PDA

View Full Version : кръвното или не?



ice__kiss
02-02-2009, 15:56
днес ми прилоша в училище се 1 почна а ми трепти дясното око и ми се замъгли всичко,отидох до лафката да си зема чай и вафла и мислех че ще ми мине и ми мина това със замагляването,но почна да ме боли главата...и пих парацетамол,аспирин и ацефин(за болки в главата) и спах от 1 до към 6 !
ходила съм на лекари и нз какво мие на скенери и какво ли не.... дали не от кръвното?

6emet4e
02-02-2009, 16:00
А защо просто не си премери кръвното? Възможно е и ако пак ти прилошее просто си вземи някакъв чист шоколад и хапни малко,ако ти мине значи е от това,ако не-на лекар.

П.П. Ти пък и 3-те заедно ли изпи?

ice__kiss
02-02-2009, 16:06
А защо просто не си премери кръвното? Възможно е и ако пак ти прилошее просто си вземи някакъв чист шоколад и хапни малко,ако ти мине значи е от това,ако не-на лекар.

П.П. Ти пък и 3-те заедно ли изпи?

не не заедно а и нямаше как да го премеря в даскало...

Boyd
02-02-2009, 19:40
Може да ти е паднало кръвното. В такива случаи пий много течности и също шоколада помагал.

gree_girl
02-02-2009, 19:52
Да и аз мисля, че е от кръвното. Шоколад и студена вода, както казаха и преди мен. Ама в училище нямате ли лекар или сестра, там поне трябва да има апарат за кръвно.
Или ако няма като усетиш, че ти става така просто си зимаш шоколад и тва е, щот тв аса симптомите на ниско кръвно.