PDA

View Full Version : Зинерит?



archlord
02-03-2009, 11:24
Четох доста за този продукт против пъпки.Аз се мия при къпане със avon и някой път слагам от едно на avon пак immediately response.Но пъпките си седят така, завехнали са, но се виждат.Ако се появи някоя и много време чакам докато се махне и дори остава пак червено.Излизат ми само на 3-4 места по кожата.Та мисля да купя от този Зинерит.Чудя се дали наистина ще помогне и по колко пъти на ден трябва да го ползвам. Кожата не ми е проблемна, 2-3 пъпки имам все на обичайните места се появяват..
:o

sweet_bunny
02-03-2009, 11:34
Аз имам "Зинерит" и при мен действа и имам подобрение.Слагам си всяка сутрин и вечер

galu6a
02-03-2009, 12:40
а каква е цената ?

LP_GirL
02-03-2009, 12:40
Аз имам "Зинерит" и при мен действа и имам подобрение.Слагам си всяка сутрин и вечер
+ i na mem pomaga, slagam go samo ve4er (sorry na toz komp nqmam fonetika)

archlord
02-03-2009, 12:46
хм, чудя се дали да пробвам.С това, което се мажа има подобрение, но си седят още пъпките от преди мн вр. завехнали и понякога на същото място излизат нови

djudjulinkaa
02-03-2009, 12:52
Използвала съм много неща против пъпки..но Зинерит ми помогна най-много.. :grin: От 13 до 15 лева е. На мен ми помогна още от първото шишенце..Мажи се сутрин и вечер..Но след като ти свърши изчакай месец два,тъй като кожата ти ще привикне към него и няма да ти действа. Сега аз пак го имам, но го използвам само когато има някой друга пъпка :) Успех :-) ии ако има нещо питай ;)

archlord
02-03-2009, 13:55
как като свърши да чакам месец-два.До тогава нема ли да ми се появят мн. пъпки или те изобщо спират да излизат.И по цялото лице ли се нанася или само на пъпка

djudjulinkaa
02-03-2009, 18:20
Значии купуваш си Зинерит и го използваш докато свърши ..Аз си мажех цялото лице и не би трябвало да ти излязат пъпки през времето,което не го използваш.Поне при мен имаше подобрения още първите дни и за това после бях много по-добре. :grin: След като ти свърши Зинерита сама ще прецениш дали след месец да си купиш пак 8) Ако пак не разбра пак питай :lol: :-)

archlord
02-03-2009, 21:42
разбрах разбрах.Благодаря много.иии съм момче :)

djudjulinkaa
02-05-2009, 12:52
Опааа.. емии sry тогава

Lolitta
02-06-2009, 00:25
Според мен Зинерит няма никакъв ефект, или съвсем слаб само докато го ползваш, а после пак си излизат на същите места.
Иначе аз съм много доволна от Имекс. 10-ина лв. струва. Много е ефикасно и също така хубавото при него е че е кремообразно,нещо като фон дьо тен и самото лекарство има покривен ефект ;)

varnen4e
02-15-2009, 11:47
а каква е цената ?

Аз вчера си го взех за 13.15лв. По- принцип съм много доволна от него.

justviko
02-15-2009, 13:04
Ползвах го дълго време ... действа при много леко акне ... не е хубаво да се ползва проелт-лято заради слънцето ... но не се подлъгвайте да ползвате повече от 2-3 максимум 4 месеца , защото кожата придобива резистентност ... абе като цяло има и по добри вариянти ... зависи кво ти е акнето