PDA

View Full Version : Помощ за маникюр



nikinkaaa
02-02-2009, 18:43
Здравейте, решила съм, че най-сетне ще имам хубави нокти. Купух си заздравител Перфект 3 в 1 и сега очаквам някакъв резултат. Имам 2 въпроса към вас и разбира се ще се радвам ако ми помогнете :P Първо, наскоро ми подариха 1 комплект за маникюр с всичките му джунджурийки (пила, нокторезачка, нещо си за избутване на кожичките :lol: ), но незнам кое за какво се използва. И много ще се радвам ако ми кажете някакви съвети за заздравяване на нокътя и за пожълтяване. Надявам се заздравотеля да свърши работа, но искам и някакви домашни изпитани рецепти :?

ПС. Ако има такава тема, съжелпвам, че не съм я видяла

Sissy90
02-02-2009, 19:16
http://krasota.rozali.com/race/p7321.html
Виж това, може да ти е полезно.

Dian4ety
02-02-2009, 19:57
Мовеш да си купиш стимуланта на Икаров..испитано действа, а също тъка и Бадемово масло... Не използвай много искрящи лакове и поне два дена в седмицата трябва да оставиш ноктите си само със зъздравител.. успех :-)

LovelyGirl
02-02-2009, 20:10
Аз ползвам на Еври с/у пожълтяване едното и другото за по-бърз разтеж на ноктите.Определено и 2те имат ефект.Опитай ги :)

nikinkaaa
02-03-2009, 03:28
Аз ползвам на Еври с/у пожълтяване едното и другото за по-бърз разтеж на ноктите.Определено и 2те имат ефект.Опитай ги :)
Това крам ли е? :D Иначе много благодаря на всички, които се отзоваха. Много сте мили :-)

diva4e92
02-03-2009, 08:56
Мовеш да си купиш стимуланта на Икаров..испитано действа, а също тъка и Бадемово масло... Не използвай много искрящи лакове и поне два дена в седмицата трябва да оставиш ноктите си само със зъздравител.. успех :-)
a каква е цената на въпросния стимулант?

ira90
02-03-2009, 09:54
Мовеш да си купиш стимуланта на Икаров..испитано действа, а също тъка и Бадемово масло... Не използвай много искрящи лакове и поне два дена в седмицата трябва да оставиш ноктите си само със зъздравител.. успех :-)

За какво е това бадемово масло? И колко струва горе долу?

shell
02-03-2009, 14:55
http://krasota.rozali.com/race/p7321.html
Виж това, може да ти е полезно.
това беше много интересно и полезно :-)
може да опиташ нещо мвого лесно и всъщото време ефикасно-всеки ден си мажеш ноктите с няколко капки лимонов сок,който ще заздрави ноктите,ще премахне кожичките и ще им придаде красив външен вид!

ifkataAa
02-03-2009, 16:06
Моите нокти са много чупливи :lol: Като ги поддържам не се чупят чак толкова, но какви грижи и колко време на ден ми отива... Купих си кристална пила, която уш е по- добра.Масло за нокти на "Икаров". Различни заздравители.Този на perfect и аз го имам, но съм по доволна от този за силни нокти, бананов цвят е .. Освен това, за да не бъркаш кой "инструмент" за какво е, можеш да направиш като мен.Аз си купих един комплект с най-различни представки и едно устройство.На две степени е и само сменяш представките.То само ти пили ноктите, маха кожичките, полира... апсолютно всичко и съм много доволна.Има и най-различни "бани" за нокти, но има много теми за тях и с помоща на търсачката ще ги откриеш.Е пожелавам то успех и дано съм помогнала с нещо :)

SoFarSoG00d
02-03-2009, 17:55
За съжаление и аз нямам добри нокти,в смисъл стигам до определена дължина и се чупят,консултирала съм се с лекар и ми препоръча витамини калции,както и да втривам рибено масло в ноктите всяка вечер,пробвала съм и баешката рецепта с йод,но пак съм си с къси нокти,изглежда си е до ген и даденост,тези лакове и рецепти на мен не ми помогнаха лично,смятам,да си направя ноктопластика пон временно да се видя с дълги нокти.

nikinkaaa
02-04-2009, 14:20
Моите нокти са много чупливи :lol: Като ги поддържам не се чупят чак толкова, но какви грижи и колко време на ден ми отива... Купих си кристална пила, която уш е по- добра.Масло за нокти на "Икаров". Различни заздравители.Този на perfect и аз го имам, но съм по доволна от този за силни нокти, бананов цвят е ..

Имаше ли ефект ?

Sissy90
02-04-2009, 19:10
Моите нокти са много чупливи :lol: Като ги поддържам не се чупят чак толкова, но какви грижи и колко време на ден ми отива... Купих си кристална пила, която уш е по- добра.Масло за нокти на "Икаров". Различни заздравители.Този на perfect и аз го имам, но съм по доволна от този за силни нокти, бананов цвят е .. Освен това, за да не бъркаш кой "инструмент" за какво е, можеш да направиш като мен.Аз си купих един комплект с най-различни представки и едно устройство.На две степени е и само сменяш представките.То само ти пили ноктите, маха кожичките, полира... апсолютно всичко и съм много доволна.Има и най-различни "бани" за нокти, но има много теми за тях и с помоща на търсачката ще ги откриеш.Е пожелавам то успех и дано съм помогнала с нещо :)
Има ли къде в интернет да се види това устройство, за което обясняваш?
Маслото на Икаров и аз го ползвам, но не съм много редовна. Мисля, че има някакъв ефект. И понеже някой беше питал - около 2 лева струва.

Dian4ety
02-05-2009, 19:00
Мовеш да си купиш стимуланта на Икаров..испитано действа, а също тъка и Бадемово масло... Не използвай много искрящи лакове и поне два дена в седмицата трябва да оставиш ноктите си само със зъздравител.. успех :-)
a каква е цената на въпросния стимулант?

2,10 вчера си купих нов



Мовеш да си купиш стимуланта на Икаров..испитано действа, а също тъка и Бадемово масло... Не използвай много искрящи лакове и поне два дена в седмицата трябва да оставиш ноктите си само със зъздравител.. успех


За какво е това бадемово масло? И колко струва горе долу?

Чела съм , че подхранва ноктите струва около 2,30
П.П. Аз си правя с него и маски за коса :D 8-)