PDA

View Full Version : Сериозна нужда от помощ



nqkafsi_tam
02-02-2009, 19:37
Проблема си е същият при мен имам 24 теми в този раздел само за този проблем. Влюбен съм в нея, а тя не ми обръща внимание много?!? или въобще незнам... периода е януари 2007 и днес сега :) това е 25 тема която пиша за нея , писна ми да се оплаквам и да споделям, честно казано вече спрях да си вярвам, поне преди виждах смисъл и все пак надеждата умира последна наистина никога преди не съм обичал така,
каквото и да става винаги ще бъда готов дори да дам и живота си за нея....... Един нейн поглед, една нейна усмивка ми дават смисъл да живея... Аз и го казах, но тя не остана особено заинтересована изминаха 7 месеца почти от както и казах и к'во стана нищо? чакам чакам и нищо и въпреки всичко си заслужаваше... НЕ съжелявам просто вече не издържам.......



Ако някой има предложения :)

assd
02-02-2009, 19:41
ако обичаш някого, пусни го на свобода -ако и той те обича ще се върне!

и аз така съм в твойто положение горе долу и и давам свобода... и чакам 8-)

ifkataAa
02-02-2009, 19:44
Ами щом толкова време се занимаваш с нея, а не става нищо :? По-добре говори с нея и и кажи, че е последния разговор на тази тема.Ако пак не стане нищо пътеките..момичета бол.Какво се отчайваш.Тръгни с друга на пук на нея :)

nqkafsi_tam
02-02-2009, 19:46
амиииииии то хубаво чакаш, чакаш, чакаш просто постоянно идват едни такива моменти на слабост като този, в които се чувствам като пълен тъпак, който само досажда на едно очарователно невероятно фантастично момиче със свойте чувства, аз не съм и я вързал един път и казах и само чакам да ми даде някаф знак, че изпитва нещо към мен, наистина искам да е щастлива, но не вярвам някой някога да я обича повече от мен ;)

nqkafsi_tam
02-02-2009, 19:48
Въпросът не е да съм с някоя, ако исках да бъда с някоя имах 5 хиляди възможности, просто не смятам, че е редно докато обичаш някой друг да ходиш с друг или такива работи изобщо, защото после ще нараниш човека с който си бил, не бих искал да го направят на мен, не го правя и на другите. Просто не искам да наранявам хората.
И не искам да съм с друга искам да съм с нея, но ако тя не иска, съм готов да забравя за себе си.

assd
02-02-2009, 19:59
абе брато, сори че така, ама откъде знаеш че я обичаш толкова много като не сте имали нищо общо всъщност? и на мен ми се е случвало много пъти да си кажа "ей това е момичето", да се опитвам по всякакъв начин да я спечеля и да не излиза нищо... просто си си създал някакъв идеализиран образ в който вярваш, а всъщност може да е съвсем друг човек който да не ти допадне когато го опознаеш във една връзка. щото когато човек е сам е различен, когат ое във връзка се променя, защото став нещо като колектив и не винаги човека който си мислил че е най-хубавие и най-добрия за теб се оказва такъв!

ако сте имали нещо помежду си и сте се разделили, тогава вече е друго - можеш да кажеш че това е твоя човек, защото ще го познаваш добре, тогава оправдавам чакането, вайкането, плакането!
иначе за такива несподелени любови, колко съм имал такива ехееее и накрая им теглих една майна щото ми писна да се занимавам. съвсем друго е да си опознал човека, да си разбрал какъв е но нещо да не се е получило във връзката и да кажеш че би си дал живота за него, друго е да го кажеш за някоя дето си мислиш че познаваш
вярвай ми след време ще ти е смешно че си мислил такива неща, не се отчайвай - кийп уокинг

nqkafsi_tam
02-02-2009, 20:11
ае не така и аз съм ги изптивал тия работи, но това не е такова чувство. От 10 години и половина се познваме , кажи речи почти откакто се помня тя е някъде около мен и все още сме в един клас, пораснахме в една стая, толкова много съм видял и чул и всеки малък момент, който съм прекарал с нея ми е по-ценен от всичко. Вярно не сме били заедно, не сме били особено близки, но последно време адски много я харесвам и съм яко влюбен в това момиче и понеже тя не ми каза, че ме харесва аз се отдръпнах от нея реших, че може и да я притеснявам, а аз въобще не целя това и през цялото това време се измъчвам, защото винаги има варианти и винаги има решение на всеки проблем просто не го намирам или ако го виждам е по-силно от мен. Опитвам се да стана по-добър, опитвам се тя да ме хареса, но понякога ми обръща такова внимание, че направо се чувствам невероятно, помня последния път бях решил да оставя всичко на страна само да си говоря с нея :) Как да ти го обясня, че когато я видя с друг и сърцето ми се обръща, превърта на две и се къса на милион парчета и щом я видя пак сама и го връчвам на мига... ако някой иска да ми помогне да пише, може да погледне някой стари теми... ако му инт или да ме пита....
Тенкю Пипал

nqkafsi_tam
02-02-2009, 20:24
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

:smt026

nqkafsi_tam
02-02-2009, 20:44
Не е изминал и ден през, който да не мисля за нея.
Лягам и мисля за нея. Ставам и мисля за нея. И това се повтаря в продължение на около година преди това не беше точно така, но сега... Опитвам се да се променя, към нещо по-добро, защото тя заслужава най-добро и за да съм с нея трябва да бъда най-добрия.

Цялата работа е много объркваща, кара ме да се замислям на тази тема с месеци, година и половина може би съм се опитвал да си кажа, че не изпитвам нищо към нея после си признах на себе си, че имам чувства към нея после супер много време се навивах да й го кажа, казах и го и сега чакам... чакам.... Време и търпение?!?
Изглеждам жалък отстрани нали? Не искам да се отказвам от нея, не исакм да я забравя, не искам друга, но какво да направя, това което до сега не съм правил? Незнам дали го мога... но със сигурност го искам...

w0sh
02-02-2009, 20:45
Ебахти пресования тип.

СМАЗАН.

nqkafsi_tam
02-02-2009, 20:46
осещам, че сам си пиша тук, поне някой го чете, омразна ми да занимавам приятелите ми с това, имам чувството, че им ставам досаден... Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен.

w0sh
02-02-2009, 20:47
осещам, че сам си пиша тук, поне някой го чете, омразна ми да занимавам приятелите ми с това, имам чувството, че им ставам досаден... Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен.

С кво да ти помогнем.
Да ти направя ли пластична операция. Ходи учи, поумней и се оправяй в живота. Тука да не е забавачница.

nqkafsi_tam
02-02-2009, 20:50
Според теб к'во означава teenproblem? форум любов? точно тука му е мястото..... Защото вие ме навихте, аз си знаех последиците, не съжелявам за тях, но отново се нуждая от малко разбиране и някой съвет ще ми бъдат от полза приемам и критики, не съм съвършен, не съм идеален, не съм глупав, не съм грозен.......Просто това е една голяма част от краткия ми живот...

w0sh
02-02-2009, 20:56
get over it

jane_17
02-02-2009, 23:40
s risk da prozvu4i grubo 6te kaja, 4e ne moje6 da o4akva6 nikoi v toq forum da ti re6i problema i t.n. Ne poznavam i 4ovek det da pravi voodoo magii za vnimanie ili kvoto i da bilo :? Sqda6 si na dupeto zamislq6 se kakvo to4no iska6 da se slu4i... i deistva6, za da si go postigne6 :)
Aide *LUCK*

Darkkiss
02-02-2009, 23:50
Проблема си е същият при мен имам 24 теми в този раздел само за този проблем. Влюбен съм в нея, а тя не ми обръща внимание много?!? или въобще незнам... периода е януари 2007 и днес сега :) това е 25 тема която пиша за нея , писна ми да се оплаквам и да споделям, честно казано вече спрях да си вярвам, поне преди виждах смисъл и все пак надеждата умира последна наистина никога преди не съм обичал така,
каквото и да става винаги ще бъда готов дори да дам и живота си за нея....... Един нейн поглед, една нейна усмивка ми дават смисъл да живея... Аз и го казах, но тя не остана особено заинтересована изминаха 7 месеца почти от както и казах и к'во стана нищо? чакам чакам и нищо и въпреки всичко си заслужаваше... НЕ съжелявам просто вече не издържам.......



Ако някой има предложения :)

ходи и кажи
еи циганко падам си по тебе
искаш ли да ми лапаш...

nqkafsi_tam
02-03-2009, 12:11
az ve4e si re6ih problema ;D are