PDA

View Full Version : ох ужас



all eyez on me
02-02-2009, 03:02
преди малко станах и видях,че устните ми са червени...в смисъл над устните де :shock: вчера преди да си легна използвах някви лентични на вийт и сега изглежда ужасно :( я кажете бързо с какво да го оправя :? :? :?

Ou7taControL
02-02-2009, 03:07
probvai da go prikriesh s pudra

BoCupycake
02-02-2009, 05:11
И не ти е минало до сега? :-o

Намажи ги първо с някакъв крем да се поуспокой кожата и после си сложи фон дьо тен или пудра.

peteto89
02-02-2009, 07:32
И не ти е минало до сега? :-o

Намажи ги първо с някакъв крем да се поуспокой кожата и после си сложи фон дьо тен или пудра.
+1

Giva
02-02-2009, 10:43
Опитай да го прикриеш с пудра или фон дьо тен

bonbonkata011
02-02-2009, 11:10
И на мен ми стана така само,че лентичките не са на "Veet".Вчера си махнах косъмчетата над горната устна и още е червено,стои като претрито. :o И не се прикрива с пудра и фдт.Сега се намазах с крем "Здраве" та да видим дали ще се махне.но едва ли. :o :o :o

BoCupycake
02-02-2009, 11:37
И на мен ми стана така само,че лентичките не са на "Veet".Вчера си махнах косъмчетата над горната устна и още е червено,стои като претрито. :o И не се прикрива с пудра и фдт.Сега се намазах с крем "Здраве" та да видим дали ще се махне.но едва ли. :o :o :o
Ами да ти кажа,то се маже с кремче още след самото премахване.И то си е логично кожата е раздразнена и трябва да я успокой нещо.Здраве не е ли много сух крем?Пробвай с някой по мек. :)

shell
02-02-2009, 12:04
Намажи го с нещо,което съдържа лайка или си напарви чай от лайка и с памуче се намажи-тя много успокоява и може и да ти помогне.След това опитай с ФДТ и пудра да го поприкриеш

sweetsunshine
02-02-2009, 13:39
ох аз направих това преди 2 дни и още ми е раздразнена кожата,не е червена,но се е протрила на определени места и е станало като пъпки,но няма гной или нещо такова.Видях,че имаме някакъв хидратиращ крем на Guerlain и сега се намазах за 2 път,но успокоява,поне аз чуствам облечение на мястото.Ако имаш хидратиращ крем пробвай.

Със пудра не се прикрива,самата червенина се прикрива ама кожата стой на нещо като люспи абе гадно е..

а аз забелязах,че кожата ми на места е станала на нещо като люспи.Предполагам се е изсушила.Попринцип кожата ми е нормална.Та можете ли да ми препоръчате някакъв хубав хидратиращ крем или и аз незнам какво,но да не е на Ейвън или някоя друга каталожна марка,защото ми трябва да мога на момента например да си го купя.

Мерси предварително :)

Sissy90
02-02-2009, 13:41
На Нивея кремовете са много хубави.
А на Виит от лентичките бях си разранила кожата веднъж, затова повече такива не съм си купувала. Сега ползвам на Лучия (сигурно има и за лице, но аз не съм ползвала)

sweetsunshine
02-02-2009, 13:44
На Нивея кремовете са много хубави.
А на Виит от лентичките бях си разранила кожата веднъж, затова повече такива не съм си купувала. Сега ползвам на Лучия (сигурно има и за лице, но аз не съм ползвала)мойте бяха точно на Лучия.То ме питаха на Вийт или на Лучия искам и аз казах на Лучия...

Claudette
02-02-2009, 16:39
На Нивея кремовете са много хубави.
А на Виит от лентичките бях си разранила кожата веднъж, затова повече такива не съм си купувала. Сега ползвам на Лучия (сигурно има и за лице, но аз не съм ползвала)

Лентичките се казват Личия. :) Доста некоректно от страна на продавачките, защото по принцип има едни постдепилатоарни кърпичики, които се дават, заедно с лентичките. То иначе, ако не се успокои тази кожа след използването им, ужас. :-o Следващия път си поискайте (не се плаща нищо допълнително).
И аз не съм доволна от Вийт, ползвам си Личия. :)

А към авторката на темата - пробвай с някой крем на Нивея, ако ти е спешно. Но иначе, бих те посъветвала да не се мажеш с нищо... , че може още повече да ти се раздразни кожата.