PDA

View Full Version : За каремчето..един въпрос



zai4ety13
02-02-2009, 11:56
Незнам точно как да го обесня но дано да ме разберете.Аз имам д/г слаб корем,но...долната му час (ако така се казва) там имам мазнинка.Горе ребрата ми можеш да ги препроиш,там нямам никви мазнини,но долу имам мазнинки на корема.Малко са,но се пак не искам никви мазнинки около корема.Как да ги махна тея мазнини,но да не отслабвам повече(в горната част) Дано да сте ме разбрали. Пишете плс :)

shell
02-02-2009, 12:01
Ами според мен скачането на въже илил бягането ще ти помогне+подходящите упражнения.Аз така се справих с тях

zai4ety13
02-02-2009, 12:09
Ами според мен скачането на въже илил бягането ще ти помогне+подходящите упражнения.Аз така се справих с тях

А кои са тея подходящи упражнения? коремните преси ли? и...онова неща дето лягаш на пода вдигаш си краката 10 см. нагоре и разтваряш,затваряш (тва прозвуча малко странно :D ) тея са за стягане май... :-o

Claudette
02-02-2009, 17:00
Ако питаш мен, най-добре да се консултираш с някой професионалист. Тук, единственото, което може някой да те посъветва е, ако искаш да отслабнеш цялостно. Но щом става въпрос за определена зона от тялото - по-добре говори с някого, за да не се получи нежелан ефект. :)


Успех. ;)

me4eto
02-02-2009, 17:08
по принцип е нормално да ти е по подут корема отдолу
единственото решение е да направиш и горната част като колната (плочки)

Giva
02-02-2009, 17:18
Лягаш по гръб на леглото,хващаш се за ръба му и започваш да си вдигаш краката до горе и после да ги сваляш само че на няколко см от леглото,а не напълно защото така се губи ефекта от самото упражнение.Дано си ме разбрала.

mynichka
02-02-2009, 17:19
Аз мисля, че с бягане ще постигнеш ефекта, който искаш :)