PDA

View Full Version : Няма такъв подарък друг.



hndar
02-01-2009, 21:11
Здравеите просто искам да ви разкажа за изненадата която направихме тази вечер на едно момиче а вие да го оцените по стоиност.Нито искам някои да ме хвали нито нищо ,просто искам да споделя защото на мене ми харесва много.

Става въпрос за приятелката на наи-добрия ми приятел която днес има рожден ден.Та след дълго мислене как да я изненадаме (понеже тя е от София ) направихме следното.Преди тя да пристигне отидохме в 1 от топ заведенията в нашия град и запазихме маса с марков алкохол и натурални сокове.Та пристигна момичето и приятелят ми я предложи да се разходят по центъра.Тя прие и те тръгнаха след като стигнаха заведението за което говоря тои и предложи да влязат и да видят (ква е хавата) :) и когато влезнаха вътре ги чакаше предварително уговорената маса с бутилка алкохол , сокове и удобни потъващи дивани (уж случаино) :) , така до тук супер обаче ние решихме да не завършва така вечера и ето я и моята мисия :) Буквално преди минути аз нахлух у тях с 19 свещти ( на толкова години става момичето) и ги запалих в цялата стая (може да си представите обстановката ) като добавиме Winampa които върти Мадона Justify my love.mp3 след като подредих всичко и стаята беше меко казано romantic изхвърчах с 200км от тях защото моя френд дискретно ме стрелна че пристигат.Та тъкмо бях направил 50метра по улицата и през рамо видях таксито.Мисля че ще си прекарат доста романтично.

П.С Деиствието се развива преди минути.

Незнам обаче адски се накефих на нещата дето направихме още повече като знам колко много я обича.

:P

3oPuTy
02-01-2009, 21:27
Много сладко :P Евала за старанието ;)

b3byl1nka
02-01-2009, 21:51
Много сладко :P Евала за старанието ;)

:P браво

beb4yy
02-01-2009, 21:59
аплодисменти за двете момчета който направиха страхотна изненада и я споделиха с нас =D>

Adwokat
02-01-2009, 22:04
браво на вас :) много романтично

EarthShaker
02-02-2009, 11:16
готино :)

Valhala
02-02-2009, 11:28
=; \:D/ :smt038

w0sh
02-02-2009, 11:30
Еха.
Толкова ли искаш признание?
Е получи го.

Enough
02-02-2009, 11:43
Еха.
Толкова ли искаш признание?
Е получи го.

: ) : )

cherinka
02-02-2009, 13:22
Бива я изненадата.
Но някак си много повърхностна ми се вижда.
Но както и да е.
Благодаря, че сподели с нас. :)

KpucuTo0o92
02-02-2009, 13:32
Ех много е хубаво когато любимия човек ти направи някаква изненада :grin: сигурно много си е харесала подаръка :) Ох де да имаше и на мен кой да ми прави такива изненади :-D амам кой как се уреди 8-)

ifkataAa
02-02-2009, 13:38
Получило се е много яко, просто защото сте се подтрудили, за да го направите. :) Повечето момчета щяха да подарят нещо, за да излязат от ситуация, а с това, което приятеля и е направил за нея е показал колко много значи тя за него, което е наистина невероятно :P

DJEB
02-02-2009, 17:37
много хубаво :)

BaiToq
02-02-2009, 17:49
Самохвалството е лоша черта :grin:

hndar
02-03-2009, 19:51
Самохвалството е лоша черта :grin:

чети в първите редове .....

BaiToq
02-03-2009, 19:59
Самохвалството е лоша черта :grin:

чети в първите редове .....
Не мога 8-)
Това е нещо като:
Щях да ти кажа "педераст",
но се въздържах.

AFT
02-03-2009, 20:01
Искаш да оценим подаръка, но без да го хвалим или нещо подобно? Тоест се фукаш, но опитвайки се да изглеждаш скромен? Ъъ.. добре. о_O
Не е кой знае какво всъщност, нищо оригинално - изненада в тях и в някакво заведение. Браво за усилията все пак, някои хора и т'ва не правят.

MaLkaTa_LaDy
02-03-2009, 20:01
Хах браво, страхотна изненада.... :grin: :grin: :-) :-)

sh3_1s_7h3_0n3
02-03-2009, 20:07
Последна тийн романтика. ;/
Иначе идеята е добра. ;)

MoHuTo
02-03-2009, 20:39
Получило се е много яко, просто защото сте се подтрудили, за да го направите. :) Повечето момчета щяха да подарят нещо, за да излязат от ситуация, а с това, което приятеля и е направил за нея е показал колко много значи тя за него, което е наистина невероятно :P
+1 :)

hndar
02-03-2009, 21:06
Искаш да оценим подаръка, но без да го хвалим или нещо подобно? Тоест се фукаш, но опитвайки се да изглеждаш скромен? Ъъ.. добре. о_O
Не е кой знае какво всъщност, нищо оригинално - изненада в тях и в някакво заведение. Браво за усилията все пак, някои хора и т'ва не правят.
Нямам никакво намерение да се фукам ,наи-малко пък пред вас хора стоящи на стотици километри от мене и хора които дори не познавам.
Каква ми е ползата да се хваля пред вас.

За тези които мисля че не е нищо особено ще кажа ОК всеки има право на мнение.

Но ако ти си правил/правили са ти нещо такова наистина ще се зарадвам защото една ОГРОМНА част от момчетата не се сещат и
1 цвете да подарят.


~ aide sys zdrave ~

hndar
02-03-2009, 21:06
Искаш да оценим подаръка, но без да го хвалим или нещо подобно? Тоест се фукаш, но опитвайки се да изглеждаш скромен? Ъъ.. добре. о_O
Не е кой знае какво всъщност, нищо оригинално - изненада в тях и в някакво заведение. Браво за усилията все пак, някои хора и т'ва не правят.
Нямам никакво намерение да се фукам ,наи-малко пък пред вас хора стоящи на стотици километри от мене и хора които дори не познавам.
Каква ми е ползата да се хваля пред вас.

За тези които мисля че не е нищо особено ще кажа ОК всеки има право на мнение.

Но ако ти си правил/правили са ти нещо такова наистина ще се зарадвам защото една ОГРОМНА част от момчетата не се сещат и
1 цвете да подарят.


~ aide sys zdrave ~

sh3_1s_7h3_0n3
02-03-2009, 22:25
За тези които мисля че не е нищо особено ще кажа ОК всеки има право на мнение.

Но ако ти си правил/правили са ти нещо такова наистина ще се зарадвам защото една ОГРОМНА част от момчетата не се сещат и
1 цвете да подарят.




Това е така. Затова е и похвално. В крайна сметка колко момчета се сещат да бъдат 'романтични', да бъдат мили или изобщо да измислят, че и да се подготвят за своето момиче. От тези, които аз познавам - единици. ;) Правят се все на мъжкари, колко лигаво било, глупаво и т.н, а просто ги е срам да покажат емоционалната си страна. :)
Идиотия. ;)
Разбирам, че не се фукаш, въпреки че на пръв поглед така изглежда. Просто се радваш за това, което си/сте направил/и и че момичето на най-добрия ти приятел ще се зарадва. :) Малко хора биха се зарадвали толкова много на нещо, което би зарадвало и приятелите му. С цялото това лицемерие покрай нас... наистина е похвална цялата тая история. ;)

x3eme
02-03-2009, 22:27
баси яката изненада обаче....супер сте го измислили

hndar
02-03-2009, 22:31
За тези които мисля че не е нищо особено ще кажа ОК всеки има право на мнение.

Но ако ти си правил/правили са ти нещо такова наистина ще се зарадвам защото една ОГРОМНА част от момчетата не се сещат и
1 цвете да подарят.




Това е така. Затова е и похвално. В крайна сметка колко момчета се сещат да бъдат 'романтични', да бъдат мили или изобщо да измислят, че и да се подготвят за своето момиче. От тези, които аз познавам - единици. ;) Правят се все на мъжкари, колко лигаво било, глупаво и т.н, а просто ги е срам да покажат емоционалната си страна. :)
Идиотия. ;)
Разбирам, че не се фукаш, въпреки че на пръв поглед така изглежда. Просто се радваш за това, което си/сте направил/и и че момичето на най-добрия ти приятел ще се зарадва. :) Малко хора биха се зарадвали толкова много на нещо, което би зарадвало и приятелите му. С цялото това лицемерие покрай нас... наистина е похвална цялата тая история. ;)

радвам се че си ме разбрал

x3eme
02-03-2009, 22:33
^^не е по темата но само да вметна че what3ver
е момиче а не момче 8-)

hndar
02-03-2009, 22:36
^^не е по темата но само да вметна че what3ver
е момиче а не момче 8-)

не знаех извинявам се нов съм не ви познавам :)

Blab
02-03-2009, 22:36
kinda cliche,
но най-различни хора.
добър приятел си, след като умееш да се радваш на чуждото щастие;)
евалА

DonnerWetter
02-03-2009, 22:39
Абе сори, ама това с заведението, алкохола и соковете ми се струва тъпо.Идеята с свещите не е лоша, но не трябваше ли момчето й да си я изпълни? :)

hndar
02-03-2009, 22:48
Абе сори, ама това с заведението, алкохола и соковете ми се струва тъпо.Идеята с свещите не е лоша, но не трябваше ли момчето й да си я изпълни? :)

Как да ги запали тои като беше с нея а преди това тя беше у тях.
Пък и на нея никои не и е разкривал кои ги е палил.

Аз се радвам че моят приятел е щастлив с нея ,а аз
много трудно допускам някои в сърцето си ,но допусна
ли го това е за цял живот .. така че не виждам нищо лошо
в това ,че съм му помогнал.

Абе вече е без значение .... кво сме праили и как сме праила важното е
че изненада беше приятна за нея и сичко стана по план.
Естествено че има и много по големи изненади и романтични работи
ама тва можем да направим това правиме.

sh3_1s_7h3_0n3
02-03-2009, 23:03
Тиии си момИче? :-o :)

hndar
02-03-2009, 23:06
Тиии си момИче? :-o :)

Мне момче съм :)

Pliok0019
02-04-2009, 07:33
Добре.