PDA

View Full Version : Обърканост или депресия след вземане на наркотици



evilkid2
02-01-2009, 23:24
Здравейте! Надявам се с тази тема тук да ми помогнете.
Историята е следната:
Тази година се запознах със страшно много хора (около 35). Работата стана, че нашите ги няма и всяка вечер една част от хората са у нас. До сега не бях употребявал наркотици, освен трева, но и това стана. Няма да изброявам колко цигари трева съм изпушил с тях. Амфетите ги пробвах - отначало 3 ленти. Разбрах, че не ми действат, може би защото имам артериална хипертония (болест на сърцето) и не разбрах ефекта т.е. скучни са ми, защото не ми правят нищо. Но преди 2 дни се събрахме около 25 човека и цяла нощ бяхме у нас. Интересни ми бяха тези хапчета (екстази), понеже видях един човек, който беше взел 4 и си мислих, че се лигави. Той ми беше дал една детелина, но ме беше страх сам, за това я натрошихме заедно с амфет за 2-ма човека. Това нещо не се смъркаше, много болеше. Изпих останалия прах през устата и след около 2 минути повърнах и не ме хвана. Но преди 2 дни ми се очерта ново хапче и реших да го пробвам - с надеждата да видя ефекта. Тук искам да уточня, че не съм някой наркоман, просто исках да видя ефектите от всеки наркотик, а не да друсам постоянно. Беше следобед, изпих хапчето и бях с един приятел. 40 минути след като го изпих, както си танцувах и изведнъж нещо странно усетих, взе да ми се върти, да се потя, да ми се гади, да дишам тежко и да пресъхвам. Момчето ме заведе на тишина и на климатик на хладно да се поуспокоя. Държа ме 1-2 часа след това, но си почивах и отмина. Колкото и да ми е било зле, първия път наистина си остава незабравим. 7 часа по-късно с тъга си мислих за ефекта, който беше поразяващ, сякаш не съм аз. Но стига подробности. Вечерта като дойдоха пак вече издивях. Исках отново и отново и се уплаших, че съм се пристрастил след първия път. Хапчето е на хероинова основа. На следващия ден си поисках още едно, с уговорката, че като дойдат другите хапчета няма да ми дава, ами сега да ми даде. Изпих го и не усетих нищо. Като започнаха да идват точно да си влезна вкъщи пак и ме цапна жестоко. Започнах да прегръщам всички наред и да си приказвам с всеки все едно сме гаджета. Но както и да е. Около 4 сутрина вече бях взел 4 или 5 ленти амфетамин, освен хапчето. Накрая като си тръгваха почистихме и останахме 3-ма. Вече беше сутрин и решихме да свием последната трева. Беше халюцигенна. Представях си разни неща 2-3 часа и като си тръгнаха легнах и заспах. Станах вечерта, дойдоха само 7 човека, но си ги изпратих около 2 през нощта. От тук нататък реших повече да не ги събирам и без наркотици. Легнах си. И тук идва момента за който говоря. Събуждам се и всичко ми е объркано. В момента имам чувството, че някой е умрял. Пълна тишина и пустош е. Преди малко ходих до магазина с надеждата чистият въздух да ме оправи. Да ама не. Имам чувството, че някой друг човек е в мен, и моите мисли за заключени. В момента съм в затвор, много ми е тежко и кофти. Някой е починал или така ми се струва. В душата ми е пустош, незнам къде съм. Може би изпитвам депресия за пръв път, или може да е нещо друго. Нямам си и на идея, но ми е много странно и кофти. Сам съм си виновен, обаче съм опитал и знам какво е. Та незнам коя от всичките дроги ми го е причинила, но искам да се оправя. И понеже в този форум винаги има хора, които са будни - надявам се за помощ. Някой да знае как мога да се оправя или колко време ще продължи това? Вече пих кафе и в момента пия енергийна напитка. Нямам намерения да спя. Искам да се оправя, защото това е някой друг човек затворен в мен и нямам право на глас. Не извършвам действията аз, а тялото ми. Искам да се самоубия. Някой ме преследваше по улицата преди малко. Моля ви помогнете. Благодаря, ако сте го изчели.

k1ana
02-03-2009, 15:57
bate ti si predrusal i si super golqm tapanar 4esno ni6to li4no si4ki narkomani sa tapanari a ti nemoje da ne zna6e do kade vodat narkoticite do ni6to to e taka si4ki narkomani se 4uvstvat kato tebe da si be6e pu6il trevata mani gi tiq laina i az pu6a treva i si mi e super po veselo otkolkoto s tiq anfeti i tem podobni se prai6 na tapanar i se 4uvstva6 parcal bi trq lo da ti mine do den ne sam mnogo sigoren

BqlaLiniq
02-03-2009, 17:10
Някой да знае как мога да се оправя или колко време ще продължи това? Вече пих кафе и в момента пия енергийна напитка. Нямам намерения да спя. Искам да се оправя, защото това е някой друг човек затворен в мен и нямам право на глас. Не извършвам действията аз, а тялото ми. Искам да се самоубия. Някой ме преследваше по улицата преди малко. Моля ви помогнете. Благодаря, ако сте го изчели.
Ще се оправиш до 2-3 дена всичко ще отмине...тва му е лошото на амфета, че после се чувстваш кофти.
Е добре предполага се, че 1-2 дена не си спал...моя съвет е спри с тия енергийни напитки и вземи поспи малко..
Ахаха тука си се вкарал в якия филм..не извършваш действията ти, а тялото ти.. :D Ама си в яка депресия щом и за самоубийство говориш...тва не става само с опитване ;)
Това с преследването..въобразяваш си, просто си яко нашмъркан и си мислиш, че някой те следи при всички е така...само недей се обръща назад и се оглежда, че става подозрително :D

chelsea
02-03-2009, 17:34
параноята, кака, е опасно нещо.
пий повече вода, наспи се едно хубаво и ги заеби тия лайна.

hottie
02-03-2009, 17:57
пий много вода и спи !

evilkid2
02-03-2009, 19:52
Благодаря ви за помощта. Значи след като писах следващия ден не ми беше наред. Спах, спах.. пак не се оправих. Вечерта изпуших една трева и си бях яко засмян и не ми пукаше за нищо. Днес ми беше много добре, без депресии и страхове, но преди малко пак ме хванаха гаднотиите. Всички наркотици съм ги спрял, понеже не искам да ставам наркоман. Сега съм мега яко депресиран, просто защото:
1. Нямам семейство
2. Нямам пари
3. Нямам храна
4. Нямам приятели
5. Няма никой до мен в момента
6. Искам да се самоубия все повече
Много брутално гадно се чувствам и незнам просто какво да правя. Смятам утре (ако съм жив) пак да се напуша, за да ми се оправи. Просто си нямам идея за напред, надявам се не са ми толкова чести депресиите за в бъдеще и да отмине гадния ефект съвсем скоро.

evilkid2
02-04-2009, 00:26
Определено нямаше с кого да споделя в този момент. В крайна сметка реших да не посягам над живота си и си пуснах една комедия. Позабавлявах се и сега ми е добре, но до кога...

dimitar_ak
02-04-2009, 11:42
A много ли е трудно изобщо да не се друсате. По 40-50гр. домашна гроздова за вечеря или 1 бира е предостатъчно.

evilkid2
02-04-2009, 14:31
A много ли е трудно изобщо да не се друсате. По 40-50гр. домашна гроздова за вечеря или 1 бира е предостатъчно.
Благодаря, но не пия. :)

BqlaLiniq
02-04-2009, 17:39
A много ли е трудно изобщо да не се друсате. По 40-50гр. домашна гроздова за вечеря или 1 бира е предостатъчно.
А много ли е трудно изобщо да не пиеш?
Смело може да се твърди, че алкохола е в пъти по вреден от леките наркотици...

UFOs
02-04-2009, 18:39
Всички наркотици съм ги спрял, понеже не искам да ставам наркоман.

Ще станеш!Или смея да твърдя,ти вече си наркоман!

batkodoki
02-04-2009, 23:40
Здравейте! Надявам се с тази тема тук да ми помогнете.
Историята е следната:
Тази година се запознах със страшно много хора (около 35). Работата стана, че нашите ги няма и всяка вечер една част от хората са у нас. До сега не бях употребявал наркотици, освен трева, но и това стана. Няма да изброявам колко цигари трева съм изпушил с тях. Амфетите ги пробвах - отначало 3 ленти. Разбрах, че не ми действат, може би защото имам артериална хипертония (болест на сърцето) и не разбрах ефекта т.е. скучни са ми, защото не ми правят нищо. Но преди 2 дни се събрахме около 25 човека и цяла нощ бяхме у нас. Интересни ми бяха тези хапчета (екстази), понеже видях един човек, който беше взел 4 и си мислих, че се лигави. Той ми беше дал една детелина, но ме беше страх сам, за това я натрошихме заедно с амфет за 2-ма човека. Това нещо не се смъркаше, много болеше. Изпих останалия прах през устата и след около 2 минути повърнах и не ме хвана. Но преди 2 дни ми се очерта ново хапче и реших да го пробвам - с надеждата да видя ефекта. Тук искам да уточня, че не съм някой наркоман, просто исках да видя ефектите от всеки наркотик, а не да друсам постоянно. Беше следобед, изпих хапчето и бях с един приятел. 40 минути след като го изпих, както си танцувах и изведнъж нещо странно усетих, взе да ми се върти, да се потя, да ми се гади, да дишам тежко и да пресъхвам. Момчето ме заведе на тишина и на климатик на хладно да се поуспокоя. Държа ме 1-2 часа след това, но си почивах и отмина. Колкото и да ми е било зле, първия път наистина си остава незабравим. 7 часа по-късно с тъга си мислих за ефекта, който беше поразяващ, сякаш не съм аз. Но стига подробности. Вечерта като дойдоха пак вече издивях. Исках отново и отново и се уплаших, че съм се пристрастил след първия път. Хапчето е на хероинова основа. На следващия ден си поисках още едно, с уговорката, че като дойдат другите хапчета няма да ми дава, ами сега да ми даде. Изпих го и не усетих нищо. Като започнаха да идват точно да си влезна вкъщи пак и ме цапна жестоко. Започнах да прегръщам всички наред и да си приказвам с всеки все едно сме гаджета. Но както и да е. Около 4 сутрина вече бях взел 4 или 5 ленти амфетамин, освен хапчето. Накрая като си тръгваха почистихме и останахме 3-ма. Вече беше сутрин и решихме да свием последната трева. Беше халюцигенна. Представях си разни неща 2-3 часа и като си тръгнаха легнах и заспах. Станах вечерта, дойдоха само 7 човека, но си ги изпратих около 2 през нощта. От тук нататък реших повече да не ги събирам и без наркотици. Легнах си. И тук идва момента за който говоря. Събуждам се и всичко ми е объркано. В момента имам чувството, че някой е умрял. Пълна тишина и пустош е. Преди малко ходих до магазина с надеждата чистият въздух да ме оправи. Да ама не. Имам чувството, че някой друг човек е в мен, и моите мисли за заключени. В момента съм в затвор, много ми е тежко и кофти. Някой е починал или така ми се струва. В душата ми е пустош, незнам къде съм. Може би изпитвам депресия за пръв път, или може да е нещо друго. Нямам си и на идея, но ми е много странно и кофти. Сам съм си виновен, обаче съм опитал и знам какво е. Та незнам коя от всичките дроги ми го е причинила, но искам да се оправя. И понеже в този форум винаги има хора, които са будни - надявам се за помощ. Някой да знае как мога да се оправя или колко време ще продължи това? Вече пих кафе и в момента пия енергийна напитка. Нямам намерения да спя. Искам да се оправя, защото това е някой друг човек затворен в мен и нямам право на глас. Не извършвам действията аз, а тялото ми. Искам да се самоубия. Някой ме преследваше по улицата преди малко. Моля ви помогнете. Благодаря, ако сте го изчели.

майка Ви е музикален педагог?

баща ВИ - литератор?

BqlaLiniq
02-05-2009, 11:07
A много ли е трудно изобщо да не се друсате. По 40-50гр. домашна гроздова за вечеря или 1 бира е предостатъчно.
А много ли е трудно изобщо да не пиеш?
Смело може да се твърди, че алкохола е в пъти по вреден от леките наркотици...

Какво имаш предвид под "леки наркотици" ????
Ако имаш предвид марихуаната си в дълбока грешка...от едно здраво напушване ми се е** майката,8 часа в спешното на системи лежах,след това ме налегна депресия а сега съм с диагноза "паническо разстройство". И всичко това от шибания масур...
И аз преди си мислех като тебе че тревата е безвредна...уви господ ми даде урок...
Еми брат като не знаеш кво да пушиш така става.
И сега определяш тревата с общ знаменател..Значи нали разбираш, че аз ако пия 2 НЕКАЧЕСТВЕНИ ВОДКИ ще ме боли главата супер много, но ако пия 2 качествени..
Сещаш се на къде бия..а и кой знае може друсана да си пушил.Пък може и ти да си дефектен..нали знаеш, че има алергии към всичко.

SiSsKkAa
02-05-2009, 11:07
Просто си изпаднал в депресия.Държи няколк дена,но се ччувстваш изоставен от всички и накрая е възможно да мислиш и за самоубийство.Моя съвет е излез с хора,които не са друсани поразходете се,пийнете кафенце,изиграй един билярд отдалечи се малко от тея пумии и всичко ще се оправи.Трябва ти развлечение,което не е свързано с тази компания ,с която си в момента ,защото явно не ти действат изобщо добре.незнам дали си го осъзнал

k1ana
02-06-2009, 16:01
e brat ne se samobivai nedei pravi prosto ti izlei si du6ata tuka 6ti pomognem da se oprai6 nedei stava narkoman spri gi 4e maikata si ebalo nedei prai prosto ti

heroine
02-06-2009, 16:55
намери си некво улично котенце и си му споделяй всичко щом нямаш нищо и никой :-o

evilkid2
02-06-2009, 23:23
намери си некво улично котенце и си му споделяй всичко щом нямаш нищо и никой :-o
Така ще стане. :cry:

jane_17
02-07-2009, 00:42
Единственото, което мога да кажа, за да те успокоя е, че депресията след наркотици е абсолютно нормална... Аз съм пробвала само амфети.. и то само веднъж... честно казано... не помня *якото* чувство да си надрусан.... а адската гадост след това... Аз първоначално реших, че е просто чувство на вина (да.. може и тва да го има) но.. тва нещо наистина имаш чувството, че изсмуква всичките ти положителни емоции :shock:
По мое лично мнение наркотиците са за хора, които нямат никаква.. ама наистина никаква друга *радост* в живота... щом прибягват до доставянето и по изкуствен път... И бтв: точно на тоя принцип е зарибявката м/у другото - > вдигаш се в небесата, а после изведнъж се стоварваш на земята със страшна сила... и понеже *щастието* не можеш да си го набавиш сам.. в пристъпа на депресия... имаш нужда да вземеш пак... и пак :(
Според мен не си наркоман... дишай спокойно... ! И не си втълпявай, че си сам! Имаш си родители.. макар и да не са при теб в момента :) Имаш и приятели.. сигурна съм.. просто си затънал в тая кофти компания...от която трябва да се изкараш задължително! Обещай пред себе си, че повече няма да си причиняваш това... и ще се почувстваш по-добре :) Пропаднал начин на живот не ти трябва ;)
А тва със самоубийството.. не искам да го чувам ! Тва е най-лесния вариянт! Човек трябва да се научи да застава лице в лице с проблемите си.. и да ги преудолява... Нали именно това ни изгражда като личности :)
LUCK \:D/