PDA

View Full Version : в една компания сме...



elki4ka
02-02-2009, 10:48
и така...аз съм едно обикновенно момиче...имам си компания..някаде от 4 момчета и 2-3 момичета...всички се държим приятелско настроени..но с едното момче не е както с останаЛите.каК да се изкажа..с него имаме вземане-даване.....по купони когато можем винаги се осамотяваме :Д така да го кажа...един вид-натискаме се..обаче аз с това момче никога няма да трагна..както и тои с мен.. след 1 рожден ден се бях понапила и се целувахме.но на другия ден ми стана кофти,заради всички останаЛи...незнам..наистина имам симпатии към него,но не искам да става нищо повече защото сме приятели малко или много.знам че няма с какво да ми помогнете,но искам да видя как мислят хората по този случаи :) :? :? :? :? :?

w0sh
02-02-2009, 10:50
Гениална анкета.

Обичам малолетни курви.

Защо думичката е цензурирана.

Искам да я напиша пак
Kyрва

Giva
02-02-2009, 10:53
Ами спри да се натискаш с момчето 8-) Щом незнаеш какво изпитваш...може пък той да те харесва и да го нараняваш по този начин..знаеш ли...

Hilary_
02-02-2009, 11:12
Ами спри да се натискаш с момчето 8-) Щом незнаеш какво изпитваш...може пък той да те харесва и да го нараняваш по този начин..знаеш ли...
... Съгласна съм... след като незнаеш какво искаш по добре го остави... и на следващия купон по далече от него...симпатиите не са повод за подигравка с евентуалните чувства на другия към теб... :?

elki4ka
02-02-2009, 11:28
не...аз знам че не изпитва нищо към мен...по приинцип тои си пада малко сваляч...с него си казваме нещата .. какво мислим за това и тои си казва че няма за какво да съжелявам и не трябва да се притеснявам от дугите...но някво гадно става ако сме някаде на кафе и се сетя за тия неща//щот се пак сме УЖ ПРИЯТЕЛИ

Hilary_
02-02-2009, 11:33
Тогава просто го отбягвай щом все пак чувстваш някаква вина или неудобство... и без това явно тоя е поредния женкар... :? Намери си нещо по добро... :)

kobrichka
02-02-2009, 12:43
УЖ ПРИЯТЕЛИ

Това не ми хареса :? няма уж приятели,или сте приятели или не.
По темата най-добре след като се чувстваш гадно спри да се натискаш с него по купони и проблема е решен.Нямаш чувства към него,нито той към тебе просто сте се целували,не виждам къде е проблема в цялата ситуация.

ifkataAa
02-02-2009, 13:44
Сама казваш, че въпросния "сваляч" ти е симпатичен.Защо не му признаеш какви са чувствата ти към него .. както разбирам не са чисто приятелски.Може ти също да си му симпатична, но да го е страх да ти признае.Все пак е за "играчите" репотацията е много важна.Може да си задава вечните въпроси "Ами ако ме отблъсне" , "Ако не чувства същото към мен" Все пак човек не се целува с хора, които не харесва (освен ако не е пиян) Сподели с него, а ако те отблъсне е*би му майката, момчета бол :) Късмет :-)