PDA

View Full Version : Wtf?



ScionOfStorm
02-02-2009, 19:42
Не че искам да звуча путкенски, обаче защо беше затворена поредната тема, сочеща към гавра с българин/българка, макар и отдавна починала?

'начи, виж сега, може да се появи някакъв турчин из форума да ми се обяснява и да си вее гъза еди колко си време, ама такава тема бива затваряна на 10тата минута МАКСИМУМ.

Знам ги правилата - дискриминация, нападки на етническа основа не се допускат.

А АКО СА ОПРАВДАНИ?
И то n-пъти кратно, както беше в случая?

Ще ме извинявате, но не виждам особения смисъл в това. И е дразнещо. И после ръководството няма защо да се оплаква от лошо отношение.

Ако темата беше направена просто е така - разбирам. Обаче подкрепена с такъв материал просто е безумие.

'juz my 2 cents, и знам, че сигурно и тази ще бъде така.

Swinkenhoffer
02-02-2009, 19:46
Как не те е срам, бе, Сционе?! Бъди толерантен!! :-x Иначе ще дойде machoka с големия ключ и ще си дотам!

RAWRRR
02-02-2009, 19:49
уж за толерантността сме
ама когато става за дума за нетолерантност към нас самите-РУК!

BoCupycake
02-02-2009, 19:50
Е тя и да е отключена кака е ползата? :?
Само псувни вътре и възмущение към шибаните мангали.Дайте по-добре една бърза тема с дата,час и място пред някоя махала и да ходим всички. 8-) :booooomb:

ScionOfStorm
02-02-2009, 19:54
уж за толерантността сме
ама когато става за дума за нетолерантност към нас самите-РУК!

макар и да се опитвам да съм толерантен в някои случаи
в други няма как това да стане. има си един вододел и като се мине - рук на квадрат.

а и между нетолерантност и гавра има отчетлива разлика (ако съм те разбрал правилно).

MostHated
02-02-2009, 19:54
поне да пише причина а не тъпото аЗ...

поне да си каже мнението! Как би се почуствал, ако с някой негов роднина направят така?! :-x :x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

machoka
02-02-2009, 20:26
В подобни теми не можеш да прочетеш нищо друго, освен пожелание за смърт, псувни, расистки изцепки и всякаква друга помия. От цялата тази смрад няма никакъв смисъл. Дали цигани или българи - таива теми ще се затварят винаги, защото тук НЕ позволяваме да се пропагандира насилие над някой по КАКВАТО И ДА Е причина.

jghgh
02-02-2009, 20:28
а3






8-)

FockidyFockFock
02-02-2009, 20:36
Е, защо да не я локне? :)
Оня осман, дето си развяваше рязания кур из една от темите, псуваше и обиждаше наред - него не го закачаха. Друго си е обаче, като ситуацията е обратната. Става въпрос за "подбуждане на етническо напрежение" и силно изявен фашизъм, едва ли не. :wink:

Браво!

Rowdy
02-02-2009, 20:38
напротив... и тук, както и във всички еврейски медии, сайтчета и прочие, се криворазбират нещатата. В темата може да има псувни и "пожелание за смърт", обаче този клип трябва да бъде видян от колкото се може повече хора, а с тва заключване на темата, едва ли някой ще и го погледне... както и да е, факт е че една резана акрабина и нейните псувни се търпяха цифрва време, а тази тема беше заключена за минути...



СМЪРТ И ХИТЛЕР !

machoka
02-02-2009, 20:41
Колкото и да не ми е приятно, в крайна сметка сме задължени да ги заключваме. Това все пак е медия, с крайно ниска възрастова граница на посещение. Нациските и расистките изяви и подтикване към насилие, побоища и смърт (независимо към какви точно хора) са наказуеми спрямо законите на РБ, а ние ще търпим големи глоби от регулаторите ако си позволим да станем трибуна на такива.

За това си псувайте и си пребивайте който искате, но НЕ го афиширайте тук. Аз и да искам, не мога да ви пригласям на тази територия, най-малкото през администраторски акаунт. То се иска малко акъл да се досети човек.
Щото вие може да си псувате и да ми слагате свастики по форума, само че после мен ще ме глобяват и разследват за това, че на тази територия за която отговорям се извършват незаконни действия С мое позволение.

LiveFlower
02-02-2009, 20:58
E,ako ne ste zabelqzali-to taka e i v obshtestvoto,i v durjavata.Vinagi nie sme vinovni,kogato stava vupros za diskriminaciq na etnicheska osnova.Obache nas koi ni zashtitava,kogato te ni rugaqt taka?I poneje sa malcinstvo trqbva da budem tolerantni-da be!

Mnogo se izvinqvam za latinicata,preeba mi se kirilizatora.

SteelBlade
02-02-2009, 20:58
Никога не е късно човек да си направи един фейк... :)

DieselBlood
02-02-2009, 22:33
Тоя пък следващия-Пак ли си козил пред НДК

InitialD
02-02-2009, 23:32
Чудя се какъв анти-българин трябва да си за да заключиш тема, в която е пуснато клипче как цигани се гаврят в български гроб .. или да изтриеш съответното от български сайт за видео клипове, в който за сметка на това никой не трие клиповете възхваляващи ататюрк и турция и циганско-турската ориенталска помия?!!??!

Колко анти-българин трябва да си !?!?

Отговор: Толкова, че да си админ на съответните форум и сайт!!! :-x

ВЪЗМУТЕН СЪМ ОТ ВАС БРАТЯ "БЪЛГАРИ"!!!!

mitternacht
02-03-2009, 08:14
Tъй като тук влизат повечко хора имам предложение.
Защо тоя клип не се даде на някоя медия, да видим дали ония няма да се направят на трите маймунки (сещате се-с ръце на очите, на ушите и на устата) и няма да го споменат изобщо тоя клип.Ако самите медии бяха качествени щеше доста да се разшуми тоя скандал.
Клипа го има и на друго място, трябва само някой да каже как да се даде на медиите.

Swinkenhoffer
02-03-2009, 08:35
Tъй като тук влизат повечко хора имам предложение.
Защо тоя клип не се даде на някоя медия, да видим дали ония няма да се направят на трите маймунки (сещате се-с ръце на очите, на ушите и на устата) и няма да го споменат изобщо тоя клип.Ако самите медии бяха качествени щеше доста да се разшуми тоя скандал.
Клипа го има и на друго място, трябва само някой да каже как да се даде на медиите.
Доколкото разбрах, са го излъчили по Скат, но това не е странно. :D За други медии не знам.

mitternacht
02-03-2009, 08:40
Tъй като тук влизат повечко хора имам предложение.
Защо тоя клип не се даде на някоя медия, да видим дали ония няма да се направят на трите маймунки (сещате се-с ръце на очите, на ушите и на устата) и няма да го споменат изобщо тоя клип.Ако самите медии бяха качествени щеше доста да се разшуми тоя скандал.
Клипа го има и на друго място, трябва само някой да каже как да се даде на медиите.
Доколкото разбрах, са го излъчили по Скат, но това не е странно. :D За други медии не знам.

:)Ако БиТиВи и БНТ 1 го излъчат, ще си върна всички псувни по техен адрес назад! :)
Ама няма да посмеяяят ;)

SteelBlade
02-03-2009, 08:42
Tъй като тук влизат повечко хора имам предложение.
Защо тоя клип не се даде на някоя медия, да видим дали ония няма да се направят на трите маймунки (сещате се-с ръце на очите, на ушите и на устата) и няма да го споменат изобщо тоя клип.Ако самите медии бяха качествени щеше доста да се разшуми тоя скандал.
Клипа го има и на друго място, трябва само някой да каже как да се даде на медиите.
Доколкото разбрах, са го излъчили по Скат, но това не е странно. :D За други медии не знам.

:)Ако БиТиВи и БНТ 1 го излъчат, ще си върна всички псувни по техен адрес назад! :)
Ама няма да посмеяяят ;)

Както излъчваха протестите пред парламента, така и това видео ще излъчат...Жалка работа