PDA

View Full Version : Нормално ли е ??



beretta92sd
02-02-2009, 11:24
Нормално ли е първия тек да продължи около 1 час и нагоре .И всеки следващ също да е продължителен.
И имали момичета на което това би им харесало.Момчето с което са да издържа много че дори когато те свършат тои още да не е и да може още.

anonimnaa
02-02-2009, 11:43
Ами защо да не е нормално.

mirmark
02-02-2009, 11:47
За нормално и ненормално едва ли може да се говори.
Това зависи от състоянието, в което се намира момчето. Много се хвалят, но едва ли са много тези, които гомогат това.
За жените немога да отговоря, но мойта ми е казвала, че в "безкрайното клатене" няма нищо хубаво.

SiSsKkAa
02-02-2009, 11:55
при нас е така не виждам нищо ненормално.просто е по-продължително,но пак зависи от състоянието му макар че повечето пъти е така както ти казваш.нищо лошо не виждам в това

beretta92sd
02-02-2009, 12:01
Ами де да знам , щото ония ден една позната ми прави свирка , и мия прави около 20 мин и повече сигурно и почна да се изнервя що така несъм свършвал че дори и като сме правили секс също.И аз и викам ми издръжлив съм ко да направя , и тя вика че досега небила срещала такова момче , и че момчетата с които тя го е правила са свършвали някои за по малко от 5 мин други най-много за 10 туи става дума за 1-вия тек .
Аз досега само с едно момиче съм свършвал по време на секс и то беше защото първо го правихме на плажа 1 час после отидохме унас и там още 20-30 мин и тогава свърших ама бях уморен , щото преди да се видим бях на работа след туй се видяхме сеск праихме , после пеша до нас на 20-30 мин от плажа и секс нали пак .
Иначе и с др момичета скоито съм бил, бавно свършвам първия тек , имаше с една го праихме 2 часа и на нея и писна и вика аи после ще продължим .
Че затуй се чудя , как така аз пърия тек мога да го правя час и повече а повече то момчета (поне от приказки на момичета) го правят наи много между 5 и 15 мин .
Аз чесъм издръжлив си го знам .

krem4et0
02-02-2009, 12:03
Ако първият ни акт е над 15 минути, значи съм станала много горзна, не съм секси, не го възбуждам или седя като дърво. За мен не е нормално чак толкова продължителен акт. Разбира се зависи от честотата на половите котакти. Ако правиш секс всеки ден по 2-3 пъти, нормално е да не те възбужда чак толкова. Или поне да не си натрупал сексуално напрежение. В началото и нашите актове бяха по-дълги. Сега съм по-обиграна и лесно го довършвам. Би ми било неприятно 1 час да ме лати. Тръпката след 15-20 минути съвсем се губи, а и става болезнено. Не, мерси. Предпочитам 15 минути, ама като хората.

MakeMeLaugh
02-02-2009, 12:37
Ау, за мен е тъпо.

И донякъде съм съгласен с Кремчето ;)

Повече от 20-30 мин значи, не е както преди или вече сме както някоя чичко или леличка в ежедневието. Секса не е само ръчкане, а държание, страст, секси роли, погледи, усещане че правите нещо мръсно и горещо, които взети нешата накуп трябва да накараш партньора си максимално бързо да свърши да му направиш кефа по-рано и по-пръдължителен, да си иска още и още, не да го протриеш за 1 час и дотам.. Аз така разсъждавам :)
Щом вече не се справям толкова бързо с тези неща, значи вече не съм най-най.. Ъндърстенд ми :)

Говорим за първите 1-2 тека, след първия е нормално да има затруднения.

Ох, преправи ми се :oops: хахаах :))))

mirmark
02-02-2009, 12:45
Ако първият ни акт е над 15 минути, значи съм станала много горзна, не съм секси, не го възбуждам или седя като дърво. За мен не е нормално чак толкова продължителен акт. Разбира се зависи от честотата на половите котакти. Ако правиш секс всеки ден по 2-3 пъти, нормално е да не те възбужда чак толкова. Или поне да не си натрупал сексуално напрежение. В началото и нашите актове бяха по-дълги. Сега съм по-обиграна и лесно го довършвам. Би ми било неприятно 1 час да ме лати. Тръпката след 15-20 минути съвсем се губи, а и става болезнено. Не, мерси. Предпочитам 15 минути, ама като хората.

Не го стресирай момчето - той може и да не се възбужда така лесно и толкова много. :shock:

TenderGirl
02-02-2009, 13:05
Ами де да знам , щото ония ден една позната ми прави свирка , и мия прави около 20 мин и повече сигурно и почна да се изнервя що така несъм свършвал че дори и като сме правили секс също.И аз и викам ми издръжлив съм ко да направя , и тя вика че досега небила срещала такова момче , и че момчетата с които тя го е правила са свършвали някои за по малко от 5 мин други най-много за 10 туи става дума за 1-вия тек .
Аз досега само с едно момиче съм свършвал по време на секс и то беше защото първо го правихме на плажа 1 час после отидохме унас и там още 20-30 мин и тогава свърших ама бях уморен , щото преди да се видим бях на работа след туй се видяхме сеск праихме , после пеша до нас на 20-30 мин от плажа и секс нали пак .
Иначе и с др момичета скоито съм бил, бавно свършвам първия тек , имаше с една го праихме 2 часа и на нея и писна и вика аи после ще продължим .
Че затуй се чудя , как така аз пърия тек мога да го правя час и повече а повече то момчета (поне от приказки на момичета) го правят наи много между 5 и 15 мин .
Аз чесъм издръжлив си го знам .

Умря циганката дето те фалеше, че сам почна се фалиш..
Колкото до темата ти явно си толкова добър в леглото затова издържаш толкова (в обратния смисъл)

krem4et0
02-02-2009, 13:14
Ако първият ни акт е над 15 минути, значи съм станала много горзна, не съм секси, не го възбуждам или седя като дърво. За мен не е нормално чак толкова продължителен акт. Разбира се зависи от честотата на половите котакти. Ако правиш секс всеки ден по 2-3 пъти, нормално е да не те възбужда чак толкова. Или поне да не си натрупал сексуално напрежение. В началото и нашите актове бяха по-дълги. Сега съм по-обиграна и лесно го довършвам. Би ми било неприятно 1 час да ме лати. Тръпката след 15-20 минути съвсем се губи, а и става болезнено. Не, мерси. Предпочитам 15 минути, ама като хората.

Не го стресирай момчето - той може и да не се възбужда така лесно и толкова много. :shock:

Къде тогава е тръгнал да прави секс? Нали трябва да се възбуждаш, да ти е хубаво, да се насладиш на всеки миг, да избухнеш......какво ли разбирам аз от секс, щом и 15 минути ми стигат, за да умирам от удоволствие.

mirmark
02-02-2009, 13:42
Ако първият ни акт е над 15 минути, значи съм станала много горзна, не съм секси, не го възбуждам или седя като дърво. За мен не е нормално чак толкова продължителен акт. Разбира се зависи от честотата на половите котакти. Ако правиш секс всеки ден по 2-3 пъти, нормално е да не те възбужда чак толкова. Или поне да не си натрупал сексуално напрежение. В началото и нашите актове бяха по-дълги. Сега съм по-обиграна и лесно го довършвам. Би ми било неприятно 1 час да ме лати. Тръпката след 15-20 минути съвсем се губи, а и става болезнено. Не, мерси. Предпочитам 15 минути, ама като хората.

Не го стресирай момчето - той може и да не се възбужда така лесно и толкова много. :shock:

Къде тогава е тръгнал да прави секс? Нали трябва да се възбуждаш, да ти е хубаво, да се насладиш на всеки миг, да избухнеш......какво ли разбирам аз от секс, щом и 15 минути ми стигат, за да умирам от удоволствие.

Всеки човек е различен, не се обиждай - не съм искал да те засегна :-)

ToniStoraro
02-02-2009, 14:05
а ти хвалиш ли се в момента :D
Тва ми звучи малко като оня където отишъл на лекар и се свалил гащите, лекарят го попитал от какво се оплаква и той казал, не се оплаквам, хваля се :D

beretta92sd
02-02-2009, 15:16
Ми не несе хваля , казвам просто :))
АИ щом правя секс значи съм възбуден , ако несъм възбуден как ще го вкарам като неми е станал.

До krem4et0
Е ти си момиче то при вас и една краставица да си вкарате пак можете да умирате от кеф , нали затуи са ви измислили вибраторите . :D :D :P

02-02-2009, 16:03
Ми не несе хваля , казвам просто :))
АИ щом правя секс значи съм възбуден , ако несъм възбуден как ще го вкарам като неми е станал.

До krem4et0
Е ти си момиче то при вас и една краставица да си вкарате пак можете да умирате от кеф , нали затуи са ви измислили вибраторите . :D :D :P
пич, тва беше ебаси тъпия коментар :? на вас, момчетата поне свършването ви е гарантирано ,пък ние ако не занем как да се отпуснем ходи ни търси другаде...така че ако си ръгнем ена краставица няма да умрем от кеф :-o :? :o

zero
02-02-2009, 16:07
Ако първият ни акт е над 15 минути, значи съм станала много горзна, не съм секси, не го възбуждам или седя като дърво. За мен не е нормално чак толкова продължителен акт. Разбира се зависи от честотата на половите котакти. Ако правиш секс всеки ден по 2-3 пъти, нормално е да не те възбужда чак толкова. Или поне да не си натрупал сексуално напрежение. В началото и нашите актове бяха по-дълги. Сега съм по-обиграна и лесно го довършвам. Би ми било неприятно 1 час да ме лати. Тръпката след 15-20 минути съвсем се губи, а и става болезнено. Не, мерси. Предпочитам 15 минути, ама като хората.
Има нещо вярно :)
:smt033

panther
02-02-2009, 17:31
Много е един час. Повече от 20 мин е много, на мацките им писва. Че може и да се претъркат.
На мен като са ми духали за втори път малко повече издържам над полвин час и едно от гаджетата ми се оплакваше че се измаря, а беше доста спортна иначе.
Пък цял час ... ше й отмалее ръката и ще я заболи устата.

krem4et0
02-03-2009, 08:45
beretta92sd, почти половината жени по света никога не са свършвали!

kobrataa007
02-03-2009, 09:00
За нормално и ненормално едва ли може да се говори.
Това зависи от състоянието, в което се намира момчето. Много се хвалят, но едва ли са много тези, които гомогат това.
За жените немога да отговоря, но мойта ми е казвала, че в "безкрайното клатене" няма нищо хубаво.
и аз съм чувал такива работи ;]