PDA

View Full Version : Поредната тема за Св. Валентин



SexyChild
02-02-2009, 05:42
Здравейте!

Може и да има такава тема, с такова съдържание, но аз поне не открих. Предварително се извинявам, ако все пак има такава, и ще помоля, който пише тук да даде само линк към нея. :)

Въпросът ми е следния. Понеже за Св. Валентин ще бъдем в тях (в приятелката ми), по какъв начин мога да я изненадам аз? Имам няколко идеи, но според мен са малко тъпички, затова реших да се допитам до вас. :)

LovelyGirl
02-02-2009, 07:12
Банално,но много хубаво(според мен!):
Рози,вино(шампанско),шокола дови бонбони,вечеря на свещи.романтична музика.
Е,ако искаш да е романтична обстановката де.
Примерно някоя сметанка после :oops:
За това се сещам сега :)

SoAfraid
02-02-2009, 07:46
Ако си търсил ще си намерил. Според мен не си търсил, само 1 страница назад от темите и има веднага Св. Валентин 10 пъти поне. Потърси си сам.

П.С. По темата: Потърси си сам.

ifkataAa
02-02-2009, 13:32
Ако ходите от скоро не бързай със "сметанката" :) Подготви и някакъв подарък, може да не е скъп и шикозен, а нещо с което да покажеш колко я цениш и обичаш.Не винаги скъпите подаръци са доброто решение.Можеш да запишеш някой романтичен филм и да си го пуснете.Препоръчвам ти филма "Никога не се предавай" Много е готин. :) Ако ходите от скоро това е много добра идея да си прекарате добре, но ако ходите от по-одавна, можеш да и купиш секси бельо и от там вече сам се досещащ ... :oops:

AnzaRe
02-02-2009, 13:37
Банално,но много хубаво(според мен!):
Рози,вино(шампанско),шокола дови бонбони,вечеря на свещи.романтична музика.
Е,ако искаш да е романтична обстановката де.
Примерно някоя сметанка после :oops:
За това се сещам сега :)

Със сметаната ми хареса :) :P
Малко твърд глас и няколко думи на англ. език ако знаеш.Hello Baby :) .
Успех

KpucuTo0o92
02-02-2009, 13:38
Поредната тема за Св.Валентин :lol: Ами нз дали идеята ми ще ти хареса но... защо не й купиш някоя книжка с любовни стихове(може към книжката да има и допълнение -диск с помантични песни) :oops: сега по Св.Валентин в книжарниците ще има още по-голям избор :-D