PDA

View Full Version : Поредната любовна история



LoveIsHate
02-02-2009, 10:06
Ето че и аз имам проблем с любовта...всичко си беше наред до миналата година птичките си пееха слънцето си грееше и ето че се запознах с едно момче по скайпа.В началото бяхме просто приятели /колкото и банално да ви зучи/ но после нещатата се задълбочиха за жалост само от моя страна...наистина мн го харесах всяка вечер си мислих за него но осъзнах че нямаме бъдеще заедно защото той живее чак в Стара Загора /аз съм от София/.Опитах се да го забравя но безуспешно...опитах се да тръгна с друго момче но не мога да спра да мисля за него.
И така минаха се месеци а аз все още мислих за него и ето че вече стана година...просто не мога да кажа на сърцето си да спре да мисли за него и най-гадното е че с всеки изминал ден с всяка изминала секунда в която си пиша с него разбирам колко общи неща имаме и колко общи планове за бъдещето имаме.Той е просто моята мечта романтичен е мил умен забавен излишно е да казвам че е най-красивият човек на земята защото този в когото сме влюбени винаги изглежда мн по-хубав от който и да било...той не знае за мойте чувства макар и многократно да съм искала да му кажа какво мисля и чувствам но винаги нещо отвътре ме е спирало...може би е страх от отхвърляне или страх от това че може би той изпитва същото към мен но връзката ни няма шанс...Доста пъти съм ревала на тази тема и просто не знам какво да правя.Имам чуството че той може да бъде мой единствено в мислите и сънищата ми но това не ми е достатъчно искам да мога да го прегърна да го целуна и да изкрещтя с пълно гърло колко много го обичам...НО... не мога просто не мога...
Защо винаги трябва да е толкова трудно защо винаги трябва да има някаква драма не може ли като си влюбен в някой и той да е влюбен в теб защо винаги трябва да е толкова сложно и да има един милион пречки м/у вас и вашето щастие...
П.П.: Понякога дори си мечтая да се оженя за него...поне знам че никой не може да ме спре да мечтая

fc
02-02-2009, 10:20
За да е интересно.

w0sh
02-02-2009, 10:25
Интернет любов.
Еха.

Доста битнишко.

Hilary_
02-02-2009, 11:19
Ами лпфти ситуация определено... аз си мисля че все пак м имогла да започнеш да му намекваш за чувствата ти... намекни му за това че иксаш да дойде в София... и така от игри и закачки нещата си се казват повярвай ми...знам го... :wink: За една година писане той те е опознал много добре... и си мисля че ако все пак измежду тези закачки му разкриеш всичко ще може да прецени доста добре какво изпитва той защото вече те е опознал добре.. :) Не чакай твърде много защото един ден той може да започне да ти разказва за някоя друга... и тогава вече ще се съсипеш!!! :( Успех ти желая...дано се получи!!! :P Дано съм ти помогнала! :P :smt003

SuperBadSuperFresh
02-02-2009, 17:26
В същата ситуация съм горе-долу и понеже като все пак ме обхванат някви сили на надежда( да си имам изразите),знаеш ли какво си мисля?
Знаеш че той е там,знаеш че имате много общо,знаеш че е идеалния за теб и просто така го чувстваш.А знаеш ли колко хора търсят това през целия си живот и не го откриват?!?Ако ти е писано,ако наистина е идеалния за теб,всичко ще бъде наред и ще бъдеш най-малкото щастлива :-)
Просто се замисли че го има и всичко ще е по-лесно,повярвай :)

balu4ka
02-02-2009, 19:53
Ами време е птичките да спрът да пеят отново ;) ...Ще има да си чакаш,точно за това ги мразя тея виртуални глупости.Освен да те объркват и шантажират друго не правят ;).

LoveIsHate
02-03-2009, 09:42
Няма смисъл да му казвам какво чувствам защото едва ли ще го пуснат в Сф а и мен никога няма да ме пуснат да отида в Стара Загора а и както SuperBadSuperFresh каза ако ни е писано ще се съберем...някой ден :)

soul1199
02-03-2009, 10:33
mislq,4e trqbva da my spodeli6 4yvstvata si!taka 6e prestane6 da se izmu4va6 i ti sama kaza,4e nqmate bude6e,prosto s vremeto 6e go zabravi6 i 6e sre6ne6 dryg! :)

silky92
02-03-2009, 12:47
Сподели му чувствата си от личен опит го казвам , може и нищо да не стане ,но поне ще си спокойна ,че си направила и казала всичко от себе си . Ако наистина толкова го обичаш , и ако ви е писано ще бъдете заедно , понякога не всичко изглежда толкова невъзможно ,просто си помисли колко наистина го искаш .Ако пък решиш , че няма как наистина реално да се получат нещата най-добре ще е да по спреш контактите си с него ,и да излизаш повече ,докато не срещтнеш някой друг, с който да го забравиш.Успех :-) :)

LoveIsHate
02-06-2009, 15:58
10х за вс съвети но все пак реших да не му казвам защото ако не изпитва нищо ще съм преебала едно мн здраво приятелство /макар че аз не го чувствам като фр/