PDA

View Full Version : Голяма или по-малка вероятност има?



Soy_tu_mujer
02-01-2009, 18:27
Здравейте. Извинявам се, ако има още една такава тема, но не успях да намеря.
Та кога има най-малка вероятност да се забременее? Един ден след цикъла по-малка ли е вероятността? Ясно е, че винаги има....просто силно се интересувам в момента.
Е.. какво мислите :)

Извинявам се и за безинтересната тема. Просто искам да знам първият ден след цикъла дали вероятността е голяма или по-малка от обикновено, защото съм чувала, че е малка вероятността.

П.С: Мерси за коментарите (ако има такива) :)

SiSsKkAa
02-01-2009, 18:29
винаги ама винаги можеш да забременееш няма ден преди ден след.не си прави експерименти

angelcheeee_93
02-01-2009, 18:31
Не съм правила секс но Пък и според мен не би било приятно да го правиш по време на цикъл.
Най-добре си ползвайте предпазни мерки,друг начин няма! :)

Soy_tu_mujer
02-01-2009, 18:33
Не съм си правила експерименти. С презерватив бяхме. Просто накрая стана малко обърквация и за всеки случай питам. След няколко дни и тест ще направя за всеки случай.

RAWRRR
02-01-2009, 18:34
По-малка е вероятността след цикъл,най-висока е 2 седмици след кървенето.

SiSsKkAa
02-01-2009, 18:35
теста ще отчете след повече от "няколко" дни какво по точно стана?

angelcheeee_93
02-01-2009, 18:39
най-добре кажи какво точно е станало,за да се опитаме поне мъничко да ти помогнем с нещо...

Soy_tu_mujer
02-01-2009, 18:58
еми объркано се получи... как да разкажа...
просто аз за всеки случай го карам да го извади преди да свърши (въпреки че пак сме с кондом) и точно накрая стана така, че докато го вадеше бързо е запрял с пръст презерватива и се изхлузил просто,заставайки точно на върха му ... И накрая ми каза, че се е притеснил,защото много бързо е станало всичко, но после като се замислил каза, че го е направил извън мен. разказа ми горе-долу така се е получило. А дори беше тъмно и не разбрахме много добре, поне аз.
И доста голяма паника съм и се притесних. След повече от седмица се прави теста, нали така?
Незнам как по друг начин да разкажа.... доста тъпо:)

cingizkhan
02-01-2009, 19:06
бау бау

angelcheeee_93
02-01-2009, 19:07
еми объркано се получи... как да разкажа...
просто аз за всеки случай го карам да го извади преди да свърши (въпреки че пак сме с кондом) и точно накрая стана така, че докато го вадеше бързо е запрял с пръст презерватива и се изхлузил просто,заставайки точно на върха му ... И накрая ми каза, че се е притеснил,защото много бързо е станало всичко, но после като се замислил каза, че го е направил извън мен. разказа ми горе-долу така се е получило. А дори беше тъмно и не разбрахме много добре, поне аз.
И доста голяма паника съм и се притесних. След повече от седмица се прави теста, нали така?
Незнам как по друг начин да разкажа.... доста тъпо:)

ако не е свършил в теб,няма от какво да се притесняваш.
Тест мисля,че се прави седмица след секса,но ще е добре да вземеш теста за да си сигурна.

SoFarSoG00d
02-01-2009, 19:53
Винаги има вероятност,дори и по време на цикъл.

Pagan_man
02-01-2009, 20:27
Най-голяма е вероятността преди и когато си в овулация, след нея шанса намалява, но пак има риск.

Yallama
02-01-2009, 20:44
малка..

x3eme
02-01-2009, 20:45
вероятност винаги има
не разчитай на такива неща като овулация и тем подобни
винаги може,макар да е минимална

Hysteric_Bitch
02-02-2009, 00:29
Получих кръвоизлив заради хапчетата за следващтият ден (2 дена след като ми беше минал мензисъ), когато отидох на лекар сестрата ми каза, че е невъзможно да забременееш веднага след цикълъ.

LoveIsHate
02-02-2009, 10:29
И аз имам малко въпросче по тази тема... ако правиш секс с презерватив за да си още по сигурен може ли да глътнеш хапче или е излишно?

SiSsKkAa
02-02-2009, 10:32
абе стига сте пили тея хапчета като хапчета за глава.за кво ти е да пиеш хапче като си била с шрезерватив ,кото ти носи 98% сигурност.хапчетата се пият в краен случай,ако се е изпразнил в тебе

mirmark
02-02-2009, 12:40
И аз имам малко въпросче по тази тема... ако правиш секс с презерватив за да си още по сигурен може ли да глътнеш хапче или е излишно?

За какво хапче става въпрос? За Ескапел или за другите дето се вземат всеки ден?
Не е необходимо нито едните нито другите да ги вземаш.