PDA

View Full Version : лунната диета



girl4eety
02-02-2009, 16:42
Имали някой, който я е правил и е доволен и наистина действа...Аз мисля сега да я пробвам, но да знам поне дали има ефект, че трябва цял ден на вода да се кара само и да знам ако работи да се жертвам, та чакам мнение

t1n4e7o
02-02-2009, 16:48
Веднъж я пробвах.. Не бях яла около 16ч и си изповръщах домашните сокове от НЕядене.. Тя е по- скоро като за пречистване.. Аз ти препоръчвам http://www.dieti-otslabvane.com/90-дневна_диета_за_максимално_ отслабване#comment-172 + спорт и гарантиран ефект :)

mynichka
02-02-2009, 16:49
Аз я спазвах преди, има ефект..ама после си много гладен и се натъпкваш (меко казано) :) но сега си водя здравословен начин на живот, не спазвам лунната диета и съм 39-40 кг (не ми се карайте..ниска съм! )

Claudette
02-02-2009, 16:57
Ох, я дайте малко инфо за тая лунна диета, че напоследък всеки втори за нея ми говори, а аз така и не разбрах в какво се състои. :) Любопитно ми е. :-D Предварително благодаря за инфото.

mynichka
02-02-2009, 17:17
Ох, я дайте малко инфо за тая лунна диета, че напоследък всеки втори за нея ми говори, а аз така и не разбрах в какво се състои. :) Любопитно ми е. :-D Предварително благодаря за инфото.
еми значи лунната диета си има определени дни в които се пази( сега не ги знам точно, но се разрови в гогъл и ще си намериш за цяла година) и така почва примерно сряда в 12:33 наобяд и свършва в 12: 33 наобяд в четвъртък..по време на лунната диета не се яде абсолютно нищо, пие се само минерална (или обикновена) вода, но за препоръчване е минерална! И уж се свалят по 1-2 кг :) Дано да съм ти помогнала

BoCupycake
02-02-2009, 17:20
Определено има ефект,но става бавно.

Claudette
02-02-2009, 18:51
Ох, я дайте малко инфо за тая лунна диета, че напоследък всеки втори за нея ми говори, а аз така и не разбрах в какво се състои. :) Любопитно ми е. :-D Предварително благодаря за инфото.
еми значи лунната диета си има определени дни в които се пази( сега не ги знам точно, но се разрови в гогъл и ще си намериш за цяла година) и така почва примерно сряда в 12:33 наобяд и свършва в 12: 33 наобяд в четвъртък..по време на лунната диета не се яде абсолютно нищо, пие се само минерална (или обикновена) вода, но за препоръчване е минерална! И уж се свалят по 1-2 кг :) Дано да съм ти помогнала

Благодаря за инфото. :)

Ноооо ...това ми се вижда твърде ненадеждно, за 1-2 кила, цял ден само на вода ...едно, че не е полезно, ами и после като се натъпчеш - пак ще качиш. :-o

Lacroix
02-02-2009, 19:20
ами то си има определени часове и дни в които се прави и последния път когато я правих бях свалила 2 кг точно, ама е трудно.Но не съм ги качила, 42 съм, о;е два кг другия път и съм точно...

cherrypezz
02-02-2009, 19:23
Веднъж я пробвах.. Не бях яла около 16ч и си изповръщах домашните сокове от НЕядене.. Тя е по- скоро като за пречистване.. Аз ти препоръчвам http://www.dieti-otslabvane.com/90-дневна_диета_за_максимално_ отслабване#comment-172 + спорт и гарантиран ефект :)

Господина по физическо ни я каза тази.А щом той я казва значи ИМА ефект.Повярвайте ми. :-D