PDA

View Full Version : приятелството между мъж и жена



PiNk_GiRl
02-01-2009, 19:50
Здравейте!Имам нужда да споделя с някого-опитвам се да свикна с мисълта че гаджето ми има едно момиче което му е най-добра приятелка.Двамата отдавна се познават и още преди да се познавам с него всички от класа ми ,включително и аз ,си мислехме че ходят,но когато един ден се запознах и с двамата разбрах че просто са приятели..но проблема ми е че понякога започват да се базикат нарочно да ме дразнят..прегръщат се..и това ме дразни..Дори когато излезем на дискотека и той танцува с нея-това ме влудява.Много проблеми имахме отначало докато свикна..сега уж свикнах,но когато ходи в тях просто ей така да я види и нещо в стомаха ми като че ли се преобръща..Това момиче ми е казвало че обича гаджето ми като брат,защото толкова неща са правели заедно,но на мен ми става някак кофти като ми каже-"аз много го обичам,но нали знаеш-като приятел".Много пъти са ми казвали че нищо не може да има между тях и че се познават толкова отдавна че ако са искали да има нещо между тях до сега да е станало...Добре,съгласих се,но преди 5 мин. прочетох една статия-ето откас:
... Както много често става в живота, приятелството между мъж и жената често завършва с любов.
И тази любов е по-силна от онази, която възниква заради обикновената влюбеност: вие вече добре се познавате и сте наистина близки. Така че, ако изведнъж видите в него “мъжа на живото си”, не му мислете дълго.

Много ми хареса какво каза един мой познат преди да се ожени:
“Да ТЯ фантастично готви и сексът между нас е страхотен, но това мога да го правя и с всяка друга жена.
Защо избрах точно НЕЯ?
Защото така както ме разбира ТЯ, никой никога не ме е разбирал...”...

Като го прочетох това и отново се появи странното чувство от переди..Не мога да го опиша с думи..А аз толкова обичам приятеля си че не бих си представила живота без него.Моля ако някой има подобен проблем да сподели..

Hilary_
02-01-2009, 20:02
Подобен нямам... но иначе това е доста често срещано... :? Повечето пъти причините са... двамата са ходили преди и сега са решили да останат просто приятели (почти винаги има повторно гаджосване... ) ... една от страните има чувства към другия...или просто приятели което е много много рядко срещано при такива отношения каквито ти описваш... :? Наистина е много кофти и освен да говориш с него друго не виждам...може да се ядоса но трябва да знаеш... ако искаш даже говори и с "приятелката му" ... разясни си нещата стискам палци да не се окажат лудо влюбени... :( Късмет! :smt003

PiNk_GiRl
02-01-2009, 20:13
Подобен нямам... но иначе това е доста често срещано... :? Повечето пъти причините са... двамата са ходили преди и сега са решили да останат просто приятели (почти винаги има повторно гаджосване... ) ... една от страните има чувства към другия...или просто приятели което е много много рядко срещано при такива отношения каквито ти описваш... :? Наистина е много кофти и освен да говориш с него друго не виждам...може да се ядоса но трябва да знаеш... ако искаш даже говори и с "приятелката му" ... разясни си нещата стискам палци да не се окажат лудо влюбени... :( Късмет! :smt003

Много пъти съм говорила и с двамата,а те казват че се понават вече от 10 години и абсолютно нищо не може да има между тях.Това го рабрах..но някак не мога да понеса като почнат ей така да се прегръщат и да ме дразнят .. т.е. долу-горе бях се смирила с това,но като почнах да чета тия статии за приятелствата между мъжа и жената и съарите чувства пак се върнаха :-k

sladur4etyYy
02-01-2009, 20:15
аз не разбрах, те се прегръщат нарочно, за да те дразнят или просто защото така са си свикнали?

PiNk_GiRl
02-01-2009, 20:21
Повечето пъти за да ме дразнят,защото знаят че се дразня от това.

Hilary_
02-01-2009, 20:23
Добре казала л иси им че това те дразни... :? Не може пък да е толкова трудно да спрат егати... :? Кажи им да спрат...не ти е приятно ии така... :?

sladur4etyYy
02-01-2009, 20:25
пффф колко умно от тяхна страна! що не вземеш сериозно да си поговориш с гаджето по тоя въпрос? как така знаят колко ти е неприятно и въпреки тва нарочно го правят?! те сиг, за да ти покажат, че се притесняваш излишно, ама все пак явно ти е неприятно. не са открили правилния подход :?

ivcheto0o
02-01-2009, 20:27
emi ne im obra6tai vnimanie :) az mislq 4e mwjdu tqh nqma ni6to 6tom se poznawat ot 10 godini :) pak ima mnogo priqtelstwa mejdu maj i jena :) poggowori s nego pak no po vnimatelno za6toto moje da re6i da prodalji da te drazni a i moje taka da si mu vdignala samo4ustwieto s tova 4e go revnuva6 :? a za6to i ti ne si nameri6 nai -dobar priqtel ;)

PiNk_GiRl
02-01-2009, 20:29
Казвала съм им го..Те не го правят постоянно..но нещо като се драчим и те веднага почват.Мога да дам пример:приятеля ми беше седнаг между двете ни и както си седи и си слага раката на моя крак..след това на нейния и вика:"Кой като мене с две" :-x Ауу тогава много гадно ми стана :x

Hilary_
02-01-2009, 20:39
Добре избягвай местата където е и тя... не излизайте с нея от къв зор ... :? Кажи м уче ти е по приятно да сте си само двамцата... а на тая и покажи по нашия си женски начин да не пипа чуждо... егати "приятелката просто" ... :? Винаги са ме дразнели както и да е... :?

Axe_vs_Sword
02-01-2009, 20:47
a za6to i ti ne si nameri6 nai -dobar priqtel ;)Ей така, от въздуха

Pagan_man
02-01-2009, 20:54
Според мен е много рядко срещано да има само приятелство (много добро) без да има чувства от едната страна.

scyLLa
02-01-2009, 20:54
Аз лично си мисля че приятелство между момче и момиче неможе да има освен, ако не се познават от малки и не са си най-добри приятели говоря за най-добри приятели, а не за някви дето се познават от 5 месеца и си мислят че са най-добри приятели те повечето хора са така познават се с някои от скоро ии вече супер точни това онова.Най-добрия приятел е от малък и според мен от негова страна не е само приятелство сега незнам тя как вижда нещата ....

Ou7taControL
02-02-2009, 03:21
edva li naro4no sa te drazneli.. no spored men trqbva da budesh muj, v smisal da si silna i da si izbiesh ot glavata tova 4e mejdu tqh moje da ima neshto, zashtoto ako e taka naistina toi sega nqmashe da e s teb a s neq.. i vse pak mu kaji 4e pred teb neiskash da se pregrushtat i taka natatuk, toi bi trqbvalo da go razbere... a ako ne go razbere togava i ti naprawi taka s nqkoi twoi priqtel i sigurno i toi shte se po4uvstva kakto ti sega.. i kato te popita kakwo stava mu kaji ..

SoAfraid
02-02-2009, 08:01
a za6to i ti ne si nameri6 nai -dobar priqtel ;)Ей така, от въздуха

Тва ми се стори яко хах.

По темата: Аз не вярвам в приятелството между мъжа и жената. Винаги има нещо повече. Защото ми се е случвало с момиче да ми казва, че сме най-добри приятели и после да тръгва да ме целува и на другия ден айди пак приятели. Невъзможно е, затова си вържи кучето на каишката.

Bellatrix
02-02-2009, 08:15
a za6to i ti ne si nameri6 nai -dobar priqtel ;)Ей така, от въздуха

Тва ми се стори яко хах.

По темата: Аз не вярвам в приятелството между мъжа и жената. Винаги има нещо повече. Защото ми се е случвало с момиче да ми казва, че сме най-добри приятели и после да тръгва да ме целува и на другия ден айди пак приятели. Невъзможно е, затова си вържи кучето на каишката.
+1. И на мен ми се е случвало. Не е гот.

cherubic
02-02-2009, 16:53
Мило, недей да тъжиш! :twisted: Сигурна съм, че са само приятели..но гадното е, че и сега моя най-добър приятел наистина ме обича. И аз него, разбира се, но не по неговия начин. Един път взех, че му се бях ядосала преди година и му казах: "Айде, бе, давай, целуни ме, нали това искаш!!??" ..тогава той ми отговори: "Нямаш представа колко искам, но така ще те загубя!" и тогава разбрах, че наистина държи на мен и ми е помагал във всеки един момент! Ако наистиан са като брат и сестра просто го помоли за повече уединение и си поговори с него на спокойствие..на разходка в парка, но не ти предлагам да е в някоя дискотека или бар :? .. Успех, сладичка :-D

Ivalinka
02-02-2009, 16:56
не вярвам в приятелството между мъж и жена, освен ако той не е гей ...
тогава е много силно дори

vesssiii
02-02-2009, 17:31
и аз не вярвам ..

impatient2
02-02-2009, 20:06
приятелството е на по-преден план поне за мен и за много друго хора...обаче ако съм ти на мястото такъв тупаник ша му светна и ша го зарежа...да ти ходи малко по гъза и да видиш как ша спре да ти погажда такиа номерца...

п.п.момче съм и знам кво ше подейства..ако искаш го направи :)

Axe_vs_Sword
02-02-2009, 20:10
Съществува бе... със сестрата се познаваме от много малки :smt008

moneycomeme
02-02-2009, 20:15
..spoko...trevojish se za gluposti,otpusni se....moq nai-dobyr priqtel prez celiq mi jvot e ot myjki pol,ni povqrvai NIKOGA ne sym gledala na nego kato na myj,a kato na brat e tochnata duma,taka che povqrvai na momicheto i spoko....;]]]

Geimara
02-02-2009, 20:48
Повярвай и това ще бъде най-голямата ти грешка,която ще разбереш късно !

ifkataAa
02-03-2009, 12:00
Според мен толкова силно приятелство между момче и момиче не може да има.Ако приятеля ми имаше толкова добра приятелка щях да се побъркам от ревност.Та аз го ревнувам дори от братовчедките му..ужас.В никакъв случай не го карай да избира между теб и нея, защото по вероятния отговор е НЕЯ. :)