PDA

View Full Version : Доста го закъсах



balon4eee
02-02-2009, 07:27
Male nqma sekunda da ne mi se strupat novi i novi problemi na glavata , ebati ! :x Vurnaxa mi belejnika sus sro4nite ocenki v petuk oba4e az izlugax ba6ta mi 4e 6te ni go vurnat v poneldenik ( t.e dnes ) za6toto 6tqx v daskalo da si maxna stranicata i da si napi6a kvito si iskam ocenki :D oba4ee toi re6il da idva s mene do klasnata da q pital za belejnika 4e nqmal vreme da me 4aka 4ak do ve4rtta ( poneje sum 2ra smqna ve4e ) :-x Ne mi se misli kvo 6te mi se slu4i ako doide , 6te mi vidi vsi4kite "xybavi" ocenki bqgstva i kvo li o6te ne Prosto mi e lo6o , a za kapak dneska trqbva6e predi daskalo da xodq na angliiski ... stavam , obili4am se i turgvam i v momenta v koito izlizam , razbiram 4e na6te sa zaklu4ili vxodnata vrata i ne moga da izlqza , za6toto si zagubix klu4ovete , a te ne znaqt i ako razberat 6te mi se stujni o6te pove4e za6toto 6ibanata ni vrata e s nqkva frenka brava i nikak ne sa evtini klu4ovete . Sega ve4erta snai-veroqtno ot tam 6te zvunnat na maika mi da i kajat 4e ne sum xodila . A tva ne stiga , ami imam i da vru6tam 15kinta na edna fr , zaradi tupiq joint :? Pisnami samo problemi da imam , nqma vreme da mi e bilo nared vsi4koo maika mu stara bee
Sorka ama prosto trqbva6e da go napi6a :D Jizneno vajno mi be6e

Jumbie483
02-02-2009, 07:30
добре поне, че само пишеш а не искаш съвет..
защото в твоята ситуация няма изход :?
освен сега втория срок да се стегнеш и да се надяваш в края да няма такива проблеми....

sheilsis
02-02-2009, 07:37
ми честно казано сама си си виновна за тва дет ти се е струпало на главата ;] аман от лиглиовци

balon4eee
02-02-2009, 07:51
6Too puk da sum vinovna az :D Za tupite ocenki sum si az da amaa slu4va se da si zagubi6 klu4ovete i prosto se opletox i omazax v luji i nqma izxod |-(

DjBaloon
02-02-2009, 08:39
. A tva ne stiga , ami imam i da vru6tam 15kinta na edna fr , zaradi tupiq joint :?
Дано да не те пускат да излизаш от вас като варненчето :)

Giva
02-02-2009, 11:06
На всеки може да се случи да си загуби ключовете ама да имаш лоши оценки и да имаш да даваш пари си е твой проблем,който можеш да решиш с маааалко усилия.И недей лъга баща си много че виж какво става

Axe_vs_Sword
02-02-2009, 11:24
Относно бележника - Каквато попара си надробил - такава ще сърбаш :smt063

kuklichka_bg
02-02-2009, 12:02
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

alwaysnforever
02-02-2009, 12:06
Трябвало е да поемеш отговорност и да кажеш за оценките си, защото вината е изцяло твоя, пък и лъжата винаги излиза на яве.. :) А за ключовете, на всеки може да се случи и трябваше просто да кажеш на родителите си..човешко е :)

SteelBlade
02-02-2009, 12:08
И от по-сериозни проблеми съм се измъквала.

BlueAvalanche
02-02-2009, 13:06
Хвани си тъпия джойнт и си го наври в гъза и дано баща ти те размаже от бой да ти дойде акъл в празната глава.

lifes_slave
02-02-2009, 15:09
Хвани си тъпия джойнт и си го наври в гъза и дано баща ти те размаже от бой да ти дойде акъл в празната глава.

мдаа .. :-x

TheNewReligion
02-02-2009, 15:42
Мислиш се за много голяма като пушиш трева, а всъщност си една мижатурка. Като опрат нещата до истината и веднага се започва псуването ,и чуденето : "Ама защо така? Никога нищо не ми е наред.." Емиии, сама си си виновна. Не си научила навреме някой важни житейски уроци, допускаш грешки и се оплиташ в собствените си лъжи.Безотговорна си. Сега отново ще ти се размине. Баща ти ще ти се скара, ти ще му се разсърдиш и се започва старата песен на нов глас. Такива като теб трябва по-скоро да си намират майсторите. 8)

SkyEatsAirplane
02-02-2009, 15:48
ллеелеее да ти имах проблемите....

cherubic
02-02-2009, 16:04
1. Джойнт
2. Дъжиш пари
3. Лъжеш семейството си
4. Несъобразителност за ключовете
5. "Прикриваш" живота си <= Пропаднал човек :x :?

balon4eee
02-02-2009, 17:12
Dosta me poupluxte v taq tema ... :-o Znam 4e se opletox v sobstvenite si luji , ama to se po4na i sega ne moga da se razvurja
:D Kazax im za klu4ovete a drugoto ... 6te vidim kak 6te stnae .
Po golqmayta 4ast ot zlobnite komentari za men , bqxa mejdu redovete , za6toto ne sa pravilni . :)

scyLLa
02-02-2009, 17:21
Еми най-хубаво отиди и се хвърли от някаде ....

balon4eee
02-02-2009, 19:02
fuck off and die ! :-x

gree_girl
02-02-2009, 20:11
Вземи се в ръце! Лъжи, пари, joint ... Спри с лъжите, оправи държанието, за да може да не лъжеш повече ваще ...

YouKnowImBetterThanYou
02-02-2009, 20:31
Стига сте критикували, момичето чака помощ, не акъл!

Помни, че най-добрия отговор винаги е истината! Според мен сега след като си надробила цялата тази каша можеш да почнеш да решаваш проблемите си по следните схеми, които ти предлагам.

Да почнем от най-маловажните проблеми и завършим с най-важните.

1. За глупавия джойнт - обясни на приятелката ти, че не можеш да и върнеш парите наведнъж (тук изникват много възможности за оправдание примерно: "наказана съм, наще не ми дават пари"). Ако тя е разбрана ще ти влезе в положението, пък щом е имала да ти услужи, значи е можела да си го позволи и следователно няма крещяща нужда от парите си. Ще и ги вънеш когато можеш, нали ти е приятелка все пак.

2. Ключовете - обясни, че си ги изгубила, това е глупаво да го криеш! Вещи се губят, нищо страшно не е станало!

3. Да предположим, че от "английския" се обадят. Веднага можеш да свържеш проблема с това, че си изгубила ключовете и не си можела да си отключиш и тръгнеш освен ако не вдигнеш родителите си на крак и ги накараш да се връщат от работа специално, за да ти отключат. Обясняваш спокойно, че просто си се съобразила с обстоятелствата и не си искала да ги тревожиш! Мисля, че тук не биха ти направили проблем.

4. Училището - то е най-важно! Вече си вкарала филма, че не си си получила бележника в петък, а в понеделник! Поддържай го! Покажи го утре, действай внимателно. Обади се първо по телефона на майка ти да кажем и и сподели оценките си преди да се е прибрала. Евентуално ще ти се накара по слушалката, а когато се прибере и вече няма да поиска да види бележника ти веднага. Това ти дава време да обясниш спокойно проблем 2 и 3 и чак накрая примерно да ти се каже нещо от сорта "офф, дай поне да ти видя бележника".
8-)

пп. Не гарантирам, че схемата ще подейства, но не ти пречи да опиташ и по този начин! Дано се измъкнеш, успех! :D

balon4eee
02-02-2009, 22:14
Стига сте критикували, момичето чака помощ, не акъл!

Помни, че най-добрия отговор винаги е истината! Според мен сега след като си надробила цялата тази каша можеш да почнеш да решаваш проблемите си по следните схеми, които ти предлагам.

Да почнем от най-маловажните проблеми и завършим с най-важните.

1. За глупавия джойнт - обясни на приятелката ти, че не можеш да и върнеш парите наведнъж (тук изникват много възможности за оправдание примерно: "наказана съм, наще не ми дават пари"). Ако тя е разбрана ще ти влезе в положението, пък щом е имала да ти услужи, значи е можела да си го позволи и следователно няма крещяща нужда от парите си. Ще и ги вънеш когато можеш, нали ти е приятелка все пак.

2. Ключовете - обясни, че си ги изгубила, това е глупаво да го криеш! Вещи се губят, нищо страшно не е станало!

3. Да предположим, че от "английския" се обадят. Веднага можеш да свържеш проблема с това, че си изгубила ключовете и не си можела да си отключиш и тръгнеш освен ако не вдигнеш родителите си на крак и ги накараш да се връщат от работа специално, за да ти отключат. Обясняваш спокойно, че просто си се съобразила с обстоятелствата и не си искала да ги тревожиш! Мисля, че тук не биха ти направили проблем.

4. Училището - то е най-важно! Вече си вкарала филма, че не си си получила бележника в петък, а в понеделник! Поддържай го! Покажи го утре, действай внимателно. Обади се първо по телефона на майка ти да кажем и и сподели оценките си преди да се е прибрала. Евентуално ще ти се накара по слушалката, а когато се прибере и вече няма да поиска да види бележника ти веднага. Това ти дава време да обясниш спокойно проблем 2 и 3 и чак накрая примерно да ти се каже нещо от сорта "офф, дай поне да ти видя бележника".
8-)

пп. Не гарантирам, че схемата ще подейства, но не ти пречи да опиташ и по този начин! Дано се измъкнеш, успех! :D
Ei tva e mersiii mnogo ;] 8-) Sxemata e mnogo dobra i mislq da deistvam to4no taka ;] Blagodarq

psychopath
02-03-2009, 03:25
т'ва твоето нищо не е 8-)

bishop
02-03-2009, 15:48
Така като те гледам си безотговорна, прoпаднала, мързелива, не особено умна и с много самочувствие. Е те за тва няма секунда да не ти се трупат нови и нови проблеми на главата. Ся втория срок спри джойнта и дълговете ще се стопят, залягай повече над историята и математиката и ще видиш как 'хубавите' ти оценки ще се пооправят, намали и псуването и ако направиш всичко както трябва ще видиш как изведнъж ще спреш да си губиш ключовете и да попадаш в др такива затруднения.

Kъм долното ти мнение, да тъпанари сме, ама не разбирам какво очакваш да ти кажем. Примерно: "Браво, браво, само така и за напред, нещата сами ще се наредят, не се коси"?

ПП:Джоинтът унищожава нервните връзки и избива самите неврони.

Neftochimic
02-03-2009, 19:02
Male nqma sekunda da ne mi se strupat novi i novi problemi na glavata , ebati ! :x Vurnaxa mi belejnika sus sro4nite ocenki v petuk oba4e az izlugax ba6ta mi 4e 6te ni go vurnat v poneldenik ( t.e dnes ) za6toto 6tqx v daskalo da si maxna stranicata i da si napi6a kvito si iskam ocenki :D oba4ee toi re6il da idva s mene do klasnata da q pital za belejnika 4e nqmal vreme da me 4aka 4ak do ve4rtta ( poneje sum 2ra smqna ve4e ) :-x Ne mi se misli kvo 6te mi se slu4i ako doide , 6te mi vidi vsi4kite "xybavi" ocenki bqgstva i kvo li o6te ne Prosto mi e lo6o , a za kapak dneska trqbva6e predi daskalo da xodq na angliiski ... stavam , obili4am se i turgvam i v momenta v koito izlizam , razbiram 4e na6te sa zaklu4ili vxodnata vrata i ne moga da izlqza , za6toto si zagubix klu4ovete , a te ne znaqt i ako razberat 6te mi se stujni o6te pove4e za6toto 6ibanata ni vrata e s nqkva frenka brava i nikak ne sa evtini klu4ovete . Sega ve4erta snai-veroqtno ot tam 6te zvunnat na maika mi da i kajat 4e ne sum xodila . A tva ne stiga , ami imam i da vru6tam 15kinta na edna fr , zaradi tupiq joint :? Pisnami samo problemi da imam , nqma vreme da mi e bilo nared vsi4koo maika mu stara bee
Sorka ama prosto trqbva6e da go napi6a :D Jizneno vajno mi be6e

тъпа путка ;)

balon4eee
02-03-2009, 19:31
Аз пък мисля , че сте големи тъпанари .

Neftochimic
02-03-2009, 20:05
Аз пък мисля , че сте големи тъпанари .
аз пък останах с впечетлението, че изобщо не ти се отдава да мислиш... :-o

hndar
02-03-2009, 20:07
Аз пък мисля , че сте големи тъпанари .

ти да не си опънала 1 масе преди да пишеш ?

П.С направи си 1 бухалка и я изсмучи и ще ти минат проблемите.














П.С 2 от всичко на света наи-много мразя предатели и наркомани

balon4eee
02-03-2009, 20:50
Абе кво ми говорите каква съм и що съм бе алоо :lol: Някой от вас случайно да ми познава ? Май не ...
П.С не съм наркоманка бе пхах ... :lol: ако пушенето на джойнт е наркамония ... :lol:
П.С 2 оправих си проблемите с истина .
П.С 3 Големи сте глупаци някои ! мхм

Mbp3eJlaH
02-03-2009, 22:32
Абе кво ми говорите каква съм и що съм бе алоо :lol: Някой от вас случайно да ми познава ? Май не ...
П.С не съм наркоманка бе пхах ... :lol: ако пушенето на джойнт е наркамония ... :lol:
П.С 2 оправих си проблемите с истина .
П.С 3 Големи сте глупаци някои ! мхм

narkomana kazva "az ne sam narkoman"
da idvam li s to4ulkata da ti oprava vsi4kite problemi ?
patka zaspala 8-)

krisence
02-04-2009, 06:47
добре поне, че само пишеш а не искаш съвет..
защото в твоята ситуация няма изход :?
освен сега втория срок да се стегнеш и да се надяваш в края да няма такива проблеми....

+1

Goddess
02-04-2009, 10:34
Еми не знам какво очакваш.Пред свършен факт няма какво да го мъдриш и да замазваш още повече...Както казаха и другите - ти си си виновна.

Аз ако имах такава дъщеря, щях да я бия на почивки...
Стегни се.

Rza
02-04-2009, 13:44
6Too puk da sum vinovna az :D Za tupite ocenki sum si az da amaa slu4va se da si zagubi6 klu4ovete i prosto se opletox i omazax v luji i nqma izxod |-(
научи се да лъжеш 8)

Neftochimic
02-05-2009, 08:21
nqma kak, s toq djoint sa e nabila w nqkoi qk film i e oplela oshte poweche neshtata....

Wrathchild
02-05-2009, 09:12
То и цяло село не може да ти направи това, което си направиш сам... И впрочем тревата е наркотик, това, че е от леките и е масов не го прави по-малко такъв.
Сама си си виновна, следващия път влагай малко мисъл в действията си.

balon4eee
02-05-2009, 17:01
Абе кво ми говорите каква съм и що съм бе алоо :lol: Някой от вас случайно да ми познава ? Май не ...
П.С не съм наркоманка бе пхах ... :lol: ако пушенето на джойнт е наркамония ... :lol:
П.С 2 оправих си проблемите с истина .
П.С 3 Големи сте глупаци някои ! мхм

narkomana kazva "az ne sam narkoman"
da idvam li s to4ulkata da ti oprava vsi4kite problemi ?
patka zaspala 8-)
:lol: хаха моя стар акъло-проповедник . :lol:

IdEaLa
02-05-2009, 18:30
еее сега си ударила дъното ... вече можеш да изплуваш само на горе ... така че постарай се до достигнеш висините ...

ПС : ееее колко мъдро звуча :grin:

brokeninside13
02-05-2009, 19:35
axaxa :lol: slled wreme jointa nemi ti prai mn kef .. she minesh na koka ... [pochti ot lichen opit go znam twa]
We kak trewata ne e narkotik we .. ti chuwash li se :lol: :lol: :? cigarite daje sa narkotik pa ti mi goworish che trewata ne bilo narkomaniq :lol: :lol: pfff .. propadnal narod ...

balon4eee
02-05-2009, 20:15
Към джойнта не можеш да си пристрастиш , даже е за предпочитане пред цигарите . Дажее и за лечебни цели се използва. 8) Единственото което ти прави е да ти овреди дроба разбирасе и да ти достави удоволствие . Къв наркотик е ?

SimonaShtonova
02-05-2009, 20:32
Относно бележника - Каквато попара си надробил - такава ще сърбаш :smt063

balon4eee
02-05-2009, 20:35
Относно бележника - Каквато попара си надробил - такава ще сърбаш :smt063
Сърбам я ! Успокойте се злобари :x
:lol: :lol:

Mbp3eJlaH
02-05-2009, 20:39
6te pase6 patkite narkomanka takava 8-)
zdrav boi ti trqbva na tebe

balon4eee
02-05-2009, 21:05
Mbp3eJlaH спри па ти само да ме псуваш бе 8-) Не съм наркоманка !
Тоя бой от кога си ми го заразказвал :D хехе :? Само гледате да сезаядете пък вие бе ... :x 8-)

prosto_edin_chovechec
02-05-2009, 21:22
Ееее ми кво да ти кажа.. сядай 2рия срок учи... То и аз се разхлабих малко 1вия ама ся 2рия 5 месеца малко по така .. :D

make_me_love_you
02-06-2009, 17:11
Към джойнта не можеш да си пристрастиш , даже е за предпочитане пред цигарите . Дажее и за лечебни цели се използва. 8) Единственото което ти прави е да ти овреди дроба разбирасе и да ти достави удоволствие . Къв наркотик е ?

Малко ли ти се вижда тва, че вреди на дробовете :-o .. Ти още малко и ще го изкараш полезен 8-)

BqlaLiniq
02-06-2009, 18:59
Пфф..тук има много хора дето пушат цигари и точно те са наркоманите, щото към тревата пристрастяване няма, а към цигарите - ГОЛЯМО...

Wrathchild
02-06-2009, 19:31
Балонче, ВСЯКО упойващо средство, водещо до пристрастяване, е наркотик. Тревата е точно такова. Физическа пристрастимост няма, но и към други наркотици, които са си такива, също не е доказана. Но има психическа, а повярвай ми, тя си е силна. И да, когато пушиш трева, не значи, че си наркоман. Но наркоманите от там започват.
make_me_love_you, всеки наркотик по начало, смесен с различни вещества, е лекарство за нещо си. Антидепресантите като Лексотан, Фенобарбитал и Прозак са с наркотична основа. Обаче, прекали ли се с това вещество... завършваш в комуна или канавка.
И алкохола и цигарите са наркотик, прав си, Бяла Линия. И то даже тревата и цигарите са леки наркотици, а алкохола е тежък. Всеки, предполагам, е виждал дърт алкохолик в какви състояния изпада без чашка ракия.

Pliok0019
02-06-2009, 19:52
Мен наште са ме хващали с трева, така че проблема ти не е никакъв. :D

balon4eee
02-06-2009, 19:55
Мен наште са ме хващали с трева, така че проблема ти не е никакъв. :D
И мен ме хванаха с трева .