PDA

View Full Version : Хубав ли е подаръка :)



Titanic_baby
02-02-2009, 11:49
Здр вс. Вчера минах от един магазин и купих на приятеля си едно сребърно синджирче с неговата буква за Р.Д през март(знам,че има време но исках да се подготвя предварително :D )
НА вас как ви се струва подаръка?

TheRunaway
02-02-2009, 11:50
Може до тогава да се зарежете.. :D

Hilary_
02-02-2009, 12:54
Първо не е ли малко раничко да му го купуваш...до тогава може нещо съвсем друго да ти хрумне пък и да го подпиташ това онова за да уцелиш точния подарък а не да питаш непознати дали е хубав...
Моето мнение е че си е най-обикновен подарък и не мисля че ще го откаже...аз лично си падам по по нестандартните неща и винаги подаръците имат някакъв замисъл и скрит смисъл... когато подарявам не ми стига една усмивка ии думата "Благодаря!" ... а силна прегръдка и голяма радост... така че помисли дали това е най добрия вариант за подарък ако не го допълни все пак си го купила вече но никой не е казал че трябва да е само едно нещо... :wink:

cherinka
02-02-2009, 13:00
Суеверна ли си?
Той суеверен ли е?
Принципно не е на хубаво да носиш синджир със собствената си буква.
Толкова ли бе сложно да му купиш каса бира и кило свинско, обвити в светивалентинов целуфан и панделка и да му ги поднесеш с думите "МИЛОООООООООООООООООООООО О ТИ СИ ВСИЧКО ЗА МЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Н :-) :-) :-) :-) :-) :-) "

ifkataAa
02-02-2009, 13:48
Попринцип подаръка е добър, но за момче синджирче с буквата му :? Можеше да му купиш сребърна гривна (понеже е по евтина от ланец) А и до март месец има много време, ако скъсате, да не викам дявола, но ... :(

Titanic_baby
02-02-2009, 14:55
абе не е проблем,но това с буквата ме разтревожи,макар че доколкото знам той вярва само в Бог.Офф кво да правя... :(
Ако на вас ви подарят нещо с вашата буква няма ли да го харесате?

Titanic_baby
02-02-2009, 14:56
абе не е проблем,но това с буквата ме разтревожи,макар че доколкото знам той вярва само в Бог.Офф кво да правя... :(
Ако на вас ви подарят нещо с вашата буква няма ли да го харесате?

anSsito
02-02-2009, 14:59
Лично аз бих носила - дори и нося...
Но такъв подарък за момче.. незнам не ми се връзва много.. поне да му беше взела с твоята буква..
А и наистина има много време до март - може да се случат куп неща...

Titanic_baby
02-02-2009, 15:07
еми аз днес минах през магазина и смених синджира с гривна,сега дано му се хареса.Всъщност не знаам дали подаръка би бил толкова от значение отколкото жеста,понеже заедно вече 2-ра година дори и и повече,но все пак ...Надявам се да му хареса.КОлкото до буквата аз съм виждала много момичета ,които носят златни гердани с тяхната си буквата иии нз :)

Lyubeto
02-02-2009, 15:09
Mnogo banalno mi se struva na men . I naistina za kakvo si mu vzela s negovata bukva? Ne e li celta da se seshta za teb dokato go nosi ??? Po - dobre shteshe da e s tvoqta bukva . Za momiche e hubavo da se podarqvat bijuta , no za myje spored men ne . Az lichno bih podarila neshto koeto po bi mu vlqzlo v upotreba .

cwe7ka
02-02-2009, 15:12
Ако си пада по сантименталностите му подари верижката, но с твоята буква, а купи за себе си др верижка и я носи с неговата буква-нещо като сърчицата дето се разделят на две и така има нещо, което доказва, че сте свързани, че двамата сте едно цяло :) Но най-важно според мен е как ще поднесеш подаръка - изненадай го :)

3oPuTy
02-02-2009, 15:14
А защо тази буквичка не си я оставиш за теб,а на него да му подариш твоята или половинката от сърчице с надпис "I LOVE YOU!" ?!
А иначе за самия подарък ... Ми аз лично на мое гадже не бих подарила нещо подобно,не защото не е хубаво,а защото е прекалено нежно и повече подхожда за момиче :) Все пак на едно момче по-добре ще му стои един ланец пръст и половина дебел :)
Нооо в крайна сметка не е важно,какво мисля аз или някой друг съфорумник,а ти :) Все пак е твое гадже :) Но наистина май няма да е зле да смениш висулката :-o

Titanic_baby
02-02-2009, 15:16
ще я сменя с моята буква :)

angelcheeee_93
02-02-2009, 15:38
ако случайно не намериш твооята буква,тогава сложи неговата буквата и после му кажи че ако е суеверен ако иска може да я махне.

cherubic
02-02-2009, 16:23
Толкова ли бе сложно да му купиш каса бира и кило свинско, обвити в светивалентинов целуфан и панделка и да му ги поднесеш с думите "МИЛОООООООООООООООООООООО О ТИ СИ ВСИЧКО ЗА МЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Н :-) :-) :-) :-) :-) :-) "
БРАВООООООО :P :lol: 8-) :razz: :D :grin: ;D

BeBsItO
02-02-2009, 17:13
Сложи и двете букви :) Твоята и неговата!

Priceless
02-02-2009, 17:27
Ами ако ти кажа, че не е ще отидеш да го смениш ли ? :?

BaiToq
02-02-2009, 17:50
Много късно си го купила.

I_Know
02-02-2009, 17:54
мен ако ме питаш е скучен подарък..

ifkataAa
02-02-2009, 18:00
Не сменяй подаръка отново.На лош късмет е.Остави гривната и направи някакво допълнение към подаръка :)

BaiToq
02-02-2009, 18:11
Здр вс. Вчера минах от един магазин и купих на приятеля си едно сребърно синджирче с неговата буква за Р.Д през март(знам,че има време но исках да се подготвя предварително :D )
НА вас как ви се струва подаръка?
Извънземен е!
Очарователен!
8-) 8-) 8-)
Нормален подарък.