PDA

View Full Version : Как да му намекна...



mimentseto93
02-02-2009, 18:48
Историята ми е следната... Запознах се с едно момче от моето у-ще и двамата се харесахме, знам го защото един негов приятел ми каза, а същия този приятел му каза пък на него, че аз го харесвам иии ясно ви е... :D Та... бяхме се разбрали да излезем на кафе, но не сме се уточнявали кога.Искам да кажа,че има шанс да се получат нещата.Но за мен много бавно се развива всичко.Това вече продължава 3 месеца, през които сме излизали само веднъж. Искам да му намекна, че ми харесва вече прекалено много и очаквам повече...но проблема е че не знам как.Нямам много опит в тези работи.Също така не искам да звуча като някоя така да се изразя "зарибена хлапачка"... не знам дали успяхте да ме разберете. Е, ще може ли малко помощ? :oops: :oops: :oops:

ifkataAa
02-02-2009, 18:55
Говори с него.Кажи му за чувствата ти и ако той те обича ще отвърне, ако не - момчета бол.Ако не си "зарибена хлапачка" няма да ти пука от откъса му :)

sladur4etyYy
02-02-2009, 18:55
ми позакачай му се малко и той ще се сети да те покани пак :D

mimentseto93
02-02-2009, 18:58
Говори с него.Кажи му за чувствата ти и ако той те обича ще отвърне, ако не - момчета бол.Ако не си "зарибена хлапачка" няма да ти пука от откъса му :)

Но аз знам че той също ме харесва, просто вече не мога да чакам..искам го колкото се може по-скоро за мен :) Проблема е точно там: какво да му кажа, за да разбере, че искам да тръгнем...

Axe_vs_Sword
02-02-2009, 18:59
На разделяне го цункай. Ако не на тази среща, след няколко още.

vesssiii
02-02-2009, 19:05
Закачай се с него , разкрасявай се / предполагам , че го правиш де / като излизаш , като го видиш се дръш добрее :) Може би е от по-срамежливите и за това все още не ти предлага.. :) Спокойно всичко ще ти се нареди :-)

sentient_
02-02-2009, 19:09
Какво имаш в устата? Кажи му направо

balu4ka
02-02-2009, 19:27
Закачай се с него , разкрасявай се / предполагам , че го правиш де / като излизаш , като го видиш се дръш добрее :) Може би е от по-срамежливите и за това все още не ти предлага.. :) Спокойно всичко ще ти се нареди :-)

++++


Да ако не го направи той, покани го ти ;)

sensationwhite
02-02-2009, 20:03
бахти, кво толко, кат са харесвате направо го викни некаде насаме и му се нахвърли... няма се дръпне ама никога... колкото повече бавиш толко по безразлично му стаа и му отнимава желанието

albertino11
02-03-2009, 13:31
о0у 0оу ... Много хора се притесняват от това как да предложат.Лесно е събери кураж.Хвани го под ръка закарай го на място където няма други хора и му кажи защо го харесваш,какво искаш от него,как се чувстваш като си с него иии такива.Останалото е от него вече ;)

soul1199
02-03-2009, 15:19
6o ti ne my predloji6 da izlezete?primerno my kaji:iska6 li da otidem na kafe,ytre ? i toi sus sig 6e prieme :) ako ne prieme,zna4i e gei! :razz: :razz:

deFakto
02-03-2009, 15:29
Историята ми е следната... Запознах се с едно момче от моето у-ще и двамата се харесахме, знам го защото един негов приятел ми каза, а същия този приятел му каза пък на него, че аз го харесвам иии ясно ви е... :D Та... бяхме се разбрали да излезем на кафе, но не сме се уточнявали кога.Искам да кажа,че има шанс да се получат нещата.Но за мен много бавно се развива всичко.Това вече продължава 3 месеца, през които сме излизали само веднъж. Искам да му намекна, че ми харесва вече прекалено много и очаквам повече...но проблема е че не знам как.Нямам много опит в тези работи.Също така не искам да звуча като някоя така да се изразя "зарибена хлапачка"... не знам дали успяхте да ме разберете. Е, ще може ли малко помощ? :oops: :oops: :oops:Недеи нищо да говориш само деистваи ,събирате 3ма човека по 10лв , взимате си едно писмо, правиш 5 линии срещаш се с него и тогава приказката сама ще ти тръгне !Като почне да ти изтръпва главата,казваш че си в цикъл , и готово ;)

IdEaLa
02-03-2009, 15:51
Историята ми е следната... Запознах се с едно момче от моето у-ще и двамата се харесахме, знам го защото един негов приятел ми каза, а същия този приятел му каза пък на него, че аз го харесвам иии ясно ви е... :D Та... бяхме се разбрали да излезем на кафе, но не сме се уточнявали кога.Искам да кажа,че има шанс да се получат нещата.Но за мен много бавно се развива всичко.Това вече продължава 3 месеца, през които сме излизали само веднъж. Искам да му намекна, че ми харесва вече прекалено много и очаквам повече...но проблема е че не знам как.Нямам много опит в тези работи.Също така не искам да звуча като някоя така да се изразя "зарибена хлапачка"... не знам дали успяхте да ме разберете. Е, ще може ли малко помощ? :oops: :oops: :oops:Недеи нищо да говориш само деистваи ,събирате 3ма човека по 10лв , взимате си едно писмо, правиш 5 линии срещаш се с него и тогава приказката сама ще ти тръгне !Като почне да ти изтръпва главата,казваш че си в цикъл , и готово ;) :razz: +1

myNameIsImmortal
02-03-2009, 18:57
Можеш да му намекнеш, като му пипнеш мекия, след което ще стане твърд, и ще ти омекнат коленете и ще паднеш натвърдо. :lol:


P.P.

Не обръщай мн внимание на "съвета ми" нещо съм се разлигавил 8-)

kristito3
02-03-2009, 19:05
pi6i mu po-4esto. kaji mu 4e ti e bilo mn pr kato ste izleznali. nastoiavai da izlezete skoro. kato se razdeliate mu kazvai 4e iska6 pak i taka

My6mYLka
02-03-2009, 19:27
бахти, кво толко, кат са харесвате направо го викни некаде насаме и му се нахвърли... няма се дръпне ама никога... колкото повече бавиш толко по безразлично му стаа и му отнимава желанието

=D> =D> =D> :smt068 брао за мнението евалааааа :grin: и аз ш напрая същото 8-) :P

BloomF
02-04-2009, 11:11
Попитай го как му се е сторила първата ви среща и дали иска отново да излезете. Толко ли е трудно?

cherry_lady
02-05-2009, 13:37
ох толко ли е трудно да г0 попиташ какво има между васс !? Бъди малко по-смелаа .. той ще се усетии каквоо искаш ;) .. ноо ако ти отговори с нзнн .. 1.Maybe не е уверен че те харесва 2.изубил интерес (ама ако си пишете редовноо и той подхваща чата значи че не е ;) ) 3.срамежливв е и не знае как да се изразии

ее дано да излезе нещоо от вашата историйка ;) . успехх :-D