PDA

View Full Version : според вас една връзка след кратка раздяла има ли бъдеще?



assd
02-02-2009, 20:39
тая тема е стара и неактуална вече! нема бъдеще, проверих.

ситуацията е такава, че с гаджето ми се разделихме преди 3 седмици - от тогава нито сме се виждали, нито чували. всъщност веднъж се чухме преди дни и се разбрахме да се видим тия дни. ще използвам тази среща за да се опитам да я убедя, че има кого да обича още, защото аз през тези дни не съм спрял да мисля за нея и я обичам много

та разделихме се без караници, спорове или обиди, просто каза един ден че иска да се разделим. общо взето каза че тръпката се позагубила и ме чувства не като в началото на бурната ни връзка...попитах я ще помисли ли, сигурна ли е че иска това, на което тя каза че засега иска да е сама, за по-нататък не знае. казах и ако реши че иска да се съберем да ми се обади и си тръгнахме :?

как мислите вие, има ли бъдеще една връзка да възкръсне и да бъде по-здрава от преди или една такава раздяла е знак че нещо не върви (пък съм сигурен че всичко си беше перфектно преди да го каже)
споделете от опит ако сте преживяли нещо подобно

благодаря предварително, исках да чуя няколко мнения защото остават няколко дена до срещата ни и да съм евентуално подготвен
пп. не сме на 14-15, а 18+ и двамата ако има значение

w0sh
02-02-2009, 20:48
Не зависи ли от хората?
Чувал съм и за двата случая, но най-често за нищо не спомага.

ifkataAa
02-02-2009, 20:48
Естествено, че връзката ви може да "възкръсне". Преди година ходих със сегашния ми приятел 2 седмици, скъсахме по много лош начин.През тази една година бяхме в страшно лоши отношения, дори щях да се местя в друго даскало, но нашите не разрешиха.Сега година по късно отново ходим и сме много близки.Да чукам на дърво, но този път мисля, че връзката ни е стабилна.Като се видите говори с нея и колкото банално да е, подари и една червена или бяла роза.Размекни я, като и припомниш минали моменти прекарани заедно.Колко ви е било хубаво... Пожелавам ти късмет и дано да се съберете отново :P

VQTUR
02-02-2009, 20:50
Според мен това че сте се разделили, не означава завинаги.

Едни приятели така се разделиха за около седмица... момичето беше в Италия и като се върна пак се събраха, защото просто осъзнаха че не могат един без друг.
така че, ако наистина се обичате истински - ще се съберете :wink:

emily_1234
02-02-2009, 20:50
Да има, но след всеки път стават по-зле нещата.

assd
02-02-2009, 21:30
абе то за седмица е нормално, ама при нас вече гони месец... това е странното, въпреки че тя в момента е твърде заета с изпити и такива неща... но се съмнявам след всичко което сме имали да ме забрави толкова бързо и да ме отпише?!? ама ще кажа в четвъртък или в събота каква е хавата 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
02-02-2009, 21:36
С бившият ми приятел първо бяхме разделени месец, после близо 2. ;) Винаги има шанс. ;)

aaasdfghjklll
02-02-2009, 21:56
Хората за казали, че като не стане един път, значи няма да стане...

_Imaginary_girl_
02-03-2009, 03:56
Има бъдеще,но изцяло зависи от хората и дали ще си дадете втори шанс,дали ще дадете достатъчно от себе си за да е успешен този втори опит...с една дума всичко е във ваши ръце :wink: Аз съм свидетел на хора,които след близо половин година са се събирали и нещата са били по-добре отпреди дори.. така че успех!Дано и при теб се развие добре всичко! :)

sladka__droga
02-03-2009, 04:59
Според мен има бъдеще , но всичко си е до хората ..

cinderella_gugutka
02-03-2009, 08:11
еми вси4ко е възможно-зависи от много неща-може и да се съберете,може и да си останете само приятели.не губи надежда(може би просто преживява трудент период или нещо такова)

assd
02-03-2009, 08:25
ей голем съм мухъл от ранни зори съм заседнал във форума както никога 8-) тва бездействие не ми се отразява добре...


(може би просто преживява трудент период или нещо такова)
силно се надявам да е това, защото има страшно много изпити и то бая сложни от които ми се изправя косата като чуя! разбирам я до някъде че иска да е сама сега, защото признавам си може би исках твърде много време и внимание да ми отделя... може би се е уплашила че ще искам постоянно да излизаме и да не може да си вземе изпитите

бтв, аз имам по 5 изпита в унсс и се виждам в чудо по време на сесията, а тия изпитченца (щото тва е думата) се взимат с 1 ден четене, представям си при нея какво става като има и писмен и устен и то все математически работи дето аз грам не ги разбирам :shock: еми ще се надявам, няма да и досаждам тия дни и така...

sexy89
02-03-2009, 09:05
Аз мисля, че ако те обича истински и иска да бъде с теб, ще бъде. С моя имахме такъв период, в който искаше да се разделим щото се карахме доста и искахме да си дадем няколко дни време. И да ти кажа тези дни се отразиха страшно добре. Сега сме още по-близки и нещата тръгнаха много добре, да чукам на дърво, щото осъзнахме че не можем един без друг. Успех

hooliganka89
02-03-2009, 09:08
Ох,и аз сега съм в подобна ситуация и аз търся отговор на същият въпрос,но все пак мнението ми е отрицателно спрямо тези раздели.

Bellatrix
02-03-2009, 09:39
Абе дали ще стане или не, не знам, ама какво ти пречи да се пробваш?

Al3ksandra
02-03-2009, 10:07
Добре правиш ;) Дай й свобода, тя ако те обича, ще се върне при теб! Успех!!!! 8)

Giva
02-03-2009, 10:15
Смятам че ако и тя е осъзнала,че й липсваш ще се съберете :wink:

sextazy_baby
02-03-2009, 13:53
И ние сме късали 2 пъти след сериозни караници,но това беше още в началото и...вече сме заедно година и половина

silky92
02-03-2009, 13:59
Може и да се получи даже да е по-хубаво от преди ,но може и не .Аз попринцип не съм за тези неща ,веднъж разделя ли се с някой ,трудно бих се събрала пак с него :P

Hilary_
02-03-2009, 14:02
Може да се оправят нещата...случвало ми се е... зависи от хората но като изгубиш нещо чак тогава осъзнаваш че имаш нужда от него..така че спок не губи надежда... :)

bybit0o0
02-03-2009, 14:29
ъмм според мен не..поне така стана при мен...не се бяхме карали но не се видяхме 1 седмица и една фр като го пита имаш ли си приятелка..той каза..имах допреди 1 седмица...така че..не знам..но все пак си зависи от нея какво чувства към теб...щото не може всички да падат на глупаци както аз попаднах на такъв :-D 8)

vesSynkaa
02-03-2009, 15:00
Може би да , може би не .. Например с мен стана така , че бяхме скъсали с гаджето ми / не знам какво ми стана тогава :-o / ии след мн кратно време се събрахме отново .. Просто чувствата не бяха изчезнали .. И се получи .. Дори бяхме адски щастливи :-) .. С един друг приятел се разделихме / пак по мое решение / и използвах същите думи "за сега искам да съм сама / .. и то ги използвах защото не можех да му кажа в очите "не те искам вече" .. И той си даваше надежди , че като съм казала , че за момента искам да съм сама и значи , че ще тръгнем .. Но всъщност не .. Просто ме беше жал да му кажа кратко и ясно , че повече не искам да сме заедно .. За това , че поне аз не мога да ти кажа дали ще се получи .. Зависи си и от човека .. Просто виж как се държи , предполагам ще си проличи дали има все още чувства .. И все пак ти пожелавам късмет и дано да се получи ! :)

slun4ice_90
02-03-2009, 15:10
Възможно е...Често се случва и връзката да се изчерпи и всеки да тръдне по пътя си,колкото и да боли...Тези неща се случват просто...

partychild
02-03-2009, 15:46
С моя приятел , с който съм вече 2 години и 3 месеца..преди това бяхме пак заедно за 2 месеца.. бяхме малки и зелени и се скарахме жестоко...след година караници се събрахме...обичаме се безкрайно много.. не знам какво бих правила без него... та бори се за нея :)

assd
02-03-2009, 15:57
мерси за подкрепата, то е ясно - или ще стане или няма да стане
аз лично не мога да издържам повече без нея, не ме питайте какво ми е тези седмици без да я виждам... липсва ми най-много усмивката и, но не знам на нея дали и липсвам? полудявам направо и утре ще и се обадя да се видим четвъртък или петък и да говорим (по-скоро аз да говоря и да я убедя да размисли). след такава ненормална любов като нашата не вярвам всичко да се е изпарило :shock: плюс това хиляди пъти ме молеше да не я оставям така лесно да си отиде ако се разделим, (още преди да скъсаме няколко месеца преди това)усещаше че има нещо и я плашеше това. искаше да и обещая че ще и простя ако направи някоя грешка и ще и дам втори шанс. аз ще и простя абсолютно всичко, само че не знам колко време ще издържа без нея :(

partychild
02-03-2009, 16:15
мерси за подкрепата, то е ясно - или ще стане или няма да стане
аз лично не мога да издържам повече без нея, не ме питайте какво ми е тези седмици без да я виждам... липсва ми най-много усмивката и, но не знам на нея дали и липсвам? полудявам направо и утре ще и се обадя да се видим четвъртък или петък и да говорим (по-скоро аз да говоря и да я убедя да размисли). след такава ненормална любов като нашата не вярвам всичко да се е изпарило :shock: плюс това хиляди пъти ме молеше да не я оставям така лесно да си отиде ако се разделим, (още преди да скъсаме няколко месеца преди това)усещаше че има нещо и я плашеше това. искаше да и обещая че ще и простя ако направи някоя грешка и ще и дам втори шанс. аз ще и простя абсолютно всичко, само че не знам колко време ще издържа без нея :(знам какво ти е.. аз тогава не го обичах но той мене да и от 2/3 години се бореше за мене сериозно.. хиляда пъти съм му разбивала сърцето..хиляда пъти съм го отблъсквала.. но сега е най-голямата ми любов.. така че според мен още имате надежда :) успех !

assd
02-03-2009, 16:31
хей partychild, много се радвам за вас, дано сте щастливи още дълго време заедно!
само да ти кажа, при нас беше от пръв поглед - видяхме се и веднага разбрахме че сме един за друг, даже тя искаше да си купим пръстени все едно сме женени.. .абе луда работа, голяма любов, голямо нещо. самата тя казваше до преди месец че аз съм човека, аз съм голямата и любов. как никога не иска да се разделяме и че не иска да вижда очите ми никога тъжни, иска винаги да е до мен. караше ме да и обещавам че никога няма да я оставя :shock:
честно казано и аз имах период в който се замислих, наистина ли искам нещо толкова сериозно, това ли е моето момиче и тн, но устоях на всички въпроси и мисли и се оказа че тя наистина е моя човек. сигурно сега е неин ред да помисли, винаги има такива периоди през които трябва да преминеш за да разбереш истината за себе си. и много се надявам да е било продиктувано от това, напрежението, изпитите и другите проблеми... а не че вече няма никакви чувства... ама да видим

111111111
02-07-2009, 13:06
Що пък да няма?

myNameIsImmortal
02-07-2009, 13:10
Хората за казали, че като не стане един път, значи няма да стане...
тoва се отнася за теб - когато не ти стане един път, после пак не ти става 8-) 8-)

saniii
02-07-2009, 19:16
Хората за казали, че като не стане един път, значи няма да стане...


да,но са казали и....

''Където е текло,пак ще тече" ;) :-P :P :P :-P

saniii
02-07-2009, 19:16
Хората за казали, че като не стане един път, значи няма да стане...


да,но са казали и....

''Където е текло,пак ще тече" ;) :-P :P :P :-P........дааам

sku
02-07-2009, 19:51
Хм да дам и аз моя съвет с моя опит. С бившия ми в момента нещата седят странно-бяхме разделени около 5 месеца като в 4 от тях сме се виждали,като се видим се държим се едно ходим...много объркана ситуация. Бяхме напълно разделени без да се виждаме и чуваме 1 месец при което той ме потърси,видяхме се уж приятелски ,накрая нещата отидоха в позната посока...казахме си че се обичаме,което е изключително странно при положение че не сме заедно и в крайна сметка се разбрахме че ще имаме нещо като връзка за сега,но неангажираща. Аз самата смятам че ако наистина ме обича ккто твърди ще сме отново заедно,ако не ме-това е последния път в който възлагам някакви надежди. Мисля че и него това го стресна-да не би да искам твърде много внимание и време,а и той е 12ти клас и няма особенно много свободно време.

Стискам ти палци да се съберете,просто не пришпорвай нещата,колкото и изтъркано да звучи-ако имате истински чувства няма да бягате един от друг :) Стискайте ми палци и при мен да се развият добре нещата 8-)

Sharpay
02-07-2009, 21:44
защо да няма бъдеще такава връзка.. има естествено.. нормално е хората като прекарат повече време заедно да си поомръзнат, но ако се обичат истински даже и други хорра да са замесени в историите всичко си идва на мястото :) :)

kikzi
02-07-2009, 21:48
ами с приятелят ми се бяхме разделили някъде към третия месец ..
седмици по-късно се събрахме.. и ето вече година и половина сме заедно :-) :P [/b]

Inlofee
02-07-2009, 21:51
може би не :( не искам и да разбирам :smt018

sandre7o
02-07-2009, 21:55
за съжаление мисля че връзка след раздяла НЯМА никакво бъдеще ... когато нещата се пречупят веднъж много трудно е да са по старому и да се върне "пламъкът" в отношенията между вапросното момиче и момче :?

NaNa_SladuRana
02-07-2009, 22:49
и да е имало кратка раздяла,и да е нямало,накрая пак ще скъсате :P

Leksi23
02-08-2009, 10:16
Ние с моя приятел сякаш сме пристрастени към проблемите и разделите, така че винаги има смисъл когато двама души се обичат 8-)

Ou7taControL
02-08-2009, 10:23
ako edna vruzka e silna i ima lubov.. sled razdqlata shte e oshte po silna.. a ako ne.. razdqlata shte q pogubi napulno..

lizzy
11-01-2009, 19:04
Понякога дори има нужда от такава кратка раздяла .
И да - връзката има бъдеще :)

ScarletBite
11-01-2009, 21:22
Толкова болезнено позната ситуация... :cry: Мисля, че имате шанс.Пожелавам ви много любов, гълъбчета!Научете се на компромиси, това е най-важното, за да се задържи една връзка. :-) :-) :-)

assd
11-02-2009, 11:55
ае стига бе, от къде я изровихте тая тема! та тя е на 1 година
ако мога да отговоря сега : няма бъдеще, остава само леко горчив спомен както в моя случай!

живота си върви, отдавна съ мзабравил за случая, че даже и друга имах по едно време 8-) тя си има друг и тъй, може би след 10 години ще си проговорим пак...

bebkata
11-02-2009, 23:39
ПОчти никога ...