоо а

BaiToq
02-01-2009, 17:52
Естествено.

marjesa
02-01-2009, 17:53
Идеалната двойка:ходите един месец,ти много го обичаш,а той вече иска да те праска...якоо а
Абе миличка не е важно , колко време ходят .... Важното е да знае как да я предразположи и как да си го поиска

aka6a_vamp
02-01-2009, 17:56
^Миличка,от огромно значение е колко време ходят!Да не забравим и възрастта...за един месец не можеш да обикнеш някого!

Push7heTemp0
02-01-2009, 17:57
ае кво го храните всичките бре...
никой нормален мъж не може да стои дълго на сухо ... нормално е :О

сега ако сте на 12 години лапета, друг въпрос...

marjesa
02-01-2009, 17:58
За едим месец можеш да заобичаш някого ... дори да легнеш с него ... А както изразих в първото мнение явно девойчето е под 16 .

SoAfraid
02-01-2009, 17:59
Идеалната двойка:ходите един месец,ти много го обичаш,а той вече иска да те праска...якоо а

Най-оптимистичното мнение.

П.С. По темата: Едва ли е мислил какво говори докато играе диабло. Защото аз тогава не мога да мисля нищо. Изчакай не му пускай и времето ще си покаже дали връзката ви е двустранна или той просто иска да те "праска".

term0t0
02-01-2009, 18:00
Идеалната двойка:ходите един месец,ти много го обичаш,а той вече иска да те праска...якоо аТози е пич.. 8-)

Buhtaaa
02-01-2009, 18:02
АЗ много искам да правя секс на 14 ама няма с кой хах за това не си изпускай шанса може да няма следващ ;) :grin: :grin: :grin: :grin:

aka6a_vamp
02-01-2009, 18:04
За едим месец можеш да заобичаш някого ... дори да легнеш с него ... А както изразих в първото мнение явно девойчето е под 16 .
Ок,няма да споря,всеки е различен,но щом би легнала с някого след месец гаджалък...ами късмет ти пожелавам! :)

marjesa
02-01-2009, 18:04
^Миличка,от огромно значение е колко време ходят!Да не забравим и възрастта...за един месец не можеш да обикнеш някого!Така е!Любовта идва с времето...не може днес сте тръгнали и вече се обичате...!!!Ей за тва вече 'обичам те' е като как си?!Защото си го казват ей така с повод и без повод и то без да е истина!Тия от рода на 'лофкъм тее','бич тее','убицкъм тъ' и тем подобнии... :?
Обичам те са силни думи,които не можеш да казваш на всеки срещат...
Нормално .. В годините думите ОБИЧАМ ТЕ са се утвърдили , като "битови". По точно такива дето не значат нищо. Но пак твърдя , че може човек да се влюби за 30 дни !!

tuzaro
02-01-2009, 18:05
за мене няма ли такъв подарък за свети валентин :lol: :lol:

ivcheto0o
02-01-2009, 18:05
nedei vqrva kwo goworqt horata :? 6tom toi dosega ne e prwin nameci ... :? pak za seki slu4ai ako iska6 pogowori s nego :) a ti na kolko si godini ? toi na kolko e ? :? :)

sladur4etyYy
02-01-2009, 18:09
ае кво го храните всичките бре...
никой нормален мъж не може да стои дълго на сухо ... нормално е :О

сега ако сте на 12 години лапета, друг въпрос...

да, само дето не е нормално да говори така и то пред приятелите си. така един вид я унижава. ако държеше на нея, колкото казва, едва ли би го правил.
към авторката: единия вариант е просто да е искал да се направи на ''готин'' пред ония,но да си държи на теб, въпреки тва. другия е наистина да е само за е*ането с тебе. иди и направо го попитай ''наистина ли си казал еди кво си''. 100% ще се стъписа поне малко. гледай го какво ще ти отг. ако каже, че не е вярно, отиди при тоя му приятел, който ти го е казал, заедно с гаджето ти и пак ги питай дали не го е казал. и все пак, каквото и да направиш, не можеш да си 100% сиг в нищо, така че май ти остава само да се надяваш и ест да съдиш защо е с теб по другите му постъпки.

Inlofee
02-01-2009, 18:45
За едим месец можеш да заобичаш някого ... дори да легнеш с него ... А както изразих в първото мнение явно девойчето е под 16 .

за 1 месец ше заобичаш някого - точно никога :D заа лягането, виж ако си някоя ***** може и да легнеш :?

galenata
02-01-2009, 18:51
За едим месец можеш да заобичаш някого ... дори да легнеш с него ... А както изразих в първото мнение явно девойчето е под 16 .
Ок,няма да споря,всеки е различен,но щом би легнала с някого след месец гаджалък...ами късмет ти пожелавам! :)
Е не смятам,че трябва да ходя с някой половин година и тогава да му пусна..Когато му дойде времето тогава :]] Нищо лошо не виждам в това хората да си лягат,известно време след като се попознаят.Все пак секса е удоволствие,а не нещо страшно.

vesssiii
02-01-2009, 18:52
Абе аре бе ще ходи като някъв идиот и при 3мата по отделно да ги пита "Абе ти казал ли си тва?" :? Вкарай ги в един общ / или още по-добре ги събери навън / и разкажи какво са ти казали и ще видим тогава .. Дори навън е много по-добре щото в скайп може да си пишат и по някакъв начин да се наговорят как да излязат от ситуацията , а навън пред очите ти малко трудно ще се наговорят ..

Hilary_
02-01-2009, 18:53
Ами първо един месец е малко за ебане... второ незнам в случая дали приятелите ти или той те лъже...събираш ги сичките или един по един иии ги питаш...гледаш какво ще кажат... ии ако успееш да хванеш кой лъже ще е добре... :?

angelcheeee_93
02-01-2009, 18:57
абе говори с него и ако наистина мислиш ,че е вярно това че иска да те мине-веднага го заеби!АМАн от използвачи :?
не му се давай момиче,мисли с главата си!

sladur4etyYy
02-01-2009, 18:59
Абе аре бе ще ходи като някъв идиот и при 3мата по отделно да ги пита "Абе ти казал ли си тва?" :? Вкарай ги в един общ / или още по-добре ги събери навън / и разкажи какво са ти казали и ще видим тогава .. Дори навън е много по-добре щото в скайп може да си пишат и по някакъв начин да се наговорят как да излязат от ситуацията , а навън пред очите ти малко трудно ще се наговорят ..

оф, нямах предвид да ходи по отделно и при 3-мата, а първо да иде при гаджето си и директно да го пита, а ако той отрече да е казвал нещо, да иде заедно с него при другото момче и да накара гаджето си пред другото момче да отрече. един вид да си притисне гаджето в ъгъла и да няма как да се измъкне хах.

vesssiii
02-01-2009, 19:02
аа сри не разбрах :) амаа да и тва е добра идея .. като го притисне да видим тогава кой лъже и кой не .. То пък , ако е вярно ше е бахти глупака :?

ThePainIsReaL
02-01-2009, 19:03
Защо да не може да обичаш някого на първия месец.. може. И не говоря за пеперудките в стомаха и за хубавото настроение.

Аз бях луда по приятеля си още на втората седмица. И не съм спирала да съм оттогава. Просто с времето любовта ми стана разумна, тя се "доошлайфа", придоби зряла форма. Но винаги е била много силна, повече от привличане и наивност. И пак бях готова на всичко.


Съдба..

А колкото до момичето, ако съученикът ти не те лъже, преосмисли позицията си. Поговори с момчето, и прецени. Ти го познаваш най-добре, но не бъди наивна да му се пуснеш, за да с него.

GabisiTa
02-01-2009, 19:05
Изчакай малко, не прави още секс с него. Говорете по темата, разбери какво мисли и сама ще си отговориш на въпроса :)

angelcheeee_93
02-01-2009, 19:11
бахси кат са замисля ние сме 2 години заедно и не сме правили секс,а при теб още на 1-вия месец става въпрос за това :? :shock: :?

sladur4etyYy
02-01-2009, 19:12
бахси кат са замисля ние сме 2 години заедно и не сме правили секс,а при теб още на 1-вия месец става въпрос за това :? :shock: :?

уоу! 2 години? на колко е гаджето ти?

Q
02-01-2009, 19:49
говори с него

Ou7taControL
02-02-2009, 05:04
gowori s nego pitai go dali e taka naistina..

smeshnik
02-02-2009, 05:28
бахси кат са замисля ние сме 2 години заедно и не сме правили секс,а при теб още на 1-вия месец става въпрос за това :? :shock: :?

уоу! 2 години? на колко е гаджето ти?

12

balu4ka
02-02-2009, 20:37
Пха голяма любов.Той иска те праска ,а пък ти...си явно твърде глупава.Обичала го тя..явно не разграничаваш привличането от любовта.... :?

cinderella_gugutka
02-03-2009, 07:24
еми 4есно казано някои мом4ета говорят много гадни работи пред приятелите си,но само за да се правят на голямата работа.няма как да знаеш със сигурност какво 4увства-само с времето можеш да разбереш.успех :-)

pussycat_dolls15
02-03-2009, 08:21
Поговорете си и се оточнете. :-D

ifkataAa
02-03-2009, 11:49
Реших да пиша, за да споделя как се развиха събитията .. Вчера се държах доста дистанцирано към него и той споделил с една приятелка, че мисли, че имам друг.Реших да опровергая думите му.Отидох и го попитах защо ходи с мен.Малко тъпо, но не исках да издавам момчето, което ми каза, че има вероятност гаджето ми да ходи с мен заради едното ебане.Като чу това той започна да задава въпроси, зашо съм питала и за какво можело да ходят двама човека.Попита дали някой не ми е казал нещо, та затова се държа така.Споделих, че са ми казали някой неща, но няма да кажа нито какви, нито кой ми ги е казал.Той замина ядосан и петия час дойде в кабинета по химия, понеже имах химия.Нещата се получиха много зле.Незнам от къде беше разбрал, че съученика ми е казал всичко това, но ...Целия му клас се исипа в стаята и всичките крвсъци бяха последвани от жесток побой.Беше гледка, която бях непосилна да гледам. Последните думи, които се чуха преди да се блъсне вратата бяха "И мисли, когато говориш, да не ти се случи нещо по-лошо" Направо бях потресена.След часа гаджето ми каза, че въпросния съученик ме "харесвал" и затова говорил така.Искал да ни раздели.Почувствах се ужасно, защото момчето изяде много бой, а не се разбра, дали е излъгал или просто от грешни източници е разбрал това.А в информацията, която ми беше казал нямаше нищо вярно ..

myNameIsImmortal
02-03-2009, 12:11
Така става, когато се разнася информация.. свитетел съм на нещо подобно - 1 път решихме да пуснем някакъв слух които след 3-4 часа беше разнесен навсякъде и беше се променил над 10 пъти...
Затова когато не видиш и не чуеш нещо с очите и ушите си никога не го казвай..
А относно ако ти е "приятел" и те е харесвал е можел просто да каже..
:?

mon4eto
02-03-2009, 12:12
Purvo edva li go obi4a6 ... se pak hodite edin mesec :-o No karai ti si znae6 ... normalno e da iska da spi s teb ako ti nego iska6 mu go kaji napravo ... ako te zareje zna4i ne te zaslujava :?

ifkataAa
02-03-2009, 12:18
Казвам за стотен път, че ходим от месец, но имам чувства към него от година.

deFakto
02-03-2009, 18:24
Да ти имах любовта, зародила се след цяял месец ходене 8-) Ми има няколко варианта:
1. Излъгал те е тоя неговия приятел.
2. Гаджето ти е идиот и верно иска само да спи с теб.
3. Тримата са се наговорили да те правят на луда. :-o Да бе а ти мязаш на тази от снимката ...наркомани

slun4ice_90
02-04-2009, 14:38
Направил се е на тешкар пред другите... :-o Не се ли замисли?..

suantito
02-04-2009, 15:52
Не само може и някой сФирка.. :grin: :D :-D

b3byl1nka
02-04-2009, 18:45
Идеалната двойка:ходите един месец,ти много го обичаш,а той вече иска да те праска...якоо а

mitkom89
02-04-2009, 21:39
Обичам те са силни думи,които не можеш да казваш на всеки срещат...[/i]

Кое им е силното на тези думи не можах да разбера ?!? Да не е призовават духове или някакви такива работи? Думи като думи, дори това са едни от най-често използваните думи... Подобни на гладен съм, жаден съм и други от рода :D Колкото за ситуацията, явно приятелят ти е доста странен и има някаква вина / щом е скочил да бие свой приятел /. Замисляла ли си се просто да не му пуснеш на 14-ти и това да е ?!? Извини му се с някаква глупава причина и това е :D Също така, това че си му казала всички тея работи не е от най-умните решения... можеше просто както си говорите да вметнеш темата за секса и какво мисли той по този въпрос... някакви такива неща. А ако найстина имаш чувства към него не разбирам къде е проблема да си легнеш с него ?!? Защото не мисля че ако му хареса ще те скъса, напротив. Това дори може да помогне на връзката ви!!!

ПС. А това за единия месец мога да ви кажа само ХАХАХАХА... Хората спят заедно на втората си среща, вие ми говорите за 1 месец... Стегнете се малко! И това че има момичета, които са по-отворени към света не значи че трябва да им лепкате етикети "ку*ви" и такива... то щото им е лошо на тях, за това само вие ревете тук... ами той ме заряза след 2 месеца, не казвам че всичко е секс, но е много трудно без такъв!

heroine
02-04-2009, 21:52
що не мога и аз за 1 месец да обикна някой :-o

fc
02-04-2009, 22:41
Хахаха в Diablo има логове кой какво е казал... Може там да се провери :)