PDA

View Full Version : хах отново Ку*ец



6o6kotooo
02-02-2009, 17:27
пффф ...... отново трябва да си излея душата
Значи миналата седмица тръгнах с едно момче което успя да ме накара да се чувствам щастлива и да забравя за бившия ми .... хах ест сичко беше окей виждахме се всеки ден писахме си нон стоп ... и си мислих че започвам да се влюбвам както той .. обаче в съботата висях в скайпа че си е написал някаква песен на Ивана ии там нещо се разпрая за любовта как неможе да забраи миналия си нз си кфо ии аз от там ми щракна че може би още обича бившата си ии като си писахме след тфа той беше напушен ии неможех да говоря с него сериозно ии така 2 дена не ми беше писал нито ми отг на смс-а ии сега ми писа че се е събрал с нея отново ии искал да сме си останели приятели и да си пием пак биричката и нз си кфо ... хах абе просто ми е некфо гадно се пак ми беше хубаво с него :) и си мислих че най сетне съм намерила човека с който мога да съм и искам и то кфо един Ку*ец бате хахах късмет :)

SuperBadSuperFresh
02-02-2009, 17:31
Ако ще да мре за теб,само думата 'напушен' може да те откаже.Добре де,мен.Разни хора-разни идеали

Priceless
02-02-2009, 17:32
Поредният неориентиран тип ... Заебавай го и да не ти пука :P

ifkataAa
02-02-2009, 17:37
Постъпил е много гадно спрямо теб.Ако е имал чувства към бифшата си не е трябвало да започва нова връзка.Много съжелявам, че се е получило така, но се огледай наоколо.Момчета бол, ще намериш по-добър.Пожелавам ти късмет за напред :)

6o6kotooo
02-02-2009, 17:38
хахха е вие сте най големите пичое беееее :grin: сми той като чоек е супер просто явно не е бил готов хаха ии хаха абе да :д

cinderella_gugutka
02-02-2009, 17:38
еми кофти се е полу4ило но сега поне си забравила бившия :D
ама ина4е на всеки се слу4ват такива работи-то4но когато си мислеш 4е живота е прекрасен, той ти показва обратното :? затова когато ми се слу4и нещо хубаво аз се страхувам да се зарадвам защото после знам 4е следва нещо гадно :(

6o6kotooo
02-02-2009, 17:40
еми кофти се е полу4ило но сега поне си забравила бившия :D
ама ина4е на всеки се слу4ват такива работи-то4но когато си мислеш 4е живота е прекрасен, той ти показва обратното :? затова когато ми се слу4и нещо хубаво аз се страхувам да се зарадвам защото после знам 4е следва нещо гадно :(
хах мене постоянно ме беше страхх обаче ...

chaotic
02-02-2009, 17:41
Ако ще да мре за теб,само думата 'напушен' може да те откаже.Добре де,мен.Разни хора-разни идеали
И аз съм се напушвал и ко ? Няква отрепка ли съм ?

soul1199
02-02-2009, 17:42
kreten! :? :? zaebi go,sig sum,4e 6e si nameri6 dryg :wink: vse pak toi ne e edinstvenniq,koito 6e te napravi 6astliva :wink:

BaiToq
02-02-2009, 17:42
КУРЕЦ
Коалиция за Успешно Развитие
на Европейските Ценности.
КУРЕЦ е зад всеки от вас!

Hilary_
02-02-2009, 17:52
хах отебаваш го и продължаваш... :wink:

beachy_bunny
02-02-2009, 17:52
Ако ще да мре за теб,само думата 'напушен' може да те откаже.Добре де,мен.Разни хора-разни идеали
И аз съм се напушвал и ко ? Няква отрепка ли съм ?
И ко ... хвалиш ли ни се ... ? пфу ти какво си мислиш , че като си са напушил си бахти газара ли ... хах еми да та светна в грешка си! ...

Priceless
02-02-2009, 17:58
Ако ще да мре за теб,само думата 'напушен' може да те откаже.Добре де,мен.Разни хора-разни идеали
И аз съм се напушвал и ко ? Няква отрепка ли съм ?

Епа може и да си, може и да не си :D Всеки с мнението си !

SuperBadSuperFresh
02-02-2009, 18:06
Всеки с мнението си,мойто не е добро,затова не питай повече :)

balu4ka
02-02-2009, 19:48
хахха е вие сте най големите пичое беееее :grin: сми той като чоек е супер просто явно не е бил готов хаха ии хаха абе да :д


Не е бил готов дрън дрън ти си му била...заместител на оная.Прие ми го и му тегли една българска.И ти ли ще падаш...накарал те е да забравиш бившия,сега си намери нов за да забравиш и тоя ;)

w0sh
02-02-2009, 19:50
Нов тип психология.
Тя изхожда от сложеното в балончето на скайп и емотиконите, които човек използва,
Има бъдеще в тази наука.