PDA

View Full Version : Как да и кажа(покажа ) че искам сме повече от приятели?



ziko
02-02-2009, 22:06
Как да и кажа(покажа ) че искам сме повече от приятели...без директно да и го казвам?

x3eme
02-02-2009, 22:09
със жестове
това е най краткото обяснение на нещата

ziko
02-02-2009, 22:11
със жестове
това е най краткото обяснение на нещата
не хваща ...днеска и купих кокиченца(мн ги харесва понеже са сезонни)...мн ги хареса ...ама пак нещо се губи

ThinkPink
02-02-2009, 22:11
eми някога забивали ли сте се примерно ?
ако не, почни да й пишеш по-често,да й се усмихваш,обажадаш и т.н споделяй й ии такам .
а ако сте се,просто се опитай на някой купон да я забиеш пак .

според мене обаче най-правилното е да я поканиш на среща и да й обясниш директно как стоят нещата :)

ziko
02-02-2009, 22:21
eми някога забивали ли сте се примерно ?
ако не, почни да й пишеш по-често,да й се усмихваш,обажадаш и т.н споделяй й ии такам .
а ако сте се,просто се опитай на някой купон да я забиеш пак .

според мене обаче най-правилното е да я поканиш на среща и да й обясниш директно как стоят нещата :)
там е работата че живеем в една квартира...и всяка вечер е при мен(в моита стая) за компания ...обаче често(около 50% ) ми говори за бифшите и връзки...и точно това ме дърпа ..най-вече дразни...поняга осещам намеци понякога точно обратното...
имам чувстото че е от жените които не им стига един мъж/момче....смисъл ...свикнали са да получават комплимнти и закачки...

Darkkiss
02-02-2009, 23:51
Как да и кажа(покажа ) че искам сме повече от приятели...без директно да и го казвам?

кажи и
гушко
днеска ще пецам

yahhooo
02-03-2009, 07:27
Покажи й го

cinderella_gugutka
02-03-2009, 07:31
"виж-има едно нещо което ме мъ4и и искам да го споделя с теб.знам ,4е сме приятели,но истината е 4е от известно време аз не те 4увствам само като приятелка и искам да сме нещо пове4е.не се притеснявай ако ти не изпитваш същото-ще те разбера и се надявам да не си развалим взаимоотношенията в такъв слу4ай.ако искаш ще ти дам малко време да помислиш по въпроса"
тва става ли ??

hahavteen
02-03-2009, 07:33
...днеска и купих кокиченца

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ахахахахахаххахаахахаххах ахахахахахахаххаха
Много евтиго го даваш бе циция :lol:

Пффф нищо не разбираш. Аз щях да припадна от кеф ако някой ми подари кокичета. Обожвам ги 8-)

Иначе какво да ти кажа... В такива ситуации като не си сигурен какво да правиш най-добре е да си кажеш за да изясниш нещата и да знаеш и ти как да действаш и дали да се надяваш. На мен ми се е случвало 2 пъти до сега и и двата казах "Така и така какво правиме" и после бях наясно и ми беше по-добре.
На някои хора просто им харесва да им обръщат внимание обаче не искат да се обвързват и за това в подобни ситуации се правят на интересни и ту ти дават надежда ту се дърпат и се правят че не рзбират от твоите намеци. :?

ziko
02-03-2009, 08:32
...днеска и купих кокиченца

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ахахахахахаххахаахахаххах ахахахахахахаххаха
Много евтиго го даваш бе циция :lol:

Защо да и взимам цветя(от по скyпите)...като не знам дали ще ги харесат....

ziko
02-03-2009, 08:35
"виж-има едно нещо което ме мъ4и и искам да го споделя с теб.знам ,4е сме приятели,но истината е 4е от известно време аз не те 4увствам само като приятелка и искам да сме нещо пове4е.не се притеснявай ако ти не изпитваш същото-ще те разбера и се надявам да не си развалим взаимоотношенията в такъв слу4ай.ако искаш ще ти дам малко време да помислиш по въпроса"
тва става ли ??

добре е като цяло...
Сега се чудя друго....кога да и го кажа...понеже днеска заминавам за родния град(там ще стоя около 10 дни)...та се чудя днеска дали и кажа или на 14(таман на празника ...поднесено с подаръче:))

vesSynkaa
02-03-2009, 11:47
мии аз мисля , че ще е по-яко на 14 :) Все пак Св.Валентин ще е .. пък и ако тя те харесва ще се получи супер да тръгнете точно на празника на влюбените :)

myNameIsImmortal
02-03-2009, 11:53
мии аз мисля , че ще е по-яко на 14 :) Все пак Св.Валентин ще е .. пък и ако тя те харесва ще се получи супер да тръгнете точно на празника на влюбените :)

ами ако усети липсата на човек до себеси през тези 10 дни и се збие с друг.. ?! какво ще стане тогава.. а и доколкото знам има много малко случаи при които за 1-2 мин се дават такива важни отговори..




Сега й кажи и тъкмо ще има време да поразмисли. Като се върнеш на 14ти ще разбереш - дали ще сте заедно и ще празнувате Св. Валентин или Трифон Зарезан :)

chelsea
02-03-2009, 11:57
'драсти ... ъъъ.. искаш ли да празнуваме свети валентин заедно ?'
от това по-ясен намек няма. :D

ninjadorf
02-03-2009, 12:17
що не се направиш на приятно разсеян.. и не влезеш гол в стаята и ^^

vesSynkaa
02-03-2009, 13:32
Тя , ако го харесва едва ли за 10 дни ще успее да намери някой , който толкова и харесва .. Пък и ще е интересно за 10 дни да го намери , да се опознаят , да се харесат и да тръгнат .. Макар че всичко става .. Пък и те са приятели 2мата познават се от доста време вероятно и когато наистина харесваш някой и искаш да тръгнеш с него едва ли ще чакаш 1 сед , за да му отг .. :) Не знам за мен е мн по-добре на 14 .. Лично на мен ще ми хареса момчето , което харесвам да ми предложи .. Но все пак негово решение :)

ziko
02-04-2009, 12:17
що не се направиш на приятно разсеян.. и не влезеш гол в стаята и ^^

Направих го вече (бях по поксерки) :D...даже легнах до нея 8-) ...ама после си тръгнах щото и изкарах акъла :oops:

fc
02-04-2009, 12:29
що не се направиш на приятно разсеян.. и не влезеш гол в стаята и ^^

Направих го вече (бях по поксерки) :D...даже легнах до нея 8-) ...ама после си тръгнах щото и изкарах акъла :oops: :smt117

slun4ice_90
02-04-2009, 14:41
Кажи й го...За какво иначе имаш уста?.... :D

Boyd
02-04-2009, 16:13
със жестове
това е най краткото обяснение на нещата
не хваща ...днеска и купих кокиченца(мн ги харесва понеже са сезонни)...мн ги хареса ...ама пак нещо се губи

Тогава я хвани за гъза и й го кажи щом се прави на луда!

Neftochimic
02-04-2009, 18:20
Как да и кажа(покажа ) че искам сме повече от приятели...без директно да и го казвам?

mi kaji i go napwawo we....
nishto nqma da izgubish,,,
wikash q na strani i i kazwash che izpitwash poweche ot priqtelski chuwstwa kym neq i q pitai dali iska da probwate dali she izleze neshto m/u was...
OMG za poreden pyt se obejdawam che ima mega glupawi deca... :?

deFakto
02-04-2009, 18:33
Как да и кажа(покажа ) че искам сме повече от приятели...без директно да и го казвам?

mi kaji i go napwawo we....
nishto nqma da izgubish,,,
wikash q na strani i i kazwash che izpitwash poweche ot priqtelski chuwstwa kym neq i q pitai dali iska da probwate dali she izleze neshto m/u was...
OMG za poreden pyt se obejdawam che ima mega glupawi deca... :?А е еи нефтоКомик ти си по-глупав и от глупавите деца е ...На пича искам да кажа ,ако неможе да говори директно да деиства отдалече..Веднага ама веднага ще си проличи , дали ще стане нещо !

mislitelka
02-05-2009, 15:37
"виж-има едно нещо което ме мъ4и и искам да го споделя с теб.знам ,4е сме приятели,но истината е 4е от известно време аз не те 4увствам само като приятелка и искам да сме нещо пове4е.не се притеснявай ако ти не изпитваш същото-ще те разбера и се надявам да не си развалим взаимоотношенията в такъв слу4ай.ако искаш ще ти дам малко време да помислиш по въпроса"
тва става ли ??

добре е като цяло...
Сега се чудя друго....кога да и го кажа...понеже днеска заминавам за родния град(там ще стоя около 10 дни)...та се чудя днеска дали и кажа или на 14(таман на празника ...поднесено с подаръче:))
По-добре сега. Така ще имате 10 дни, в които всеки да си осмисли нещата. Ако те отреже няма да ти е толкова неловко после. Ако те харесва още повече ще се засили тръпката от чакането...

Fantomche
02-05-2009, 16:15
ПО удачния е да и го кажеш сега....за да помисли
ПО якия на 14-ти ...ама ще екофти ако те отреже
пиши какво е станало

ivsan4eto
02-05-2009, 17:12
eми някога забивали ли сте се примерно ?
ако не, почни да й пишеш по-често,да й се усмихваш,обажадаш и т.н споделяй й ии такам .
а ако сте се,просто се опитай на някой купон да я забиеш пак .

според мене обаче най-правилното е да я поканиш на среща и да й обясниш директно как стоят нещата :)
там е работата че живеем в една квартира...и всяка вечер е при мен(в моита стая) за компания ...обаче често(около 50% ) ми говори за бифшите и връзки...и точно това ме дърпа ..най-вече дразни...поняга осещам намеци понякога точно обратното...
имам чувстото че е от жените които не им стига един мъж/момче....смисъл ...свикнали са да получават комплимнти и закачки...

Еее тва е супер яко. Дори живеете заедно :grin: