PDA

View Full Version : Народни танци



NevinW
02-02-2009, 20:42
Танцувате ли народни танци...от колко време .....защо ви харесва ...??? Като цяло каквото се сетите за народните танци..... :)

Darkkiss
02-02-2009, 23:47
Танцувате ли народни танци...от колко време .....защо ви харесва ...??? Като цяло каквото се сетите за народните танци..... :)
не не танцъвам
и не не ми харесва

Dundy
02-03-2009, 07:58
амии танцувам от 6 години ии яко е,щото е весело(ама как го казах просто :D ).Аз само 1 път седмично ходя за забавлението само

term0t0
02-03-2009, 08:14
Не..стига ми танцуването с футболна топка :grin:

NevinW
02-03-2009, 18:23
NevinW написа:
Танцувате ли народни танци...от колко време .....защо ви харесва ...??? Като цяло каквото се сетите за народните танци..... Smile

не не танцъвам
и не не ми харесва

Не мога да повярвам,че не ти харесва.....явно , защото не си гледал/а и не си пробвал/а.....Но, както и да е...

NevinW
02-04-2009, 11:20
Ами, и аз ходя само за кефчето....и ми е много забавно и разторварващо. Освен това ходим по участия и фестивали и е нечовешки яко :):).. Ами ходили ли сте на фестивала в Приморско ? Той е от 23 до 30 юни и преди това мисля , че също има...????

TheSadGirl
02-06-2009, 19:33
Аз също танцувам народни танци и то от вече 12 години (абе от както се помня съм в залата). Участваме редовно на фестивали, печелили сме много първи награди. Всяко лято една от групите ходи и на турне в чужбина. Наистина е супер яко особено ако го правиш от толкова дълго време като мен.Чуваш народна музика и започваш да си тактуваш и потропваш с крак - неповторимо е (особено на някои песни е супер тъжно и трогателно) ... малко се отнесох ама какво да направя то си ми е в кръвта :)

NevinW
02-09-2009, 17:47
Ееееееееее, най-накрая някой споделя моето мнение....аз също смятам, че е неповторимо..... вашият ансамбъл явно има достатъчно средства , за да участва в различни фестивали и т.н. ...При нас желанието е огромно, но средствата , за жалост, ограничени .... Какво да се прави.... :) :)