PDA

View Full Version : Информация за лаптопа и интернета



xSaShEtOx
02-02-2009, 14:24
Значи въпросът ми е следния - когато ходя на село нямам никаква връзка с интернет. Наблизо няма интернет клубове, да не говорим за Wi-Fi зони. Искам да знам дали има някакъв начин да се свържа с интернет, защото просто ми доскучава :D . Трябва ли да си купувам нещо или...? Чух че Globul предлага някакъв интернет пакет и една джаджа, която се свързва с компютъра чрез USB вход, но предполагам,че ми трябва телофонна връзка, а там и такава няма :D . Та кажете има ли някакъв начин?

Samoten89
02-02-2009, 15:36
Значи единственият ти вариант е това през ЮСБ от оператор да имаш нет. Видях на скоро, удобно е с вградена сим карта мисля, че се води, но трябва обхват да имаш на телефона. А чух един познат, че като нямал обхват на телефона имал на интернета или обратното. Хубаво е да питаш може ли така да стане ;).

WooDy
02-02-2009, 16:01
Да прав си (предишно мнение)
Обади се в Globul (най-добрите с USB) и ще ти пойскат към 20-30лв. добър интернет на месец.

Jesus
02-02-2009, 16:04
3G нещо си се води този :) според мен обаче е много скъпо :(

WooDy
02-02-2009, 16:24
@@Jesus@@
Прав си...Кат си на село по добре стой на вън ;)

Dimi89
02-02-2009, 19:29
Мняма друг начин освен да си пуснеш нет към някои от мобилните оператори,но е много бавен и скъп.Аз чакам да се сетят примерно булсат да пуснат някоя наземна вълна wi-fi :)